Erkek arkadaşınızın sizi en çok memnun edecek hareketi nedir?

Evet kızlar soru gayet açık. Erkek arkadaşınızın sizi en çok memnun edecek hareketi nedir? Hangi hareketi sizi çok mutlu ederdi? Bakalım ks kızları ne kadar kanaatkârmış

Güncellemeler:
Hepinize cevaplarınız için teşekkür ederim ama bu yazdıklarınız daha çok zaten bir ilişkide olması gerekenler. Ben size böyle farklı bir şey olarak değerlendireceğiniz şeyleri sormak istedim. Ben buna bir ton örnek verebilirim ama düşündüklerimden daha fazlasını düşünen ya da isteyen birisi var mı diye merak ediyorum.

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Sıcak ve samimi bir sarılış gibisi yoktur.Alışverişlerde beni yalnız bırakmayıp eşlik ederse mutluluğum hesap bile edilemez:) bana değer verdiğini beni umursadığını ve saygı duyduğunu hissettirmesi i yeterli bir nedendir mutlu olmak için

0|0
    0|0
  • onun sevmediği ama benim sevdiğim film türlerini izlersek kendi başına izlesede olur ama zorla 1 tane izlettirebildim

0|0
    0|0
  • biz kızlar çok şey istemiyoruzki.istisnalar dışında.hangimize seni seviorum die mesaj atılınca yelkenleri suya indirmedikki.yaptığımız tavırlara karşı bi sarılsa hangimiz karşılık vermediiki.biraz huzur, ilgi, sadakat bütün kızlar için yeterde artar!

0|0
    0|0
    • Yetmiyor emin olabilirsin söylediğinin kat be kat fazlsını yaptım. Elbet bir gün sevgimizi hakeden birisi çıkacaktır. O zaman o anlar belki yaptığım şeyleri.

• bunu ona hissettirme ve gelirsede karşına alıp kesinlikle konuş bida aynı duruma düşmemek için.şansın bol olsun.

• Bu kesinlikle dönerse öyle olacak. Ama ihtimal vermiyorum döneceğine. Daha çok önüme bakacağımı düşünüyorum. Hayatıma birisini alırsam ve sonra o gelirse hayatıma aldığım kişiyle devam ederim ona da acı bir tokat gibi gerçekleri yüzüne vurup önüme bakarım.

• benimle ilgilenmesi..varlığımı hissetmesi..değerli olduğumu bana her daim hissettirmesi..bunlar erkek arkadaşım için zor olmamalı aslında...

0|0
    0|0
    • Bunlar zor değilde bu kadar ilgiden bıkarsın. Ben de her an hissettirdim de ne oldu terk etti. Onun için fazlası zarar kıvamında bırakmak lazım. Arada özlesin.

• belkide haklısın bilmiyorum..artık iyice karmakarışığım ...

• Senin kafanı boşalmaya ihtiyacın var. Ve gerçekten ne istediğini sor kendine. Eğer sevgiliniz size çok az ya da çok fazla ilgi gösteriyorsa gerçekten ne istediğiniz tam olarak kendi başınıza karar vermeniz biraz zor olacaktır.

• herşeyin dozunda davransın bana.benim olduğunu hissedim yeter.

0|0
    0|0
  • yapmıycam dediği şeyi gerçektende sözünde durup yapmazsa memnun olurdum sanrm

0|0
    0|0
    • Bu ilişkide karşılıklı olmalı ve bu konuda en küçük bir yalan bile olmamalı aksi halde benimle ilişki yaşamasını hiç istemem.

• Seni seviyorum demesiiiii

0|0
    0|0
  • öyle biri yok :)

0|0
    0|0
    • Olsaydı diyelim. :-)

• O bi geri dönsün ben önce burnunu sürtüp sonra da yola getirmesini bilirim

• iyi ozaman nediim

• hasretle saçlarımı öpmesi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• eee... işim yok burada biliyorum ama gelirken bi 70lik yeni rakı kapsa fena olmazdı :(

0|0
    0|0
  • ya bize sormamışsın ama bir çilingr sofrası hazrlasa fna olmazdı(not denemedim ama meylim var)

0|0
    0|0
  • Sen burdaki her hatunun dediğini yapmaya kalkarsan seni kız arkadaşın lezbiyen sana bro !

0|0
    0|0
    • Emin ol burada yazanların hiçbirisi benim sevgilim için yaptığım ya da yapacağım şeylerin yanında hiçbir şey. ;-)

Yükleniyor...