Çok zormuş gerçekleri öğrenmek

o kadar canım acıyor ki birini ölesiye seviyorsunuz onun için canınızı bile ortaya koyuyorsunuz sonradan bir öğreniyorsunuz ki hayatında bir başkası var alıyorsunuz karşınıza adam yerine koyup kim bu diyorsunuz size verdiği cevap kim ne dedi sana herşeyi anlatcam izin ver bana diyor artık bişe duymak istemediğinizi yeterinde herşeyi bildiğininzi söylüyorsunuz o ise sizi sevdiğini onunla neden birlikte olduğu bilmediğinizi felan söylüyor bağrıyorsunuz çağırıyorsunuz tam gideceksiniz kolunuzdan tutup dudaklarınıza yapışıyor sokağın ortasında çekip gidiyorsunuz ama o kadaar zor durumdasınız o kadar acı çekiyorsunuz kş ne yaparsınız bunun karşılığında

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• bu uzun soruları gün içinde yazın güzel kardeşim gözlerimiz almıyor artık okumayı

0|0
    0|0
    • daha şimdi yaşadım hemen yazdım k.bkma

• sabah bakacam tekrar gündüz yorum at buraya

• peki

Erkekler Ne Diyor 7

• bence onu dinle.

0|0
    0|0
    • beni aldatmış daha neyini dinlcem ne açıklaması var bunun

• şimdi onu savunacak halim yok boşver gitsin ya. yaptığı eşşekliğin farkına varır belki

• bir öpücüklemi afftirmeye çalıştı kendini. Boş ver gitsin zaman herşeyin ilacıdır. Acı çekersin biraz ama sonra geçer.

0|0
    0|0
  • noldu sevdiğin adam evli mi çıktı?

0|0
    0|0
    • yok bir başkası daha varmış hayatında

• gözünü aç ve bak dünyaya her gün yakınlarında bomba patlamıyor kulaklarını mermi sesleri sağır etmiyor işkenceler görmüyor aç kalmıyorsun.. bunları yaşadığını düşündükten sonra çok mu zor şimdi gerçekleri öğrenmek?

• Zaten cesaretli olamadığınız için bu durumlardasınız. Öz güvende yok..

0|0
    0|0
  • bu senı sevmedıgını gosteriyor tezgaha dusmussun

0|0
    0|0
    • aynen öyle oldu

• bunu kim kabul eder ben o kadar gurursuz değilim

• ozaman bırakacaksın onu. sende nerden buluyorsun boyle kasar erkek bozuntularını ınanamıyorum ya. yokmu sakın namuslu sessız durust erkek orda. yoksa eger mekan degıstır. sevgılı degıl evlenecek erkek ara. sevgılı dıye bısey yok. bak gormuyormusun sevglıyız bahanesıyle bırbırlerını kullanıyorlar. bır kzın erkek arkadası olmaz kocası olur aynen bır erkegınde karısı. arkadaslık kavramı ergenlıkten once olur.

• peki seni sevdiği halde neden onunla birlikteymiş ? (bu soruyu ben sormuyorum kendiniz yazmışsınız)

0|0
    0|0
    • hiç dinlemedim onu bilmiyorum otur anlatm dedi bırakıp geldim

• sql ama bende onu sırtından vurcaqım en yakın arkadışınla geçeceğim karşsına

• o şekilde kendini küçültürsün. affetmek en asil intikamdır sen bir bayansın sanada bu yakışır. eğer olurda birgün onunla karşılaşırsan ve sana bişeyler söylemeye çalışırsa affettim de o ona yeterde artar bile. fakat bu lafı söyledikten sonra bir daha sakın görüşme yüzyüze bile gelme . tırmalasın dursun, senin ne söylemeye çalıştığını anlamaya çalışsın

• salla o zaman değmezki o senin gibi bi güzelliğin tırnağına yaaaaaaaa

0|0
    0|0
    • aklım bırak boşver diyor ama kalbim dayanmıyor bu acıya

• çok sql almim .d

• garantim var ama ısrarla isteyiniz beni :)

Kızlar Ne Diyor 4

• neden birlikte oldugunu senn bilmedigini söylüyorsa bilmedigin bişey var demektir..ama sana anlatabilirdi neden hala devam ettiki..öpmek sevdigi anlamına gelmez zaten..zor olsada unutmalısın bunu neden yaptıgı er geç ortaya çıkar zaten üzme kendini..

0|0
    0|0
    • daha 24 yaşındayım o kadar çok şey yaşadım o kadar çok acı çektim ki ama o bi anda girdi hayatıma bana herşeyi unutturdu şimdi ise onun yüzünden bana herşeyi unutturan aylar üzerine benim yüzümü güldüren adam yüzünden acı çekiyorum

• aynı şehir de kaldıkça unutmak daha zor olck ama

• haklısın ne diym :s

• Kiz dinleme aldatmann sebebi olmaz ki ya aldatilmak en igrenc sey bnce bu erkekler midesz bide opuyo agzini burnunu dagitirdm valla o sinirle

0|0
    0|0
    • kendimi onun yanında ağlamamak için o kadar zor tuttm ki sırf ağlamamk için hiç bişe yapmadan döndüm arkamı bindim arabaya bırakıp gittim onu

• Biraz agir olmus ama tecrube iste skma canini illa ki gecicek sn hic ask acisindan oleni duydn mu erkekk milleti iste gozunle gorsen ona bile bi bahane bulur

• aynen öyle herşeye bir kılıf uydururlar

• bırak gitsin.Benim olduğum yerde baika hatun olamaz varsa ben olmam bitti.

0|0
    0|0
  • üzülmeye degmez

0|0
    0|0
    • değmez ama aşk işte laftan sözden anlamıyor

• bende cektim ama bak sımdı çok ıyıyım 6 ay oldu son bu ayda kafamdan sıldım attım unuttum.kendımı uzerek neye varıcam.herkes hayatına devam edıyor guluyor eglenıyor ben neden onu dusunerek kendımı ve hayatımı mahvedeyımkı.boşver uzulme dusunme.6 ay oncesınde neden şu an yaptıgım gıbı yapmadım dıyorum pısmanım.kendını dısarı at arkadaslarınla gezın vaktını gecır boş olma ep bırseylerle ılgılen

• çok şey yaşadık o kadar kolay silip atamam

Yükleniyor...