Telefondaki yabancının yardım çağrısı...

Her hangi bir anda telefonunuz çaldı açtınız ve karşınızda bir kadın, direk lütfen bana yardım edin ne olur yardım edin gibi heyecanlı ve ağlak bir sesle size yalvarıyorken birden çığlık attı ve telefon kapandı...

Numaraya baktınız, tanımıyorsunuz, bilinmeyen numaralara sordunuz bilmediğiniz bir kadının ismini verdiler.

Ne yapardınız?

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

• bu devirde dolandırıcısı, katili, hırsızı vs bir ton şey var. kimseye güvenmem. numaramı nerden almış neden beni arıyor özellikle? diye birsürü soru geçer aklımdan. mantıklı olarak da parmağımı kıpırdatmam. madem yardıma ihtiyacı var numaramı bulduğu gibi gelsin beni de bulsun.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• <hemen polise giderdim derdim iste beni bir kadin aradi böyle böyle dedi bu da numarasi,

o numaradan zaten kim oldugunu ve nerde oldugunu bulur polisler onlar yardim eder.

hic ben bulasmam öyle islere bana düseni yaparim gerisini polis halleder birsey varsa :D

0|0
    0|0
  • Polisi arar böyle oldu diye durumu anlatırım onlar ilgilenir.

0|0
    0|0
  • polisi ararım olayı anlatır numarayı veririm gerisi polisin sorunu. dedektifçilik oynamam

0|0
    0|0
  • o değilde babam bi ara sürekli acil yardım çağrısı gönderiyordu :/ siren sesleri duyulunca herkes bana bakıyordu falan kötüydü :/

0|0
    0|0
  • numarayı emniyete bildirir olayı arastırmalarını soylerım

0|0
    0|0
  • napabilirsinki sadece isim var ve acil yardim istiyor,adres olsa polisi arayip o adrese gonderebilirdim,ama bu durumda yapacak bise yokki

0|0
    0|0
  • Polise haber verirdim.

0|0
    0|0
  • elbette polise haber veriridim...

0|0
    0|0
  • bu da bildik Türk oyunu der karışmazdım :))

0|0
    0|0
  • Bilinmeyen numaralardan önce polisi arar bildirirdim numarayı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• nasıl bir yardım istediği önemli tabi

0|0
    0|0
  • polise bildiririm böyle bir tel aldım diye baksınlar

kendim uğraşmam

0|0
    0|0
  • tekrar arardım başkada yapabilecegim bişe yok ki ikametini öğrenip evinemi gideyim yani :))

0|0
    0|0
  • kısaca polis.

0|0
    0|0
  • filmde vardı böyle şeyler. işim olmaz. polise veririm numarasını. süper kahraman mıyım ben

0|0
    0|0
  • Ya dün akşam yada evveli akşam oynamıştı bu film :) Ne çok etkilenmişsin :))

0|0
    0|0
    • Gerçekten izlemedim... Adını veya oynadığı kanalı söylersen bulabilir ve izlerim.

• adını bilmiyorumda kanaltürk olması lazım ama konu bire bir bilinmeyen numara çığlık kapanan telefon bu kadar tesadif ilginç doğrusu. Ama güzel film izlemeni tavsiye ederim

• Ben başıma geldiği için söylemiştim ama filmi olması garip oldu bende şaşırdım şimdi =) bulmam lazım o filmi.

• numarayı polise veririm onlar halleder

0|0
    0|0
  • Polise haber veririm.

0|0
    0|1
Yükleniyor...