Dünyada en ucuz en kolay yapılan havayolu seyahati hangisi?

Yamaç paraşütüyle ilgilenen uçan yada uçmak isteyen varmı aramızda uçanlardan heyecan ve zevkle ilgili yorum alabilirmiyiz?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• babadağ- ölüdeniz 2005 gayet keyifliydi

0|0
    0|0
    • Aynen geçtiğimiz yaz bende babadağdan atladım:)

• bir o kadar da keyifli olan babadaga cıkmaktı bence :)

• Dağcılık uğraştığım spor 1900 metre bana az geldi ama manzarası harika ölü denize güneyden bakmak değişik bişeydi 1700 lük pistten atladım ben:)

Kızlar Ne Diyor 5

• Kuzenim yapıyo. Çok severek yapıyo. Her uçuştan önce dudaklarına ve yüzüne nemlendirici sürüyo.

0|0
    0|0
  • türk hava yolları üstüne yok

0|0
    0|0
  • anadolu jet en rahatı

0|0
    0|0

• Yok

7 ay önceNASIL KI BU MILLETIN TACIDIR YILDIZLA AY,YÜKSEL TAA ARŞA KADAR ŞANLI GALATASARAY...1905 TE DOGDU ASKIMIZ ,SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ,CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ OLENE KADAR HEP YANINDAYIZ. ddd

0|0
    0|0

• Yok

7 ay önceNASIL KI BU MILLETIN TACIDIR YILDIZLA AY,YÜKSEL TAA ARŞA KADAR ŞANLI GALATASARAY...1905 TE DOGDU ASKIMIZ ,SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ,CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ OLENE KADAR HEP YANINDAYIZ. dd

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• valla çok iyi be kardeşim birde genel kanını dışında herkes çok korkarım diyor ya onda sorun ilk adım boşluğa atladıktan sonra korku sıfır sadece özgürlük hissi var korku akla gelmiyor bile imkanı olan herkese tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • aynen kardeş bende atladım fethiyede ölü denizin üzerinde muhteşem manzara tamamen özgürlüğü yaşıyorsun tabi ikiliydi pilot vardı gelecek yaz kursuna gidecem tek başıma yapabilmek için..

• yok geçti artık okul bitti hayat telaşı başladı askere gidip gelmem lazım.) of of dertlendirdin bak gen.)

• Askerde paraşütçü komando olursun:D

• ben huylanırım bu işlerden

0|0
    0|0
  • En ucuz mu ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...