En yakın arkadaşınızı işten çıkartır mıydınız?

sorunun detayları önemli değil bu kadarıyla cevabınız ne olurdu. kim hangi sebepten arkadaşını işten çıkarmak durumunda olabilir.. bunu yapacak olan kişi benim yani mağdur olan değil madur edenim :(((

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• mecbursan cikarmaya cikar ama sirf intikam meselesiyle isten cikarman asla deneme , cunku eden bulur derler ! sonra basina gelmesin ayni olay. Eger isten cikaricaksan arkadasini ve yuzune bakarak soylemeye utaniyorsan ona baska yerde gizliden bir is bul sonra karsisina cikarak kaybettigin is icin uzulmustun ama sana bi is buldum der teklifini yaparsin razi mi degil mi calismaya diye , ama bunlari soylerken asla belirtmemelisin isten senin cikardigini. Biraz zaman gecince de kendin soylersin alistira alisstira aslinda onu isten cikaranin sen oldugunu ve yeni isin de senin buldugunu ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sorunun detayı önemli, ne durumda çıkarılıyor işten. Eğer masumsa ve haksız bir durum varsa tabiki çıkarmam ama onun kabahati sebebiyle olmuşsa ve ciddi bir durumsa afedilemez bir vaziyet söz konusuysa o zaman kusura bakmasın, durumu izah eder çıkışını veririm.

0|0
    0|0
  • mecbursan çıkarmaya, çıkaracaksın. iş hayatında duygusallık olmaz. oldugu an başarısızlığın ilk adımını atmışsın demektir.

1|2
    0|0
  • Görevlerini ve sorumluluklarını yerine getirmiyorsa bir kaç uyarırım daha sonra iş akdini fesh ederim ...

0|0
    0|0
  • düzeltebilecekse çabalaması için yardımcı olurum,tabi iyi bir denetim de sağlamaya çalışarak

aksi halde çıkarırdım

0|2
    0|0
  • iş ve arkadaşlık farklı şeyler çıkartmam gerekiyorsa çıkarırım

0|0
    0|0
  • is ayri dostluk ayri ama yinede cikartmazdim sanirim,onun belki ekmek parasi o is..

konusurdum uyarirdim bi kac defa ama bu durumda uzerimden yuruse cikartirdim..

iyiyim ama aptal değilim,bole dusunuom bu konuda

0|0
    0|0
  • evet çıkartırım.

0|0
    0|0
  • is ayri arkadaslik ayri, kalpler kirilabilir...

0|0
    0|0
  • eğer arkadsın işini doğru yapmıyorsa hataları varsa çıralabilir ama hiç suçu yokken sadce arkadsınla bu işi birlkte yapmak istemiyorsun diyeyse bu olmaz bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İş ayrı dostluk ayrı arkadaşım. İşine duygularını karıştırmamalısın bence. Ben alt departmanda olan bir arkadaşıma uyarı vermiştim verimsizlikten dolayı hiçbir problemi olmadığı halde işinde verimli değildi ki iyi ki de dikkate alıp düzeldi.. Bana güvendiğini sezmiştim. Ayrıca belirttim bir konuşmamızda bana güvenmemesi gerektiğini şirketin bir işleyişi olduğunu kriterle uyması gerektiğini söyledim.. Uymazsan ben ancak bir kaç ay tolerans gösterebilirm dedim düzeldi iyi ki :)

0|0
    0|0
  • İş hayatı acımazsızdır profösyönellğinin içerisnde duygusallık yok... Madalyonun arka yüzü ise eğer işini yapıyor olsaydı bırak işden cıkarmayı terfi alabilirdi...

0|0
    0|0
  • Ahlaksızlık ve haram karıştrırsa işlerine acımam.

1|0
    0|0
  • çıkarırım. ama mağdur olmaması için iş bulma konusunda yardımcı olurum.

0|0
    0|0
  • ikimiz için de iyi olacaksa çıkarırım. senin şer gördüğüm belki hayırdır, belki senin göremediğini görüyordur. isyan etmek yerine durumu kabullen ve yeni duruma adapte ol derim ;)

0|0
    0|0
  • Çıkarmazdım en yakın arkadaşımsa tabi ama arkadaşımı fena harcarım hatasında

0|0
    0|0
  • çıkarırım. çok net.

0|0
    0|0
  • Evet, neden çıkarmak istiyorsan açık açık söyle ona.

0|0
    0|0
Yükleniyor...