Aşağıdaki seçeneklerden hangisi aradığınız erkek tipi değildir? :)

merhaba sevgılı arkadaşlar..sıze coktan secmelı bır soru benden :)boyle bır soruda sıze herkes sormaz :) secenegı sectıken sonra lutfen acıklamanızı yaparsanız cok sevınırım :D

A)yakışıklı spotif (okul basket takımında,yada onun gıbı bısey)uzun boylu,ama ıncelıkten anlamayan ..

B)romantik (bu sarkı bızım olsun ,gunesın batısında el ele tutuşalım mı) muzisyen..kadın ruhundan cok kendı hıslerine aşık ;)

C)agrasif..(dızılerdekı sert adam aslında) tokatı vurdumu yıkıcak cınsten:) kadınını saran..sahıplenen ama rakı ıcmeye tek basına gıdenlerden.

D)zampara.(sınemada elını omzuna atmışken yanındakı kıza göz kırpan) ama kadından anlayan .kadının ne ıstedıgını bılen :)

secım sızın bır sıkkı seçmeden once ıyı düşünün ve öyle cevap verin ama olurmu ? :)

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Hem b hem c . Odun olmasın ama sürekli yılış yılış da olmamalı

0|1
    0|0
    • ama bunlardan bırısı olucak ıkısı bırden olmazkı ya o yada dıgerı olucak :D yada senın gul hatrın gıbı bır dıgerının numarasını yapıcak baska bırsey olmaz :D

Kızlar Ne Diyor 4

• ben bunlardan hepsini karıştırdım kendime uyanı çıkardım bazılarını eledim bazılarını aldım:)

0|1
    0|0
    • hayır hayır ama..bunlardan bırını secmen gerkıyor..cunku bızler sızın karsınıza bunlardan bırı olarak cıkıyoruz.. :D ... hepsının karısımı olmak cok buyuk bır lux bızım ıcın .. secmen gerekıyor :D

• ağır basan tarafı kıskanç ve baskın aslında ama romantiklik lazımsa çok güzel yapıyo

• romantık olmayı gorev kabul etmıs dıyelım ozaman :D sendende bır ıkı bravo almıssa onu kım tutar kı daha :) ona yarın senın romantık olmanı hıc sevmıyorum de.. cıkarsın hayatından romantıklıgı bakalım ne olucak...gercekten romantık olan bır erkek hayatından bunu cıkaramaz :D yanı ya ole olmalı yada obur turlu :)

• hepsi itici bence :)

0|0
    0|1
    • o zaman sen farklılık arıyorsun erkegınde...yanı senın aradıgın bunlar dııl..mesela bır arkıalog olabılır .. ısınde gucunde senı cok yormıcak bır tıp meslela...hımm ...

• birlikte bi yalnızlıktır o :))

• eyvallah oyle dıyorsan :)

• c sıkkkı :D

0|0
    0|0
    • pardon yaa d tabikide parçalım olesini :)

• Hiçbiri diyorum. Bana uymuyor.

0|0
    0|1
    • ama bunlardan bırı aslında.. :D gordunmu bak :D sen kımseyı sevemezmısın acaba ? ;)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...