Bir ilişki içindesiniz ama başka bir kadından hoşlanmaya başladınız. Nasıl davranırsınız?

Sevgiliniz var ama bir kadınla tanıştınız ve ondan hoşlandınız. Hoşlandığınız kadının yanında nasıl davranırsınız?

Güncellemeler:
erkeklerin acisindan sordum soruyu, kusura bakmayin pek aciklayici olmamis sorum.

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• eğer böyle bi durumda olsam sevgilime ben başka birisinden hoşlanmaya başladım bana yardım et derim o da muhakkak anlayışla karşılar ve daha fazla ilgilenir onu unutturmaya çalışır. sonuçta herkes birilerinden hoşlanabilir, aşık olacağımız kişiyi seçemeyiz

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• sevgiliniz varken başka bir insandan hoşlanmak herkesin başına gelebilecek birşey. tercih yaparsın eğer bu hoşlanma dediğin şey yüzünden sevgilini kaybetmek istemiyorsan kadının yanında normal davranırsın heyecandır geçer. Yok olmado illa onu istiyorum diyorsan aögöözlü olma, en azından seni hayatına alarak bile sana bişeylerini feda eden insana dürüst ol.

Hayırdır melek007 ,sen bu sorunun hangi kısmısın?

0|0
    0|0
  • bu soru genel bir sorumu yoksa sadece erkeklere has bir sorumu anlamadım? zira soranın bayan olduğunu düşünürsek lezbiyen ilişki kokusumu alıyorum diye aklıma gelmiyor değil:))))

bir adamın eşini aldatması nasıl iğrenç bir olgu ise sevgilin varken başkası ile ilgilenmekte o derece iğrenç diye düşünyorum.bir bayandan hoşlanablirz beğene bliriz yada ilgimiz geçekeblir ama bu ona bakışımızın birlikte olabilme ihitali üzerine kurulu bir bakış olması aç gözlülkdür sevgilin varsa bakşa kadınlara niye bakarsınki? yada eşin varsa?

0|0
    1|0
  • birinden birinin bitmesi gereki

ama ikisinden de vazgecemiyorsak

iste o zaman kacinilmaz sona hizli adimlar ile yaklasiyorsun demektir

2|0
    0|0
  • Uzak durmaya çalışırım. Hoşlanmak istemsiz oluşsada sonrası kişinin kendi seçimiyle alakalı. Aklımdan çıkarmaya çalışırım görümem düşünmem...

0|0
    0|0
  • çok zor soru sormuşun be dostum:)ya zaten sık sık görüşme halinde olmam onunla sürekli kız ark.olucağım için problem olmaz bence anlık bişey ..ama sürekkli aynı ortamdaysak o kötü işte..ya ama o insaın içinde olan bişey zaten ilişki içerisindeysem başka kıza ilgi duymam çünkü zaten seviyorum ki ilşki içerisndeyim falan filan bu böyle uzar sen anla işte:))

0|0
    0|0
  • Kalbime iki kisiyi almayı nasıl düşünebilirim.

Sevdiğim varken bir baskasını bir saniye düşünmek bile sevdiğime haksızlık olur. Başkasıyla ilgili aklımda birseyler varsa unutmaya çalışırım. Sevdiğime seni seviyorum derken ici boş bir ifade olması hoş olmaz.

0|0
    0|0
  • çok zor bir durum,başıma gelmedi de değil

elimdekinin kıymetini bilmek adına kendimi bastırırım

bastırmazsam kendimi kur yaparken bulurum çünkü :)

0|0
    0|0
  • yapacak birşey yok sevgilin kimse onla devam edicen

0|0
    0|0
  • sana süper bir vevap vereyim sevgilimden ayrılrıım hoşlandığım bayanla çıkmaya başlarım nasıl cevap ama aşk karşılıklı güleldir bunu unutmayın arkadaşlar tek taraflı aşk olmaz

0|0
    0|0
  • sewgilim warken başka bir kadını gözüm görüyorsa eğer karektersizin biriyim demektir ,

başka bir kadını gözüm görmüşse eğer ne yaptığımın ne önemi war . . .

0|0
    0|1
  • yandık, saçmalarız :)

asla kimse kızlar kadar usta yalancı olamaz :P

0|0
    1|0
  • sadece hoşlandığım kadın varsa güzel davranırım, sevgilim varsa nötr ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Eğer gerçekden seviyorsan GERÇEK AŞK dan bahsediyorum bir anlık bir çekim dahi olsa asla onu aşkına tercih edemezsin. Aşk kolay bulunan bir şey değil bir anlık bir çekim uğruna da vazgeçilicek kadar basit bir olay değil... İnsan geçici hevesler uğruna , elindeki gerçek değerleri mahvetmemeli., ben böyle derim gerisi sana kalmış ;-)

0|0
    0|0
  • benim eski erkek arkadaşım da benle çıkarken kendine benden fazla ilgi gösteren bi kızdan hoşlanmaya başlamış ama tabi bana söylemedi ve hem kendisi üzüldü hem beni üzdü. bence ne olursa olsun sevgilisine söylemeli ve hoşlanmaya başladığı kızdan uzak durmalı.

0|0
    0|0
  • bu soruyu bi bayanın sorması garip olmuş açıkçası

0|0
    0|0
  • Lezbiyen ilişkilere açık değlim..

0|0
    0|0
  • İlk önce cinsiyetini açığa kavuştur.

Sonra bizden daha mantıklı cevaplar alabilirsin :)

0|0
    0|0
  • kur yaparlar.

0|0
    0|0
  • bunun bir benzeri benım basıma geldı. erkek arkadasımla bırlıkteyken bı kız arkadası ondan hoslandıgını soylemıs. o benım sevgılım var ugrasma benle dedıgı halde parmagında yuzuk yok yalan soyleme dıomus.

0|0
    0|0
Yükleniyor...