Galatasaray'ın yarınki maçının sonucu ne olur sizce?

Haydi Be Aslan Cimbomum!

Arkadaşlar yarın ki maçın sonucu sizce ne olur? galatasaray bu guruptan çıkabilir mi?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• her maça umutla çıkıyoruz ama hüsran oluyor bu sefer umutusuz çıkalım belki ters teper :) not fb liyim

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 15

• İnsaLLah GS kazanır (BJK Liyim) ama zor... %50 Berabere %25 CLuj %25 GS yener diyorum yanıLırım insaLLah...

0|2
    0|0
  • Umudum var ama yine de emin olamıyorum. Çok saçma puanlar kaybetti. Bari Braga'ya yenilmeseydi iyiydi.

0|2
    0|0
  • yenmesi gerek ama avrupada çok ruhsuz gs...uefaya kalır

0|1
    0|0
  • Uefaya eksin gider de.2 .olması için 3 maçıda kazanması şart.Riskli bayağı 2.lik.

0|0
    0|0
  • 1-2 yener Galatasaray Bir Beşiktaşlı olarakta kazanmasını canı gönülden isterim

0|2
    0|0
  • galatasarayın alması gerekio alabilir akıllı oynarsa

0|2
    0|0
  • stat çok kötü Allah yardımcınız olsun..

FB'liyim..

0|2
    0|0
  • Artık yenmenin vakti geldi, eğer cluj'u yenersek onun gazıyla diğerlerinide yeneriz.Eğer 3-0,4-0 gibi bir galibiyet alırsak gözdağı vermiş oluruz diğer rakiplere.

0|1
    0|0
  • 1-0 olsun bizim olsun denilecek türden bir maça çıkıyoruz. Ancak diğer maçında sonucu çok önemli Aslansın yaparsın diyorum;) Hayırlısıyla kazanırız inşallah.

0|1
    0|1
  • Uefa'ya kalcaksak kalmayalım...Lig daha önemli Uefa'dan...Ben her sene şampiyon ligi görmek istiyorum.

0|0
    0|0
  • Her türlü cluj :)

0|0
    0|1
  • Umut var evet ki yeneceğiz gibi bir his var içimde

0|0
    0|0
  • bu futbolla zor be dostum

0|0
    0|0
  • Bu gruptan çıkamaz.