Bazı bayan arkadaşlar neden ziyaret ettiği evde eşyasını bırakır?

Eve ziyarete gelen bayan arkadaşlardan bazıları kişisel eşyalarını bırakıyor. Fular olur eldiven olur vs olur. ve genelde parfüm kokulu oluyor.

Acaba gerçekten unuttuğu için mi oluyor? Yoksa geri gelme yolunu açık tutmak ya da burası artık benim demek için mi bırakır.

Yanlış anlaşılmasın mesela köpeklerde kendi sınırlarını belirlemek burası benim demek için belirli noktalara işer ve sınırını çeker ve o bölgeyi sahiplenir. ( Benzetmede art niyet aramayın lütfen)

Sizce bu durumun sebebi nedir?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• sevgilimin yanına birkaç kez gittim. ayrı şehirlerdeyiz her gittiğimde evinde mutlaka birşey bırakıyorum. ve özellikle parfümümden sıkıyorum çünkü kokusunu seviyor. onu her kokladığında beni hatırlıyor.

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Tekrar gelebilmek için kolay bir neden olabilir.

Beni unutma gibisinden de olabilir.

Başka bir kız geldiğinde daha önceden de başka bir kızın geldiği bilinsin diyede olabilir.

0|1
    0|0
  • ben yaptım evet birşeyimi bıraktım ama o eve bidaha geri dönmedim .geri dönmeyeceğimide biliyordum sadece benden birşey kalmasını istedim ona .illa geri dönmek için yapmıyolar yani bazen .

0|1
    0|0
  • Kendinden iz bırakmak, hatırlanmak ve zamanı gelincede kendini hatırlatmak adına bırakır, tabii gerçekten unutanlar da vardır elbet

0|1
    0|0
  • Hıc yapmadım fıkır yurutemıyorum

0|1
    0|0
  • birdaha görüşebilmek için bence

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• unuturlar sanırım

0|1
    0|0