Spor yaparak bölgesel incelme?

arkadaşlar göbek ve kalça kaslarını eriten hareketler nelerdir ? internette bir sürü video var ama acaba hangisi doğru sonuç veriyor .s.s

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• 10 limonun suyu

20 aspirin

limonun suyu kadar susam yağı

Bütün bu malzemeleri cam bir şişe içerisinde iyice karıştırın.sorunlu bölgelere iyice sürün, biraz emdikden kurudugu an tahmını 40 dk bekleyın.sonra yarım saat sorunlu bölgeleri çalıştıracak şekilde spor yapın ya da yürüyün. 2 hafta içinde farkı göreceksiniz. Hatta ilk hafta başlayacak değişim.

onları bulamassan ayva cekirdegi ortalama 20 tane.içi suyla dolu bir su bardagında 3 gun beklet .

sonra kalca ve gobek bolgesıne elınle yedirerek sur ve 40 dk beklemeye bırak. sonra ozellikle soguk suyla yemızlıgını yap. haftada 4 kere yap ve 3 cu haftada kendıne ınanamayacaksın.Ama galca bacak gogus ve karın bolgesi egzersizlşerini yapmayı ıhmal etme. egzersizleri basıtt .. profosyonel masor um bu dedıklerımı dıkkate al

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim yaa deneyeceğimm :)

• rica ederim. bi yardımım dokunduysa veya dokunacaksa hem ruhen hem meslek en ne mutlu bana..

Erkekler Ne Diyor 14

• Bölgesel eritme yok diyemem ama çok zor bir olay. Vücudun genelde her bölgesinden biraz gider ama belli bölgeyi daha çok hareket ettirirsen ordan birazcık daha fazla gidebilir. Pek çok arkadaşın dediği gibi göbek en son giden bölgelerden biri. Yani yüzüm incelmesin kolum incelmesin de göbeğim incelsin diye bir şey bilmiyorum ben. Pilates yürüyüş ve bisiklet faydalı olacaktır üstüne mekikle takviye edilirse. Fakat tek başına mekiğin zerre kadar yararı yok sıkılaştırma harici.

0|0
    0|0
  • Göbek için mekik çekeceksin yarım mekik bacak kasları içinde koşup bisiklet süreceksin ınternette 8 dakikada günlük egzersiz var ama ben Shaun T Insanity diye birşey indirmiştim onu uyguluyorum. cokta iyi başta cok zorlanıyosunda alışınca cok ıyı oluyor.

0|0
    0|0
  • 6 ve 8 dk da yutubda var ama millet 2 gün yapıp hani etkisi olmadı diyor

0|0
    0|0
  • bolgesel derkenn hangi bolgeler. kesin cozum ıstıyorsan bolgeyi soyle...

0|0
    0|0
    • göbek,kalça

• 10 limonun suyu

20 aspirin

limonun suyu kadar susam yağı

Bütün bu malzemeleri cam bir şişe içerisinde iyice karıştırın.sorunlu bölgelere iyice sürün, biraz emdikden kurudugu an tahmını 40 dk bekleyın.sonra yarım saat sorunlu bölgeleri çalıştıracak şekilde spor yapın ya da yürüyün. 2 hafta içinde farkı göreceksiniz. Hatta ilk hafta başlayacak değişim.

onları bulamassan ayva cekirdegi ortalama 20 tane.içi suyla dolu bir su bardagında 3 gun beklet .

sonra kalca ve gobek bolgesıne elınle

• link buna da bak link

0|0
    0|0
  • Vücudun kilo verme sistemi var. Herşey sırasıyla parmaklarımızdan başlayıp göbek ve kalçadan çıkıyor kilolar yani fazlalıklarınız 10 kilo ise örneğin son 3 4 kiloyu göbek bölgesinden atarsınız. Maalesef bölgesel zayıflayabilmek için ideal bedende olmanız gerek.

0|0
    0|0
  • En iyisi tabii ki mekik. Ama yarım yapmalısın. Çapraz mekik aleti olacak. Yarım yaparsan çok iyi karın egzersizi olur senin için. Kalça hareketlerini pek bilmiyorum :) Ben fitness yapıyorum ama kalça sorunum olmadığı için o hareketleri bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • her sabah 3-4 km koşş

0|0
    0|0
  • "Bölgesel zayıflamak" diye birşey yok.

0|0
    1|0
  • Kasları eritme aman aman. Yağları eriteceksin tek bölgesel incelme olmaz bir bütün olarak incelme olucak vücudunda. Ama sıkılaştırmak için özellikle o bölgelere yüklenebilirsin.

0|0
    0|0
  • bisiklet bisiklet

0|0
    0|0
  • göbek inceltme en zoru ama bende yok öyle bi sorun seninde yapabilceğin en iyi şey az ye çok koş

0|0
    0|0
  • tokatlama yöntemi

0|0
    0|0
  • alayı doğrudur sikinti yuk..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 1 saniye sizi Kemal beye bağlıyorum.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim Melise hanım. Arkadaşla ben ilgilenirim :))

• Callenetics egzersizi.

0|0
    0|0
    • sen denedin mi veya deneyen biri oldu mu

• var ama alt yazılısı nette sıtelerde paylaşımlar ..

• Callenetics gercekten kalça ve bacaklar icin cok iyi. Bende link var ama seviyem yetmediği icin paylaşamiyorum. :/

Yükleniyor...