Unutmak kolay mı? Aşk hep acı mı verir?

Onu hergün görmek...gözünüzün önünde olupta size uzak olması...dayanamayacağınızı düşünmek ağlamak...elinizden hiçbir şeyin gelmemesi...Nasıl olacak bu unutma meselesi?unutmak zorundasınız.onu size hatırlatmayacak neler olabilir mesela?yardım lütfen:(((

Güncellemeler:
Aynı ortamda çalışıp onu hergün görmek zorunda kalmak...kaçacak hiçbir yer yok!Herkesin bir hikayesi vardır.ama sadece şunu söyleyebilirim ki yanlış anlamalar yüzünden kırgınlıklarla başlamadan biten bir hikaye...benim açımdan artık biraraya gelmemiz çok zor.facede de arkadaşız.o beni silmemiş benim de elim varmıyor silmeye.resimlerine bak bak dur sonra da ağla üzül...ama nereye kadarr?unutmak zorundayım o yüzden soruyu sordum.cevaplar için teşekkürler..!

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• maalesef o kadar kolay degil unutmakasiksan,bir kalaemde silemezsin atamazsin yureginden.

burnunun diregi sizlar karnina agrilar girer gozlerin yasarir her defasinda ..

kimsenin olmadigi yere gidip sadece onu dusunup aglamak istersin ne tuhaf hem unutmak istersin hem de onu dusunmek

iste kendine geldiginde buruklugunu yasarsin icinde ofkeyle acizligin karmasasinda

cok zor isin arkadasim cekmeyen bilemez ama sunu da bil ki askin acisida guzel bee ha

ama merak etme onun da ilaci zaman belki bitmez ama kullerindende alev cikmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• untumaya çalışmayacaksın

unutamayacaksında

sadece bu duruma alışacaksın yine seveceksin değer vereceksin aradan yıllar geçse bile.

sana tavsiyem acı bile çeksen çokda zor olsa mutlu ol

hayatı boyunca aşkı bilmeden tatmadan göcüp giden onlarca insan vardır

sen dünyanın en güzel duygularından birini yaşıyorsun

bir çok şarkı şiir sana ne denli anlamlı geliyordur. ruhunla o okuduklarına ne güzellikler katıyorsundur ...

0|0
    0|0
  • böyle olaylar yaşamak istemiyorsan hiçbir zaman aynı ortamda çalıştığın kişilerle duygusal ilişkilere girmeyeceksin.girersen sonuç bu...

0|0
    0|0
  • sen unutamassın senin gözünün önünden gitmediği müddetçe ve şuan yaşadıkların katlanarak büyümeye devam eder.

0|0
    0|0
  • ona kimin patron olduğunu göster.

0|0
    0|0
  • neden unutmak istiosun ... seviyormusun ? seviyorsann kavuşun ? sebeb ne

0|0
    0|0
  • sinemaya git korku filmi izle ..filim iyiyse filim boyunca unutuyorsun

0|0
    0|0
  • sen bitmişsin

0|0
    0|0
  • neden unutmak zorunda olasın ki

0|0
    0|0
  • aşk yok unutmak kolay istersen

0|0
    0|1
  • niçin bitirdiniz sorun ne yazmamışsınki

0|0
    0|0
  • ayrıldınızmı!

seni bıraktımı!

0|0
    0|0
  • unutmak kolay, siz sadece unutmamak için kendinizi zorluyorsunuz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• unutmak zor tek ilacı zaman. sen de unutursun inş. görmemeye düşünmemeye çalış onu.

1|2
    0|0
  • unutmak zordur yaşanılanlar peşini bırakmaz .bazen bir ömür boyu .gerçekten aşık olduysan sürer gider boşverirsin bazen ama öyle zamanlarda aklına gelir ki can yakar .

0|0
    0|0
  • Unutamazsın sadece alışırsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...