Hayatta rutin olarak yaptığınız şeyler nedir? Ben her gün ''ne giyeceğim'' sorusuyla başbaşa kalıyorum.

Sabah kalktıgınızda sırasıyla gerçekleştirdiğiniz işlemler neler? Alarmın çalmasıyla ben yataktan fırlarım saçlar toplanır efenım lavaboya gıdılır. sonra tekrar yatağa girilir laptop açılır sonra kahvaltı getırılır ustune kahve ıcılır :)

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• lavabo duş diş kahvaltı sabah tv karşısında diş fırçalama iş.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sabah namazını kılıp yatıyorum 3 saat sonra kalkıyorum. Kahvealtı yapıyorum sonra ders çalışıyorum

0|0
    0|0
  • Sanırım tutin isler yapmıyorum.

0|0
    0|0
  • Bu kadar zahmete ne gerek var ya. Kalkarım tavşilerimi besler lavobaya girer su içer üstümü giyer yoluma bakarım.

0|0
    0|0
  • hayat size güzel. kıymetini bilin...

0|0
    0|0
    • Neden sıze değilmi?

• anlattıklarına baktım da onun için söyledim. istediğin saatte uyan, bilgisayarı aç, yatakta kahvaltını yap, uyu... vs... bunların hepsi birkaç sene sonra hayal olacak zengin bir koca bulamadığınız taktirde... onun için kıymetini bilin bu yaşlarınızın...

• Senin hayatın rutin ama giyimin rutin değil madem ki her gün ne giycem diye düşünüyosun demekki her gün farklı giyim arayışındasınve öyle giyiniyosun..Bence giyimini rutinleştir hayatını değiştir daha mutlu olacaksın:D

0|0
    0|0
    • Tarih bölümüm benım kıtap okumak zorundayız osmanlıcayı gelıştrmek zorundayız okumadan olmuyor işte.

• Tarih bölümü güzel..Tarihtede aynı olay var çağ çağ dönem dönem yıl yıl anlatılır tarih..Olayların sebep sonuç ilişkisi tam anlatılmaz kitaplarımızda karlofça 1799 da oldu olduda neden oldu olduktan sonra ne oldu dış siyasete etkisi nedir iç siyasete etkisi nedir falan filan neyse kafanı bulandırmıyayım madem tarihçisin büyük kütüphaneler var ankarada istanbulda tarihe yönelik sık sık git olayların daha detayını öğrenir hocalarına anlatırsın şaşırtır bırakırsın hikaye kesme hocam dersin:D

• offfff..bitmişsin sen.

0|0
    0|0
  • Sabah kalkılır sanki yatakta diken var gibi uyanır uyanmaz fırlanır. Buz gibi su yüzde hissedilir. Traş olunur belki olunmaz. Haberleri bir göreyim diye televizyon açılır. Çay hazır olunca kahvaltıya geçilir.

0|0
    0|0
  • ooohh valla sen paşasın ya :D

benım e belırgın rutınım iş harıcınde spor salonuna gıtmek

0|0
    0|0
  • rutin şeyleri sevmem. Sıradanlaştırdığını düşünüyorum insanı. Değişiklikleri seviyorum

0|0
    0|0
  • yatakta kayfe içilllmez. dökersin üstüne başına...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Her sabah tek başıma edeceğim kahvaltıya inat sanki bana eşlik edecek birileri varmış gibi güzel bir kahvaltı hazırlarım. Yalnızlık zor zanaat.

0|0
    0|0
  • ohh keyfe bak .bende sabah erken kalkarım önce banyo sonra bir kaç birşey yerim spora giderim sonra gelip iyi bir kahvaltı ederim

0|0
    0|0
  • bende bugün okulda ki sınavda napcm sorusuyla başlıyorm

0|0
    0|0
  • bir çok şey hayatın kendisi rutin değil mi zaten.

0|0
    0|1
  • Kahvaltıyı getirecek biri de var yani oh ne ala.

0|0
    0|0
    • getirilir derken bırı getırır anlamda söylemedım kendımhazırlarım laptobun yanına getırlır dıye efenım :))

• İflah olmaz bir sözelciyim :)

• son 2 senedır bende öyleyım.

Yükleniyor...