Cep telefonu mesajlarınız okunsa ne hissedersiniz?

sevgilinizin cep telefonu mesajlarınızı okuması ne kadar normal? okutmaz özelim derse bu ona samimi olmadığınımı gösterir?yada karşı taraf mesajlarınızı özelinizi didikliyorsa bu onun size güvenmediği anlamına mı gelir?ben bana güvenilmediğini düşünmeye başladım ve çok kıskanç olduğunu...

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bir defa yapmıştım o işi cafede otururken telefonunu istedim kem küm etti vermedi çantasından aldım mesajlara baktım buna asılan biri vardı onun mesajlarını şiirlerini görünce nerden bulmuş numaranı diye sordum tatmin edici bir cevap vermeyince karşı duvara fırlatıp parçaladım parasınıda masaya atıp çıktım mekandan. Daha da aramadım,haftalarca aradı mesajlar attı kapıma geldi tekrar sevemedim.

Sevgilimse okurum oda benimkini okusun gocunmam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Okuturum ama bu konuştuğum kızların geçici olduğunu gösterir. Ciddiysem bana özeldir.

0|0
    0|0
  • Okuyabilir bence, kendine güveniyorsan hiç alınmamalısın... Ayrıca sevgili sevgisi ana baba sevgisi gibi değildir, her zaman bir güven sorunu olur bu sana olan güvensizliği değil başkalarının sana karşı davranışlarına olan güvensizlikten kaynaklanıyor.

0|0
    0|0
  • herkesin kendine göre bir hayatı var,bu ne ya didik didik, herşey... bana göre ilişkiler ayna değil, herkesin kendine göre bir özeli ve merak uyandıran bir yanı olmalı :) yoksa herşey çok çabuk tüketiliyor.

0|0
    0|0
  • valla eğer o mesajın içinde birşey aramıyorsa sana güveniyor ve aklına başka şeyler gelmiyorsa bence kurcalamaz didiklemez... güvenen insan gerek duymaz buna..

0|0
    0|0
  • asla bakamaz. Sevgili diyoruz eş falan demiyoruz. Öyle saçma şeyi kabul edemem kapının önüne koyarım.

0|0
    0|0
  • okuyana bağlı, sevgilim istediği zaman okuyabilir. ama doğru birşey değil. herkesin belli sınırları olmalı bence. daha doğrusu herkesin özeli olmalı.

0|0
    0|0
  • gercekten sevgılımse..bırak karıstırmayı.. cep telefonumu alıp gıdebılır bence hıc bı sıkıntısı yok

1|0
    0|0
  • okuyabilir, ama bu sürekliyse bir güvensizlik hali vardır

0|0
    0|0
  • gizli gizli okunsa uyuz olurum da yanımda takılsın.

0|0
    0|0
  • bence sevgili arasında bu konuda özel olmaz. Eğer varsa böyle bir şey o zaman durum faklıdır.

0|0
    0|0
  • iste bu yüzden bulusmadan önce hep telefonumu bastan asaga kontrol ederim :))))

0|1
    0|0
  • borç mesajları genel de okumakla kalmasın ödesin be ya :D madem içli dışlıyız nolacak sankii :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Okutmam, bana özeldir, telefonumu mesajlarımı "kimseye" kurcalatmam.

Gereksiz merak,kontrol etme çabası, kıskançlık ve güvensizlik sebebiyle olabilir. Güven zamanla oluşur ama bu zamana kadar da herşey böyle didiklenmez. Her iki taraf içinde geçerlidir bu.

0|0
    0|0
  • benim için baksa da sıkıntı yok bakmasa da. telefonum ortadadır zaten. o da bakmaz. ihtiyaç duymaz.

1|2
    0|0
  • Okusun canım ne var bunda biz her şeyimizi paylaşıyoruz özelim falan yok benim okuyor bende onunkini okurum

0|0
    0|0
  • herkesn özele saygısı olması lazım sevgilide olsa anne babada olsa güvendkten snra sorun yokkk bu yasıma geldm kmsenn eline dhi vermedm telimi

0|0
    0|0
  • Annem lise zamanlarımda yapardı sonradan yakalamadım ama yapmıştır;) Çünkü kendisinden sakladığım şeyler olduğunun o da farkındaydı bundan yaptı. Şahsen hoşlanmam ama başkalarının mesajlarını okumaya telefonunu karıştırmaya bayılırım. :D

0|0
    0|0
  • okumak isteyen okusun.

0|0
    0|0
  • Okumam, okuyamaz.

0|0
    0|0
  • yapmayın böyle şeyler

zorla gel kalbimi kır diyosunuz

0|0
    0|0