Sevgiliniz ya da eşinizi aradığınızda telefonu yaklaşık yarım saat süreyle meşgul. Ne düşünürsünüz?

Ne düşünürsünüz sinirlenirmisiniz ? ben şahsen sinirleniyorum.

0|0
20|8

En İyi Kız Görüşü

• muhtemelen kız kardeşiyle annesiyle arkadaşıyla dedikoduya dalmıştır. telaş yapma hemen

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Bikaç defa aradıysam ve hala meşkulse aramam bana döner elbette.dönmekte bikaç saat gecikirse işte ozaman kırılırım

0|0
    0|0
  • Niye sinirleneyim ki? Mutlaka vardır bir nedeni. Ya da uzun süredir konuşmadığı bir arkadaşıyla geyik yapıyordur. Gayet makul...

0|0
    0|0
  • nie sinrlenim kız kardeşyle knusuodr iş arkadslaryla knusuodr herzamn dedim gbi o tur takntılrm yktr kimle knusuodn die bile sormam

0|0
    0|0
  • pozitif düşünürüm belkide ölmüştür -,-

asgfdghsd.

1|2
    0|0
  • Şüphelenirim direk farklı bir izahı olamaz

0|0
    0|0
  • Merak etmıyorum eğer cevap vermıyorsa gerçekten önemli bir sorun vardır :) tabi cevap vermemesı 1 gün falan sürerse sinirlenrım

0|0
    0|0
  • Acil birşey için aramışsam evet sinirleniyorum ancak sıradan muhabbet için aramışsam, görüşmesi gerekiyordur diyip geçiştiriyorum. paranoyak olmamak gerekir. Acil bir durum varsa kapattığı an kıyameti koparıyorum o ayrı:)

0|0
    0|0
  • isyan çıkartırım.

0|0
    0|0
  • güveniyorsam sorun yok ama şüpheleniyorsam o zman bitti işte :):)

0|0
    0|0
  • çok sinirlenirim ama arkadaşıyla koyu bir sohbete tutulmuş olabilir yani hoş görmek lazım

0|0
    0|0
  • sinirlenmem,hic ole basima gelmedi mesgul olsa bile hemen bana doner ve sonra tekrar konustugu kisiye doner

0|0
    0|0
  • catlarim sinirimden nedec acmadin be yaa derim:):)

0|0
    0|0
  • bı ınsan yarım saat boyunca sadece sevgılısıyle konusmalı bencee .. o kadar uzun surelı baskasıyla konusursa altında bısey ararım:))

0|0
    0|0
  • Şüphelenirim. Güven olmaz.

0|1
    0|0
  • o telefonu alir kafasinda paralarim :d

0|0
    0|0
  • Operatör mü? Basarım kalayı, neymiş neyin şeysiymiş!

0|0
    0|0
  • önemli bir telefon görüşmesi yaptığını düşünürüm.

0|0
    0|0
  • NE YAPTIĞINI SORMALISIN :) BELKİDE SANDIĞIN GİBİ DEĞİL

0|0
    0|0
  • en kısa muhabbetleri bayanların 45 dk sürer :))

sorun yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• yok ya rahat bırakmak lazım bazen sıkarsan suyu çıkar devamlı oluyorsa ozaman makul bir dille sorarım

0|0
    0|0
  • yarım saat kadar meşgul ise bunun bahanesi olmaz. sabancının kızmıda bukadar yoğun. telefonunda hat şifresini al ve hat detayına bak. kimlerle görüşüyor.sonra onunla hesaplaş.

0|0
    0|0
  • olay çıkarırım

0|0
    0|0
  • Herzaman mı? Mesleği ne? duruma göre değişir.

0|0
    0|0
  • Meşgul olmasına sinir olurum.Çünkü bekleme denen modu açsa ve bana cevap verip diğer kişi ile konuşmaya devam edilse sorun etmem.

0|0
    0|0
  • kesin biriyle sevişiyo derdim

0|0
    0|0
  • ders çalışmam lazım sa telefonu bile kaldırırım

0|0
    0|0
  • Konuşmaz kimseyle yasakladım

0|0
    0|0
Yükleniyor...