21 Aralıkta gerçekten bunlar olabilir mi?

Yukarıdaki linki dikkatlice okuyunuz. Bazı göstergeler gerçekten de akla ve mantığa uyarken, bazıları da çok uçuk görünüyor. Mesela hava soğumuyor, kış gelmiyor, zaman çabuk geçiyor, seller, kasırgalar... Ama dünyanın duracağı ve tersine döneceği fikrine de inanası gelmiyor insanın. Siz yine de hazırlıklı olun derim. Gerçekten bu senaryo yaşanırsa aklınızı yitirmeyin. Sevdiklerinizi de uyarın. Ya bütün bunlar gerçek olursa? Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

link

ÖNEMLİ NOT: Burada Mayalardan bahsetmiyorum. Yabancı kaynaklara da baktım. Bunlar bazı bilim adamlarının öngörüleri. Kimse bunların kesinlikle olacağını söylemiyor ama kuvvetli bir ihtimal olarak görülüyor. Hükümetlerin de bilgilendirildiği iddialar arasında. Fakat olası bir kaos ortamının önlenmesi için duyurulmuyor olabilir...

0|0
7|22

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Benim baktığım bazı kaynaklara göre dünya 3 gün karanlık olacak ve iyonosfer tabakasının etkileneceği bir manyetik alan süreci olacak.bu üç gün karanlıkda hiçbir elektronik aygıtın çalışmayacağı söyleniyor.Biyolojik etkilerinin olacağıda söyleniyor.Aslında bu konu için çok şeyler söyleniyor ve bazı önemli noktalar söylenmiyor.Dünya şimdiye kadar inanılmaz değişimler geçirmiş.Ama bugün eskiye dair önemli kaynaklar saklanıyor.Dünyanın dengesi iklim değiştiren cihazlar yapay depremler ve hergün gerçekleşen helyum ve hidrojen bombalarıyla değişiyor.O kadar yıkıcı güç açığa çıkıyorki, iklimler bile ayak uyduramıyor.Şunu net söyleyebilirimki normalde zamanı gelen değişimler olmadığı müddetçe dünyayı daha doğrusu dünya üstünde yaşayan her canlıyı kötü bir gelecek bekliyor.düzen çokdan bozulduğu için illa o tarihde şunlar olacakmış diye insanları aldatan ikinci kaynaklara gerek yok.O değişimler olsun olmasın dünya artık bildiğimiz dünya değil.

1|0
    0|0
  • Olur olmasına da erken sordun

1|0
    0|0
  • her iki durumda da yapacağım bişi yok

1|0
    0|0
  • Maya belgeselini izledim, çok mantıklı gerekçeleri de yok değil. İsveç olası durumlara karşı iki milyar dolar yatırım yapıp bir sığınak yapıyorsa bir bildiği vardır diyorum.

1|0
    0|0
    • En azından bir sorgulamak gerek. Ama bizim insanımız düşünmeden etmeden çürütmenin peşinde...

• Çeklerini 22 Aralık'a kesen bir arkadaşım var. Gel de adama hak verme (:

• Çok iyi ya :D

• en fazla sakat kalırız :/

1|0
    0|0
  • Doğanın insanlardan intikam zamanı geldi.

1|0
    0|0
  • ben bi belgesel izlemiştim bununla ilgili dinyanın manyetizmasının bozulduğuna dair böyle şeylerden bahsediyodu dünyanın kutuplarının değiştiğinden falan yani terse dönmeye başlayabilir diyodu dünya ben inanıyorum bunlara olması muhtemel

1|0
    0|0
  • valla güzel haber eline sağlık bilgilendirdiğin için

1|0
    0|0
  • Ben de araştırdım ve doğru evet. Dünyanın merkezindeki çekirdek soğumaya başladı ve bu duracağı anlamına geliyor. Eğer durursa Dünya tersine dönmeyecek ama manyetik alanı yok olacak. Bu da Güneş'in Dünyayı yakıp kavurması anlamına geliyor. Bkz. Venüs ne halde şu an. Dünya'nın ikizi derler ya işte Venüs Dünya'nın gelecekteki halidir. Mayaların bahsettiği 21 Aralık 2012 tarihinde bir karadelik hiç olmadığı kadar yakın olacak bizim güneş sistemimize. Ve Dünya'ya. Zaten 17 Eylül gecesi gökyüzünden manyetik alanın sesleri duyuldu. Tabii çoğumuz uyuyorduk o sıra. Tüm gezegenler nadir olarak olduğu gibi düz bir şekil alacaklar. Bu da istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Eğer şanslı olursak kurtulacağız ama olmazsak Dünya'daki macera erken bitecek :)

0|0
    0|0
    • Linki okudun mu bilmiyorum ama kimse dünyanın sonunun geldiğinden bahsetmiyor. Ayrıca o gezegenlerin tek sıra halinde dizilmesi durumu yaklaşık olarak 200 küsur yılda bir gerçekleşiyor ve kayıtlara göre hiçbirinde önemli bir olay olmamış. Sıkma canını yani :)

• :) Böyle bir arkadaşım olmasını isterdim hep :) Eğer rahatsız olmazsan tanışalım :) İyi bir arkadaş hatta dost olacağıma emin olabilirsin :) Kafa yapımız da uyuyor bu güzel zaten :)

• uçmuşun sen saçmalık ötesi... Peygamberlere bile dünyanın son bulacağı tarih söylenmemişken bilim adamları kim? işi bu sistemi Yaradan'a bırakın... bişey olmaz inş diye dedua edin...

1|0
    1|1
    • Evet, sen saçmalık ötesisin.Çünkü daha linki bile okumamışın.

• Bilim herzaman haklı çıkmaz bu 1.si ;; Bilim hiçbir zaman Kur'an ile açıklananın ötesine gidemez çün ki ilim de Yaradan'dandır bu da 2.si;; 3. 4. diye sıralarım ama mevzu uzayacağa benziyor... Bu bağnazlık değil..konuya tek taraflı bakma olayı.. sadece bilim tarafı araştırılıyor ve yanlış araştırılıyor.. dünyanın ters dönmesi gibi birşeyin olmayacağı açıklamasını en güzel açıklayan İslam ilmidir. Herşey ilk başta çıktığı yere dönüyor yanii... biraz fazla düşünelim doğruyu buluruz. iyi günler...

• eksi verenlere de hiç gücenmedim... günümüzde bu gibi düşüncelere sahip kimseler çoğalıyor... düşüncelere saygım var tabiki ama zıt olunca duramıyorum işte kusura bakmayın :)))

• Kardeşim başbakan açıklamadan hiç bişeye inanmayın diyoruz başbakanı bekleyin o hrşeyi biliyor:D

1|0
    0|0
    • Ahahahahahahah :D Onun insafına kaldıysak...

• Muharramden inceler:D

• Olsun olur öyle...

0|0
    0|0
  • Oyuna fazla kaptırmışsın kendini =)

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum olacağını.

0|0
    0|0
  • bu soruyu 20 aralıkta sorsaydın keşke

0|0
    0|0
  • Ben sizi korurum korkmayın siz.

0|0
    0|0
  • kim diyo bunları kuranda var mı böyle şeyler kuranda yoksa bence olmaz bu şeyler...

0|1
    0|0
    • Var. Okursan görürsün.

• tamam bende vardır diyom zaten ..

• mayalar dedelere gelecek.

0|0
    0|0
  • İnsan mantığını ne kadar da aciz olabiliyor. Sana mantıklı gelen bana bullshit gelebiliyor mesela.

0|0
    0|0
  • olmaz merak etme

0|0
    0|0
  • Saçmalık.. dahada saçma olan benım kardesımın abartı ınanması

0|0
    0|0
  • Tersine dönen gezegen Dünya değil, Merkür..Yani gezegenler tersine dönebilir.

0|0
    0|0
    • Dünyanın durup tersine dönmeye başlayacağı iddia ediliyor. Güneşin doğuş yönü de bu yüzden değişecekmiş zaten. Tabi eğer böyle bir şey olursa...

Kızlar Ne Diyor 6

• Sonuçta ölecek miyiz ?

0|0
    0|0
    • Delirerek intihar etmezsen ölmezsin ;)

• google dede dedi :( link

• Ahahahahahaha :D

• link Mayo mu moyo mu herkes rahat rahat uyusun. Cübbeli varken burada.

0|2
    0|0
  • 21 aralıkta bunlar olacaksa ben dogum günümü göremicem

0|1
    0|0
  • Benim bir tane falcım var , beni bu konuda uyarmıştı.

Fransa'nın bir köyüne ve İzmir'in Şirince köyüne çarpmayacakmış.

0|1
    1|0
    • Ne çarpmayacakmış?

• Bir de insanların %10u ölecek bir kısmı da delirip , mutasyona uğrayacak demişti.

• Bu olabilir işte. DNAlarımızda değişim başlamış olabilirmiş zaten. Oluşacak olan muhtemel kaos ortamında da insanlar delirip intihar edebilirmiş. Ben de o yüzden herkesi uyarıyorum...

• haberlerde duymuştum bende turistler izmirin o köyündeki otellerden yer ayırtıyolarmış 21 aralık için

0|0
    0|0
  • Mayalara inanmıyorum inanmamda saçmalıktan başka bir şey değil. Ben bir tek Kuran-ı Kerim'e inanıyorum.

0|0
    0|0
    • Mayalardan bahsetmediğimi belirtmiştim. Linki okumanızı ve hatta eğer İngilizce biliyorsanız en iyi cevap seçilen videoyu izlemenizi tavsiye ederim. Kuran'da yazanları da doğrulayan bilimsel tespitler bunlar.

Yükleniyor...