Siz olsanız adını ne koyardınız?

arkadaşlar bugünkü soru isimler... hiç düşündünüz mü hergün ismini söylediğimiz şeylere bu isimleri kim koymuştur diye? :)) soru şu;

adını beğenmediğiniz bişey ve siz olsanız adının ne koyardınız? :))

soruya puan vermeyi unutmayalım lütfen arkadaşlar.. kolay gelsin ... :))

Güncellemeler:
örneğin : kalem , deniz , araba vs vs vs...

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• evet düşündüğüm olur ara ara ve çok sık söylerim o ismi başım döner kapatırım mevzuyu..

0|0
    0|0
    • esilaa ile aynı kaderi paylaşıyosun yalnız değilsin :))

• bende bılmıyorum sen seferlerı duzenle denk gelırse basım doner:D

• hadi bakalım öyle olsun.. ama unutmaki keser döner sap döner, et döner tavuk dönerrrr :))) bunuda yaz bi kenara :)))

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben bi kelimeyi surekli tekrarlayinca anlamsiz gelir o kelime bana, sora derim bunun adi nedenn buuu, basim doner kapatirim konuyu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hiçbirine başka birşey yakıştıramıyorum zira oldukça fazla yaşanmışlıklar mevcut belki bugünden sonra hayatıma dahil olacak şeylere farklı isimler takabilirim ama şu ana kadar olanlara saygısızlık olur kalsın hepsi iyi böyle :)

0|1
    0|0
  • valla onu ben bir ara takıntı yaptım mesela denize mavi demişler ya ilk diyenler kırmızı deseydi o renk kırmızı olarak geçseydi literatüre.) yada masa değil ütü olsaydı ama sonra olum manyadın sen deyip döndüm normal dünyaya:)

0|0
    0|0
  • Şu sütyen kelimesi çok ama çok itici

0|0
    0|0
    • hayır herşeyi beklerdimde seksi bişeyin itici geleceği aklıma gelmezdi :))) yeni bi çığır açtın bari adını değiştirip son noktayı koy :)) adı ne olmalıydı? :)

• Erce ismi çok güzel.

Dipnot: puan vermeyi unutmadım.

0|0
    0|0
  • bu tarz saçma sapan seylerı dusunmeyen tek kısı olmadıgımı bılmek sevındırdı benı.)

0|0
    0|0
    • korkma biz bir kabileyiz :)) sadece kimlik fotokobisi ikametgah ve bir foto yeterli olucak :)) bunlarada neden bunları demişlerse dimi? :))))

• al sana yeni soru... tarihte ilk defa balıklama denize atlayan adamın atlama stiline kim " balıklama" dedi ve balıga neden balık denir? :))) annneeeeeeeeeeee :))))))))))))

• hahaah:) durumlar vahim .)

• çok düşündüm hiç denemedim pek mantığı olmayan bi konu

0|0
    0|0
    • mantık şu : mesela senin bi icadın var ve ona isim koyuyorsun ama senden sonra gelen nesil onu kullanan insanlar bunun ismi neden bu neden şu değil diyip senin koymuş oldugun isme nankörlük ediyoruz hacı :)) yani icadın ne oldugu o an önemli olmuyor anladın ? boşuna yormuş oldun kendini okadar :)))

yinede ilgilendiğin için saol...

• hacı seni vurdurupta calıştıramayızda sen bi soda ayran yap ;)

• siz öylemi yapıyosunuz? :)) biz genelde uyuyoruz hacı.. :)) ben geleneği bozmayım yatıp uyuyayım ...:)) sohbet için tesekkurler... iyi geceler...

• kavram hacı kavram;-)

0|0
    0|0
Yükleniyor...