Siz olsaydınız ne yapardınız?

siz başkasını seviyorsunuz ve karşınızdaki insan bunu biliyor başkası için ağladınızda yanında her konuda fedarkar dürüst sevdiğiniz kişiyi bile anlatabiliyorsunuz onda bile anlayışla karşılıyor ve sizin üzülmemeniz için elinden geleni yapıyor sizle ciddi bi ilişki düşünüyor her konuda mükemmeliyeti yüksek bi insan ama siz yapamıyorsunuz çünkü aklınız sevdiğiniz kişide ne yapardınız bu durumda

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• o kişi seni kaybetmemek adına seninledir. başkasını seven birinden birşeyler bekleyen erkek zayıf iradesiz biridir.erkek adam fazla duygusal kaynaklara inmez.duygusallık kadına,gerçekçilik ise erkeğe ait temel duygulardır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• vallahi aynı konu benim başımdan geçen yıl geçti.. Sevdiğim hatunu bilmesini bi kenara bırak, sevgilimle buluştuğum günü zamanı herşeyi bilmesine rağmen 7 ay dayanabildi bu duruma.. Hoş kendisi de güzel ve devam edebileceğim biri olmasına rağmen, yanlış zamanda karşıma çıktı diyerek devam edemedim. Senin durumun farklı, sevgilin seni terk etmiş, bi başkası seni seviyo.. bence peşinden koşanın kişiliğine bak uygunsa ve kendisine karşı birşeyler hissedebiliyorsan fırsat ver derim.. ben sevgilimden ayrıldıktan sonra o hatuna geri mi döndüm, hayır. çünkü 7 ay boyunca ona haksızlık yaptığımı düşünüyorum ve yüzsüzlük yapamazdım. Hissetmiyorsan direk tüm ulaşım kanallarını kapat tatlım..

0|0
    0|0
  • Aklımı eski sevgilimden alır gelirdim geri. Her konu da mükemmel olduğunu düşünüyorsan eğer neden kendine işkence edip eski sevgiliye hitap ediyorsun ki hala diyeceğim ama sende haklısın aşk tarif ettiğin yoldan gitmiyor.

0|0
    0|0
  • Pek muhatap olmam çünkü mantığı yok.

0|0
    0|0
  • Benim anlamadığım sevdiğin kişinin sevmediğin kişiden niye haberi yok sevdiğin kişi için ağlarken sevmediğin niye yanında omurgalı olmak lazım biraz bu konularda halk dilinde bu durumdaki kıza bi kaç söz vardırda neyse..Sevdiğine dön adam gibi yapış sevgin bitene kadar..Sevmediğinlede görüşmeyi kes sevmediğinle ilerdede mutlu olamazsın onu sevemezsin ya sevdiğine sarılacaksın yada ikisiylede irtibatı kesip başkasının karşına çıkmasını bekliceksin..

0|0
    0|0
    • sevdiğim beni 3 yıllık ilişki sonunda hem aldattı hem terk etti nolcakkk

• Hem aldatılıyosun hem terk ediliyosun hemde seviyosun ilginç..Sevmediğin kişide tabi bunları biliyor bildiği için umutlanıyor ümit besliyor...Valla gel seni seveyim bari demekle aşk olmaz uzaklaştır kendinden sevmediğin adamda ayrı bi komedi kızın aklı başka yerde görüyorsun bu ne gurursuzluktur hala peşinde geziyorsun..Senin reçeteni yazıyorum ne sevdiğin ne sevmediğin bi yabancı lazım sana bide biraz sakin ol:)

• keşke yapabilsem yok! onunla çıkacaksın zamanla onu seveceksin ağlayıop zırlamayıda kes lütfen, eminim seni çok üzmüştür verdiğin sevgiyi haketmemiştir bırak gitsin nereye giderse...

0|0
    0|0
    • aynen öyle yaptı ama gönül bu işte hem ya ota ya ...

• demesi kolay çeken bilir be arkadaş :))

• azmı çektik... ama bizimki de doğru yolu buldu sonunda :)

• Yakma çocuğun başını umut verme sakın yazıktır bırak sevgisini hakedecek birini bulsun... Sende sevebileceğin birini bul... Karşılıksız verilen sevginin bir değeri yoktur. Sevgi karşılıklı olduğu zaman değeri olur.

0|0
    0|0
    • ben umut vermiyorum kendisi yanımda olmak istiyor

• tamam olmasın, uzaklaştırdın kendinden... Bırak başka birilerini sevecek fırsatı olsun. Senin yanında olduğu sürece başkalarına bakmayacak. Neden böle bir zarar veresin ki ona... En güzeli uzaklaştır gitsin.

• ne olursa olsun sevdgn insanla olmalısın herşey illa evlilik değl yanyanaykende mutlu olmak önemli sonra ileride senle yasamadgı şeyleri baskasıyla yaşaması daha cok koyar

0|0
    0|0
    • sevdiğim insan 3 yıllık beraberlikten sonra beni terk etti istemiyor nolcak

• Araştırmalara göre derttaş olarak yaklaşıp sizle dertlerinizi bi dost gibi paylaşanlar sonradan samimiyeti attırıp, sevgili olma yolunda ilerliyormuş :) ...

0|0
    0|0
  • ikisinide üzmem ikisinede istediğini veriririm fedakarlık bu demekdir

0|0
    0|0
  • niye sizi istemeyeni seversiniz anlamam

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bnde yaşadım aynı şeyleri başta savaşıyorlar deli gibi. cok sevdkleri için gözleri görmüor. ama sonra siz sevemedkce ikinzde yaralanıyorsunz. öyle yıpranıyorki aranızdaki siz sevmeye basladıgınzda o hep hala onu mu düşünüor die korkularla yasıyor snra bu korkularla yne sevdiğinzle ayrılıosnz bu kezde onun için acı cekmeye baslıosnz ne dicem nasl fikr veicem blmiorm ama bu durum böle bi türlü dikiş tutturamıosun:(

0|0
    0|0
  • İllede sevdiğim aga.

1|0
    0|0
  • bukadar mı benzer oluruz aynı meseledeyim emin ol bende ne yapacagımı bilmiyorum ve ama ara vermek istedim ayrılmak yerine iyi olabilecegini düşündü oda mükemml insan. ne yapacağımı bilmiyorum ama ara konusunda o değilde ben gitmek istiyorum diğerini boşvermeye çalışş bence bana güven hayır yokk kaç gündür düşünmekten canım çıktı sende takılma bence

0|0
    0|0
    • bende düşün düşün kafayı yicem 3 yıl sonunda terk etti şerefsizz

• bakalım canım belkide bi süre köşeme çekilmek

• oda olabilir bende yapıyorum şuanda onu iyide gelebilir ama o zamanı iyi degerlendir boşa çıkm asın

• ne demısler bu devırde sevdıgınle degıl senı sevenle olacaksınn ! ustelık senın sevdıgın ınsan senı sevmıyorsa.

0|0
    0|0
  • aklın başkasındayken sevemezsin kendimden biliyorum .mantıkla yaparım dersen olur ama aşkı yaşamış bir insan için zor kendimden biliyorum

0|0
    0|0
  • senin ne yapacağın değilde karşı tarafın mantıklı düşünüp seni rahat bırakması lazım sanki :((

0|0
    0|0
    • sanki banada öyle geliyor ama sseviyor yani ondan byle olsa gerek

Yükleniyor...