Kuzenim evli ve cocuklu bir adamdan hamile

Arkadaşlar merhaba. Size amcamın kızının başından geçen bir şeyi anlatıp tavsiye isteyeceğim. Şimdi kuzenim 20 yaşında güzel bir kız. Hiç bir zaman yaşıtlarıyla ilişki kurmadı, en genç sevgilisi bile kendinden 7 yaş büyüktü. Benim bu kuzenim 44 yaşında evli bir adamla aşk yaşamış, ve şimdi ondan 6 aylık hamile. Adam bunun iş arkadaşıymış, işi sebebi kuzenim sürekli şehirdışına giderdi, bir sefersinde 3 aylığına gitmesi gerekiyordu, ve işte o zaman o 44 yaşındaki adamla birlikte gitmişler ve o seyahat süresinde aşık olmuşlar.. Adam karısından ayrılmayı düşünmüyor, ama kuzenimlede imam nikahlı. Adamın karısının bütün bu olup bitenlerden haberi var (imam nikahı olayından hariç) ve oda boşanmak istemiyor. Adam bebek doğduktan sonra bütün masrafları üstleneceğini, ve kuzenimi asla yalnız bırakmayacağını söyledi, ve onun asıl evinin çocuklarının ve karısının yaşadıkları ev olduğunuda belirtti. Amcam ile yengem bu durumdan son derece utanç duyuyorlar, hatta amcamın sağlığı kötüye gidiyor, ama işte evlat. Bizlerde utanıyoruz ama akrabayız sonuçta, kötü günde yalnız bırakamayız. Söyler misiniz, bu durumun içinde sizin bir akrabanız olsa, nasıl davranırdınız?

Güncellemeler:
've onun asil evinin cocuklarinin ve karisinin yasadiklari ev oldugunuda belirtti' derken adam kendinden bahsetmis, yani benim evim orasi, ben seninle yasayamam demis.

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Tam bir trajedi :/ şuan amcan kızından utanmasın da ne yapsın? kuzenine diyecek pek bir laf bulamıyorum, babasına bişey olsa bunun altından nasıl kalkacak? nasıl bir akıl mantık nasıl bir vicdan varmış kuzeninde ve o 44 yaşındaki pislik herifte? ama müstahak kuzenine bebeğiyle ortada kalacak, adam 3-5 ay bakar sonra döner arkasını gider kimse de yüzüne bakmaz. kim evlenir ki böyle bir kadınla utanç kaynağı... diyecek çok söz var da eşek olana ne söylesen boş. Senin adına üzüldüm kuzeninin boyle bişey yaşaması seni çok üzmüştür ama bu bilerek isteyerek yapılmış bir halt olduğu için pek de üzülme bence. ettiğini bulsun da akıllanır belki ... Yorumlarım için kusura bakma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Wyy dost hayati he bizim kizlardan biri bu duruma dusse kizida o hamile birakan adamida dogduguna dogacagina bin pisman ederler

0|0
    0|0
  • Bıraksın adamı...

Nikah üstüne nikah olmaz. Kızcağız dusunmeliydi bunların olabileceğini.

İsten de adam da ayrılmak cocuğu buyuturken daha rahat ettirir. El kadar bebeğin ne sucu var.

Adam adam olsaydi kızcağızla aynı yatağa girmezdi. Yarın o herif birakcagina kızcağız bıraksın onu. Bebegiyle es kabuledecek insanlar da var.

0|0
    0|0
  • 5-10 dk lık zevk uğruna bak hayatı nasılda alt üst oldu. hadi bunu yapiyosunuz bari bekar ve genc biriyle yağsanıza. evli ve 44 yasında töbe töbe. bazen kızlara akıl erdiremiyorum

0|0
    0|0
  • o adam onu her an terkedip gidebilir,gidecek de emin ol bundan,olan olmuş ama o çocuk ne olacak ileride onu düşünüyorum şimdi..adamdan bir an önce bağını koparın daha fazla fiyasko olmaması için..çocuk büyüyünce açıklama durumu doğarsa kazada öldüğünü filan söylersiniz babasının,adam o çocuğa ulaşamasın hayatı mahvolucak yoksa çocuğun..kuzen de çocuk daha 2 yaşına gelmeden bir an önce birisini bulup evlensin çocuk babası bilsin onu.

0|0
    0|0
  • adam açık açık konuşuyor daha nedesin be güzelim

benim evim karımın yanı belki bir kaç ay fantezi yaptık gerisi allah kerim diyor en basit haliyle

0|0
    0|0
  • Bu tarz soruları ve yazıları okuyunca yemin billah evlilikten soğuyorum:S

2|0
    0|0
  • İnebileceği enalt kata inmiş Allah yardmcnz olsun

0|1
    0|0
  • KizlarSoruyor.com, üyeleri tarafından sunulan görüş ve önerilerin doğruluğunu ve kolpalıklarını garanti edemez ve bu paylaşılan görüş ve öneriler hakkında KizlarSoruyor.com yönetimi sorumluluk kabul etmez.

0|0
    0|0
  • Kuzenin adamın diğer cocuklariyla aynı yasdadir erkek varsa onla evlensin

0|0
    0|0
  • kondom içat edileli 100 yıl oldu

0|0
    0|0
  • Siz niye utanıyorsunuz la? Kalk bi' çay koy ya.

0|0
    0|2
    • ehehe :D te ellah seni :D onu bende düşündüm niye utanıyolar diye ama çay iyi fikir

• 100.000 liraya namus temizlenir...

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• banane baskalarinin hayatindan. bir baskasinin yaptigi sey yüzünden utanc duyacak kadar mala baglamam. hic ilgi alanima girmez ne yasadigi.

0|1
    3|0
  • ahh yüreğim dağlandı yahu..kuzenin hayatının içine bir güzel mıçmış. bu bir gerçek . sen ona destek ol elinden geldiğince hiç utanma. en azından sezdirme.

0|0
    0|0
  • Ne geldıyse başına hak etmış.Evlı adamdan baska adammı kalmamıs !

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin. İnsanın başına her şey gelebilir , ne yaparsan yap iş olacağına varır.

0|0
    0|0
  • Adam her şeyi açıklamış.Her şey belli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...