Fizik hatlarım oldukça duzgun ama biraz kilo vermem lazım bir de kaybeder miyim o zaman?

simdi benim goguslerim baya buyuk ama ben seviyorum buyuk olmasını gobegim flan yok kalcalarimda dik çıkık yani o yuzden fizigimi seviyorum ama 5 ila 10 kilo arasında verirsem ve bu fizik yapımı korursam mükemmel olur nasıl yapabilirim goguslerim popom kuculmeden sadece kilo vermeyi?

0|2
18

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• 5-10 kilo kadar vermek istiyorsan eğer göğüs ve kalça bölgen normalden biraz daha büyüktür. Ne kadar beğendiğini söylüyorsan da hatta göbeğinin olmadığını söylüyorsan da 5-10 kilo oldukça yüksek rakamlar. Bu yüzden şu anki vücut halini koruyamazsın.

0|0
    0|0
  • incelmek istediğin bölgelere yönelik hareketler yap bence keşke resimli sorsaydın

0|0
    0|0
  • gel halısaha atak

0|0
    0|0
  • Oyle bir dunya yok

0|0
    0|0
  • Zayıflama sırıtır yoksa :))

0|0
    0|0
  • Kadın ele gelmeli

0|0
    0|0
  • Fitness git diyetle olcak iş degil

0|0
    0|0
    • ya anatomim boyle zaten cok fazla değişimler olamaz giderim zaten o sorun degil

• gobegim yok yazdım ne resmi diyosun anlamadim

• Resmin yok ki bakim diceltim xd Mesut akdogan faceden eklesene xp

Kızlar Ne Diyor 1

• 10 kilo ve üstü kilo kaybı olursa ister istemez küçülüyo göğüsler :/ Senin dediğin imkansız gibi bişey veya çok uğraşılırsa belki

0|0
    0|0
    • gogus olcum mezurayla 101 gerci cokta küçülmez sismanda degilim oyle 58 kiloyum

Yükleniyor...