Estetik ne için var?

Estetik operasyonlar insanın hangi kaygılarına, hangi sorunlarına cevap vermek için varlar? en yaygın olarak bilinen meme silikonu ve burun estetiği dışında, daha nadir olarak vajina estetiği operasyonları bile yapılıyor. bunların hepsinin temeli karşı cinse daha hoş gözükmek mi? yoksa insanın kendisiyle bi hesaplaşması mı? nedir cerrahinin bu çok popüler branşının dinamosu?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Aslında çokda dikkat çekmeyen ama insanın takıntı haline getirdiği bazı beğenmediğimiz yerler var çok küçük olmayan gögüslerini takıp bunu büyük bir sorun haline getirebiliyoruz. Mutlaka başkalarına güzel görünmek için istiyoruz bunları ama asıl sorun aynaya baktığımızda işte o sürekli taktığımız şeylerin olmadığını görmek istiyoruz.Kuzenimin yüzünde ki beni ben hiç farketmem ama o hergün o beni aldıracağını söyler başkasının ne gördüğü değilde senin ne gördüğün çok önemli sanırım bana gelirsek elbette ki ben çok kusursuz olduğum için :p tamam kayboluyorum :))

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Kimi insan sırf kendini beğenmek için yaptırır, kimisi de başkaları için. Bazı kişiler de zorundadır estetik yaptırmaya. Doğuştan ya da kaza nedeniyle kusurlu olabilir. Estetik; insanlar ihtiyaç duyduğu için vardır. İhtiyacın nedeni çok da önemli değildir...

0|0
    0|0
  • kadınlar arasında inanılmaz bir rekabet var artık .herkes en olma peşinde onun sonucu bu

0|1
    0|0
    • en olma ihtirası, karşı cinse hoş görünme isteğinin de önüne geçiyo gibi sanki

• karşı cins tavlama erkekleri peşinde koşturma en zengin en yakışkılıyı bulma hep bir rekabet bilmiorum hiç bana göre şeyler değil .rekabet ortamını sevmiorum ben

• Burundaki hafif egriliği et vardı kemir vardı deyip.Hokka burun yapmak için. Herkeste aynı burun, hande yener petek dinçöz burunları.

0|0
    0|0
  • Rutin haline getirenler saçmalıyor orası ayrı tabi de,

rahatsız olunuyorsa yaptırılmalı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bu kadınların erkeklere daha hoş görünmesi için yaptıkları bir operasyon değil bu tamamen aynı cinstekilerin rekabeti daha güzel olma kaygısı.

0|1
    0|0
  • ajda pekkan için :D

0|0
    0|0
  • çirkinleri güzelleştirmek için

0|0
    0|0
Yükleniyor...