Eşcinsel kişilere önyargınız var mı?

Benim iki tane eşcinsel arkadaşım var. Bana inanılmaz sempatik ve eğlenceli geliyorlar :) hiçbir zaman ön yargım oluşmadı , sonuçta tercih meselesi. Siz böyle insanları dışlar mısınız yoksa ön yargısız davranabilir misiniz?

0|0
18|25

En İyi Kız Görüşü

• saygı duyuyorum ve yadırgamıyorum aksine kızlık zarını kandırmak için saklayıp arkadan yapan kızlardan ve sapık fikirli erkeklerden daha onurlu ve dürüst geliyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• ayrıca yorumlara baktımda hıc kımsenın yorumu ınandırıcı degıl turkıyede bu konu yadırganmıor ole mı guldurmeyın arkadaslar bu ınsanlar top lakabını takanda bızlerız lezo dıye hıtap edende bızlerı tıro dıye hıtap edende bızlerız ama yazı yazmaya gelınce nerde ıse herkes es cınsel yanlısız komık yorumlar ve ınandırıcı degıl

2|0
    0|0
  • şimdi iki tane eşcinsel arkadaşın var..bu arkadaşların kadın mı erkek mi..o önemli malisef.. asla önyargım olmadı.. çokta senin gibi eğlenceli keyifli buluyorum.. üstelik bir çoğu ortalama zekanın da üstündedir.. hayran kaldığım zamanlar çok olmuştur.. ancak şöyle bi rdurum var.. bir erkek olarak gay arkadaşların olduğunda..tamam eğleniyorsun gırgır yapıyorsun ama bir yere kadar.. bir yerden sonra olar farklı noktaya ilerliyor.. bir kadın olarak gay arkadaşın olur ..çok güzelde anlaşırsınız .. ama bir lez ile bir kadın arkadaş olduğun da da aynı sorun oalbiliyor..iyi anlaştığında iyi vakit geçirdiğinde sen öyle bakmasan da karşı taraftan ilgi gelebiliyor.. ki geliyor...

0|0
    0|0
  • İlkokuldan bu yana aynı okulda olduğumuz vardı . Şu an fransa'ya ünv'teye gitti. Tam emin değilim ama telefonunda erkek resimleri çıplak ve küçükken de kızlarla sürekli ip atlar yumuşak konuşurdu. Ne olduğu belli değil. Tercih meselesi

0|0
    0|0
  • Herkesin hayatı kendine.

Ben karışmam.

0|0
    0|0
  • Dışlamam tabi ki. Yaradandan öte yoktur hesap soracak insana biz kimiz ki onları dışlayalım saygı duymak düşer.

1|0
    0|0
  • Gay ve lezbiyen arkadaşlarım var.Ön yargım yok.

1|0
    0|0
  • bütün insanlara eşit miktarda ön yargılıyım :/

0|0
    0|0
  • yok.. var bir kaç tane eşcinsel arkadaşım diğer heteroseksüel arkadaşlarımdan ayrı tutmadım hiç bir zaman..

0|0
    0|0
  • Ön yargılıyım. İnsanca davranırım, selamlaşıp konuşurum ama arkadaş olmam.

1|0
    1|0
  • önyargım yok ama..Allah var yukar da..beraber yattıklarını düşününce...midem bulanıyo.

çözür dilerim krencide etmek değil amacım ..ama böyle.

1|0
    0|0
  • Eş cinselliğe ön yargısı olanlara ön yargım var. İnsanların kişisel tercihlerine saygısı olmayan adamın insanlığından şüphe ederim...

0|0
    0|0
  • erkekler arasında oldumu çok iğrenç oluyor ama kızlar arasında oldumu biraz daha sempatik geliyor..

not = bu demek değildir ki; eşcinsel olun.. erkeklerin çivisi mi çıktı ://

0|0
    1|0
  • isteyen istediği gibi sevişsin arkadaş..biz mi karışıcaz..

2|0
    0|0
  • güneşi gördüm filminin son sahnesı bu konun en buyuk acıklayıcısıdır link

0|0
    0|0
  • banane diyip geciştiririm ama fazla yaklaşmamda sadece selam verip geçerim takılmam öyle insanlarla

0|0
    1|0
  • her zaman var

1|0
    0|0
  • Bana uzak ALLAH yakın olsun

1|0
    0|0
  • dışlamıyorum benim de var eşcinsel arkadaşım da bi garip geliyo ya. gerçi zaten garip bişey

0|0
    0|0
  • biraz mesafeli olmakta fayda var bence:)

0|1
    0|0
  • Yoo hayır dışlamam. Bana bir zararı olmadığı sürece tabii.

0|0
    0|0
  • bana zarar vermedikleri sürece hayat ıonların hayatı istediklerini yapabilirler.

0|0
    0|0
  • doverim ulen

0|0
    0|0
  • Bana sarkmadıgı sürece sorun yok :D

0|0
    0|0
  • önyargım yok galiba hiç eşcinsel arkadaşım olmadı

0|0
    0|0
  • yok önyargım ama ezik davrananlara var.

0|0
    0|0
    • geçen sözlükte de bunla ilgili bi yazı gördüm .eşcinsel ezik olunca daha mı kötü oluyor anlamdım.

• ezikten kastım dara düşmüş vb değil. o ayrı birşey. durumunu kabullenmeyip ya da insanların kendisine davranışlarını, ezik, mazlum vb tavırlar gösterenler. bu her konuda aşağı yukarı böyle benim için. yiyemeyeceğin ... altına yatma demişler amiyane tabirle

• hıı tamam ben kişisel bi eziklik olarak algıladım.

Kızlar Ne Diyor 17

• bana ne onlarin cinsel tercihlerinden beni ilgilendiren karakterleri , insanliklari ;)

0|0
    0|0
  • Ön yargım yok,sonuçta kendi tercihleri.Kesinlikle dışlamam.

0|0
    0|0
  • Var 3-5 tanıdığım ama önyargılı değilim ...

0|0
    0|0
  • Burda eşcinsellerden sanki farklı bir insan türüymüş gibi bahsetmişsin. Farklı olan tek yanları hemcinslerine ilgi duymak olan insanları aman da ne sempatik aman da ne şeker diye sıfatlandırmak anlamsız.

0|0
    1|0
  • Lezbiyenlerin yanına yaklaşmam tabi de gay olunca sempatik geliyorlar banada makara :D

2|1
    1|0
  • Hiç arkadaşım olmadı yada tanıdığım. Dışardan bakarken bunun ellerinde olmadığını, hormonal düzenin sonucu olduğunu düşünüyorum. Yargılarım yoktur ancak arkadaşlarım olsaydı nasıl bir iletişim yaşardım bilemiyorum.

0|1
    0|0
  • benimde eşcinsel arkadaşlarım vardı. Ben bunları bilmiyordum. Gece birlikte yattık üçümüz. Sabaha kadar kıpır kıpır durmamışlardı. Ama bilsemde önyargım olmazdı. Tercih meselesi

0|0
    0|0
  • Yooo zevkler ve renkler tartışılmaz bence.heteroseksueller kadar normal birbirlerini sevip ilgi duymaları ;)

1|1
    0|1
  • asla dışlamam herkişinin nedeni olduğu gibi böle durumların nedeni vardır kesinlikle ilgisizdir , ailesiyle sorunları vardır bunlar gayet doğal bi tercihh düşündümde banada eğlenceli geldi :)

1|0
    0|0
  • sonuçta yönelim meselesi.zaten dışlama gibi bir hakıın yok.eşcinseller kalkıp bi kaç tane straight arkadaşım var cidden ön yargısızım onlara karşı dese onu bu yüce gönüllüğünden ötürü kutlamamız gerekmez demi.

1|0
    0|0
  • ben hiç hoşlanmam öylelerinden

0|0
    0|0
  • Yoo neden dışlayayım onlar da insan. Kimseyi tercihlerine istek ve arzularına göre değerlendiremeyiz. Herkesin kendi düşüncesi yada kararıdır. Yargılamak bile çok saygısızca bence.

0|1
    0|1
  • Kesinlikle öyle bir önyargım yok.Hiç olmadı.

0|1
    0|1
  • Asla, yargılamam herkesin kendi hayatı :-)

0|0
    0|0
  • hayir kesinlikle yok

0|0
    0|0
  • Önyargılıyım.

0|0
    0|0
  • önyargım yoktur. kendi tercihleri saygı duyarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...