Hiç tanımadığım ve görmediğim bir bayanın yanına gidip kur yapsam sizce şansım var mı?

Bütün şartlar olumsuz farkındayım

Selam. Çooook uzun zamandır kız arkadaşım yok. İçten içe bu durum bunaltıyor beni... Hayatımda büyük değişiklikler olduğu için ortamım bir anda çok değişti (detaya giremiyorum). Anlayacağınız sevgili yapabileceğim herhangi bir arkadaş grubum ve ortamım kesinlikle yok. Diksiyonum düzgün, herhangi bir ortam veya mekanda daha önce hiç tanımadığım ve görmediğim bir bayanın yanına gidip kur yapsam sizce şansım var mı?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• kur yaparak bayan tavlayamazsın bu işte bir terslik yokmu sence:) bence dikkatli ve kendinden emin olarak bak ki ilgisini çekebilesin:) sonrası zaten tamamen senin konuşmalarına bağlı bir durum

0|1
    0|0
    • kur yapmaktan ne anlıyorsunuz ? Ben yanlış bir kelime kullandım sanırım...

• Pek sayılmaz. Daha önce böyle bir girişimde bulunmadım... :)

• isabet olmuş ozaman:)

Kızlar Ne Diyor 2

• o kur yaptıgın bayandan da sevgılı yapıp koluna takacaksın ole mı vayy bee

0|0
    0|0
    • o zaman ben kimse ile tanışmim

• iyide zaten bi mekanda yanına gıdıpde kur yaparak tanıstıgın kızdan ne hayır gelır mantıklı ol lutfen

• bende bu herkesteki sevgili yapma ayağını anlamıyorum

0|0
    0|0
    • neyini anlamıyorsun? Hayvanlar gibi işimizi halledip yüzüne bile bakmamamızı mı tercih ediyorsun? İstersen üstüne parada iste tam olsun.

• kısmetsizim diyelim

• anlıyorum üzülme boşver olur birgün

Erkekler Ne Diyor 4

• reklamımıda yaparım diyorsun

1|0
    0|0
  • hatun avcılığından en önemli kural : ortam ...sokaktan geçen bir hatuna ayar vermen bayağı bir zor olur.. kızlar bildikleri azda olsa güvendikleri erkeklere yanaşır

0|0
    0|0
  • Cok zamandir ele mahkumum ve mahkumlarin acmazini oynuyorum. Bu konuda detay veremem ama ellerim nasir tuttu. Gozumu karartim, dondurmaa dukkanina girip, "tutti frutti" isteyecegim. Sizce hasta olur muyum?

0|0
    0|0
  • benide bunaltmıyor değil aynı bensin kardeş

0|0
    0|0
Yükleniyor...