Ailem beni kapı dışarı etti..

ailemle hiç anlaşamıyorum sürekli kavga ediyoruz ne yapmam lazım beni hiç anlamıyolar ki sureklı bana hakaret ediyolar bugunde kapı dısarı ettıler gururuma yedirip eve gitmicem ıstemıyorum arkadasımda kalıcam ama nereye kadar ayrı evede cıkamıyorum para ıstedım 2 lira versem olur mu dedıler para vermıyolar calısıyorum butun paramı alıyolar sen parayı ne yapıcan kı dıyolar daha ben 18 yasındayım ne yapıcam ben ya

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle paranı verme ayrı ev tutmak isteyen arkadasların varsa kız calıstıgın yerdende olabilir onlara ev tut ikinci el esya bir yatak birde naylon gardolaplar vra o kadar sizinkiler pesinden kosar ama katlanacaksın

cok zor bir durum eski kız arkadasım abisi ve yengesi tarafından kapı dısarı edilmişti sonra ise girdigi işyerinde 2 kız bir oda arkadası arıyorlardı öyle eve cıktı benimde biraz destegimle toparladı durumunu sonra ayrıldık simdi ne yapıyor bilmiyorum ama her halde mutludur.

biraz kendine güven ama sakın ama sakın kararlarını verirken ince ele mesela ev arkadasları ile kalacaksan kural 1 kimse erkek arkadsını eve getiremez sokakta bile gözükemez el ele

mahhalle arasında opüsme olmaz falan kuralları koymanız gerek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• ben 16 yasımdan itibaren calısıorum iflas etmistik calısmam gerekiyordu ve kazandıgım para eve gidiyordu durumlarımız cok kötüydü su an allaha sükür iyi kötü bir dükkanımız var ve gecinioruz durumunuz böyle bisiyse olanlar cok normal sabretmen gerekir . para konusunda ise sana yetebilecek kadarını alman dogru olur bende öyle yaptım .Senin durumunu tam olarak bilmedigim icin yardımcı olamıcam anlatırsan yardımcı olabilirim :)

0|0
    0|0
  • ben 11 yasımda ayrıldım aılemden aram cok kotuydu. yatılı okulda okudum unıv bıttı su an calısıyorum yıne yalnız yasıyorum hıc zorluk cekmıyorum herseyım var ama yalnızım. yanı aıle cok onemlı bazen susmak gereklı sen haklısın bu tıp bır davranısı haketmıyorsun tamam ama aılesız olmaz. hersey para degıl maalesef .

0|0
    0|0
  • Ailenin eğitim durumu?

0|0
    0|0
  • Bu yaşta başına bin bir bela alırsın. Bazen köprüyü geçene kadar ayıya dayı demek gerek ama kolay kolay bir aile çocuğunu kapı dışıar etmez bir de onları dinlemek gerek.

0|0
    0|0
  • Durumu buradan yazılandan anladığım kadarıyla ailen haksız gibi görünüyor. Eğer öyle ise sonuna kadar haklısın maaşını alana kadar arkadaşlarında idare et daha sonra da ev falan tutarsın, olmadı bir kaç arkadaşınla birlikte çıkarsınız eve para sıkıntın olursa.

0|0
    0|0
  • lafım sana değil anana babana..

ulan utanmıyomusunuz bi' kızı kapı dışarı etmeye, bu erkek çocuğu değil ki bırak ne hali varsa görsün :// kız çocuğu kız :/

1|0
    1|1
  • çok üzüldüm bu duruma. bir çok ailede bu tür problemler oluyor ama kapı dışarı etme çok farklı. arkadaşının ne kadar kalabileceksin. ama ailenin bu şekilde davranmasını bir nedeni olmalı problemler genlede ne den kaynaklanıyor.

0|0
    0|0
  • akıllı olacan... yatağa düşsen arkadaşım dostum dediklerin çeker mi kahrını... ne kadar kötü olursa olsun aile paylaşmak ve katlanmanın sınırının olmadığı bir kavram bir oluşumdur... kimseden fayda yok... bunu sakın unutma...

0|0
    0|0
  • aılenle anlasamamann ndenı yokmu hc nr sey yapmadn mı belkı farkında olmadan br sey yapmısındr bence gerı dn yapacak br seyın yok

0|0
    0|0
  • ailen çok cahiliş kusura bakma aklıllı düşn ve ol derim

0|0
    0|0
  • alttan almayı dene oku ondan sonra ayrı evi düşün önc oku ama

0|0
    0|0
  • inanlimmi inanmayalim mi bilemedim

0|0
    0|0
  • biraz sabır mantıklı hareket et duygusal olma yoksa çok büyük zorluklar çekersin

0|0
    0|0
  • Bu sekıl anne baba malesef var.Dedıklerıne karsımı gelıyosun neden kavga edıyosunuz?

0|0
    0|0
  • :)) bence hayatı yaşa ama yalnış kararlar vermee

0|0
    0|0
  • öyle şey olmaz sen hatalıysan özür dile herşey bulunur aile bulunmaz bidaha

0|0
    0|0
  • Yok artık,öyle şey mi olur ya?Ne biçim bir ailen var.Ne yüzünden kavga ediyordunuz?

0|0
    0|0
  • diğer taraftan bakamadığım için birşey demek doğru değil, sen böyle biri de olabilirsin link part2: link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çalışmayı bırakıp oku.

0|0
    0|1
  • Ailen çok ama çok hatalı 2 kuruş için yapılacak davranışlar değil bunlar.Annen baban ne işle meşgul

0|0
    0|0
  • anlaşamadıgınız konu ne?

0|0
    0|0
  • Şimdilik evde kalman en doğrusu.İyi ev arkadaşları bulursan aynı eve çıkabılırsınız.Hem işe girip kendini geçindirirsin hemde okulunu okumalısın..Herşeyin yanında bunları yaparken kimseye güvenme ve herşeyini anlatma..

0|0
    0|1
  • Okumalısın ne çalışması o yaşta.

0|0
    0|0
Yükleniyor...