Spor yaptigimda kac sure icinde vucudum sekil alir?

Arkadaslar spora baslicam kilo vermek icin ve daha guzel bir fizige sahip olmak icin. Simdi merak ettim kac sure icinde belli olur ve fizigim daha guzel olur sizce? Haftada 2 kez spor salonuna gitsem?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• 1 ayda değişim görürsün.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Haftada 2 gün spor salonu az. Gün aşırı devam edip en az 3 gün gitmek lazım.3 ay içinde biraz biraz değişimler gözükmeye başlar.6 ayda ise gözle görülür derecede gelişmeler görülür.1 yılı aştığında ise artık sıkılaşmalar rahatlıkla belli olur.

0|0
    0|0
  • Hergün gitmelisin

0|0
    0|0
  • Düzenli yapman lazım diyet yapman lazım bide haftada enaz 5 gün spor yapman lazım

0|0
    0|0
  • Kaçmayan süre lazım.

0|0
    0|0
  • bence en az 3 kere git haftada, ilk 3 ayda baya geliştiğini fark edersin

0|0
    0|0
  • Haftada 4 gün öneriyoruz

0|0
    0|0
  • yaptğın sporun sıklığna ve çalışma şekline bağlı

0|0
    0|0
  • şu an fizigin nasıl peki ona göre vakit alır

0|0
    0|0
    • fizigimin sekli cok guzel aslinda. Kum saati gibi ama iste biraz kilo var. Gobegim fazla yok ama bacaklarim biraz dolgun falan

• Evet aynen ama sence kilo versem hatlarim dahami belli olur? O fizgimin sekli kum saati yani

• yemegin salçalısı kadının k lçalısı ama sarkma olmasın yeter var mı sende sarma

• enkısa zamanda :)))

0|0
    0|0
  • 2 süre :)

0|0
    0|0
  • 2 Ayda iyi bir fiziğe sahip olabilirsin

0|0
    0|0
  • Eforda sarf edersen kısa zamanda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 2 Kez yemez diye düşünüyorum vücut ölçülerin nasıl bilmiyorum fakat yaülı vücudun varsa yağları şekillendirmek zamanını alır biraz, ilk ay haftada 3 gün, 2. Ve 3. Ay hergün gitmelisin yemeğine dikkat etmelisin birçok şey var net birşey pek denmez ama dediklerimi göz önüne al :)

0|0
    0|0
    • Peki cok tesekurler ama kilo vermek cok zor ya :( nasil verecem tavsiyelerin var mı

• Peki yardimin icin cok tesekurederim :)

• Rica ederim tatlım :)

• Vücüdüna göre değsr mesela benim 3 ay sürdü

0|0
    0|0
  • 2 haftada falan gösterir

0|0
    0|0
Yükleniyor...