Tek başıma yaşıyorum ve bazen korkudan ödüm patlıyor. Nasıl aşarım bunu?

tek başıma yaşıyorum arkiler ve bazen ödm ptlıyo aynen bu gecede olduğu gibi .nasıl aşarım bunu? ışkları açtım sabah olmasını bklycem snrm:(

0|0
11|20

En İyi Erkek Görüşü

• Hep karanlıkta takıl anca böyle yenersin fobini. Sabahta aynı yerler biliyorsun. Aynı oda aynı koltk aynı masa aynı yatak.

İnsan bilmediğinden, belirsizlikten korkar. Kapat ışıkları hadi.

2|0
    0|0
    • mmkn değil sanırım az önce bi soru okudum tarot falı bakan biri bişiler yazmış altına saolsun bazı arkadaşlar fal bakanların başına ne gibi drumların gelebiliceklernden falan bahsetmişler bn paso fal bakarım :D sabah saçma gelicek blki ama bu gece ayaktaym pf:(

• Yalnız yaşıyorum normalde, şimdi de yanlızım (kendi evimd değilim) fakat korkacak bir şey yok. Fal mal zaten batıl şeyler. Sen fal bakıyorsun diye cinler basmayacak hiç bir yeri korkma.

Güven bana. Kapat ışıkları sadece laptop'ın ışığı kalsın, öyle konuşalım.

Erkekler Ne Diyor 19

• 2 seçenek var ya ev arkadaşı ya da sevgili bulman lazım. Ama sendeki bu korkuyla ev arkadaşını erkek bulursan zamanla 2. seçenek de gerçekleşmiş olur. Bilmem anlatabildim mi?

0|0
    0|0
  • yatarken ve her zamanda nas, felak surelerini oku...

0|1
    0|0
  • imdatta.. korktugun tam olarak nedir arkadasim :)

0|0
    0|0
  • Bi sevgili edin ve sabaha kadar zevk-i sefa içinde yaşa...diyesim geldi ...

Sen yinede ayarlanabilir ışık düğmesi al bir tane ( elektirikçilerin Dimer dedikleri ) kısık ışıkta korkmadan uyursun..

0|0
    0|0
  • benim gibi, duvar saatini insan kafası olarak görmedin dimi xD

0|0
    0|0
  • 3 katlı iş yerinde tek başıma nöbet tutuyorum ve korkmuyorum ben mi anormalim :D

0|0
    0|0
  • tv açık uyu :)

0|0
    0|0
  • Gece gece bizi dekuruntuya düşürdün

İş mi yaptığınız ya yemek mevzu açarsıınz ya 3harfli

0|1
    0|0
  • ne güzel işte adrenalin yaşıyorsun :D gözlerini kapat etrafında bütün iyilik meleklerinin seni koruduğunu düşün sonra yat güzelce uyu hadi bakiym :)

0|0
    0|0
  • Işıkları açtın tamamda,diğer odalardan gelen tık tak tuk seslerini nasıl engelleyeceksinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn?

0|0
    0|0
  • bi it al kendine ,yalnız yaşanırmmı

0|0
    0|0
  • ne yalan söyliyim ben de tek kalınca bazen korkuyorum, ışıkları ben de açıp yatıyorum :/

0|0
    0|0
  • neden yalnızsın

0|0
    0|0
  • ev arkadaşı bulmayı dene bayan yalnız

0|0
    0|0
  • Ee sabah oldu yasiyonusun hala

0|0
    0|0
  • korkma evlat neden korkuyosun rahat ol

0|0
    0|0
  • valla tek başına yaşayan bi kız bugün olmazsa yarın :D her türlü mukoko :)

0|0
    1|0
    • nasıl?

• her türlü s.kerler diyorum daha ne diyim :D

• ne alakası var düzgün konuşurmsn :S

• korku filmi izle açılırsın

0|0
    0|0
  • Webcam'gel omegleden bulduğum brezilyalı bi kız sırf evde tek başına korkutuğu için 2 gün boyunda cam'dan ayrılmamıştı .d ve tedavi gayet iyi geçti şimdi tek başına değil evde köşk'te bile kalabilir .d

0|0
    1|0
    • dur ben de omegleyi açaym

• Baktın kafana göre birini bulamıyosun ben burdaym .d

Kızlar Ne Diyor 11

• Kiyamam yaa :(((8

0|0
    0|0
  • isik acikken de bulurlar seni ):

0|1
    0|1
  • yat uyu yahuu :D neyden korkuyosun anlamadım ki dün gece ondan önceki gece bişi olmadıysa bu gece neden olsun..fışfikleme kendini

0|0
    0|0
  • ışık açıkken daha kolay bulurlar:D

1|1
    0|0
  • Ayet-el Kürsi oku 7kere huzur içinde sızarsın :)

0|1
    0|0
  • geldimmmmm.

1.)evden çık.

2.)yatağa gir gözünü yum yorganı kafana çek.

3.)intihar et...

4.)bidaha korku filmi izlemeee.

0|0
    0|0
  • korkularının üstüne git o zamn korkmazsın (:

0|0
    0|0
  • Valla 2 gecedir bende adam gibi uyuyamıyorum korkudan :(

0|0
    0|0
  • benim de bi ara böyle bir korkum vardı. karanlıkta ve yattığımda bir ses duyuyorum ama ne olduğunu anlamıyorum. odada biri varmış gibi hissetmeme yok açtı. bir süre korka korka yattım. yine bir gün karanlıkta beklerken duyduğum sesin güvercin sesi olabileceğini anladım. halen duyuyorum güvercini. gündüz de gece de. o zaman nasıl oldu da güvercin olduğunu anlamadıysam. çok ilginç. delireceğimi sanmıştım. o dönemde karanlıkta durmaya çalıştım. hey cesurum ben ve tek de olsam bununla baş edebilirim'i kendime kanıtlayacağım ya. :) korkmaktan zevk almaya başlamıştım. :) sen de dene.

0|0
    0|0
  • Şimdi odada görünmeyen ne varlıklar dolaşıyordur :(

0|0
    0|0
  • Akim böyle altına doldurarak nereye kadar gidicen ne don dayanır sana nede tuvalet kağıdı git bi arkadaş bul kendine yarın

0|1
    1|0
Yükleniyor...