Sana karşı bir şey hissetmiyorum, hissetmek istiyorum bunun için her gün görüşelim dedi. Ne yapacağım ben ya?

Erkek arkadaşım diyorum ama demeye bin şahit sadece birbirimizin hayatındayız,uzak soğuk mesafeli yetmiyo bana ben sevgili olmak istiyorum,aynı şehirde okuyoruz,artık dayanamadım konuştum bugün bana dediki sende olmazsan tek kalıcam,hayatımdan çıkma,bende dedim ki yetmiyo bana fazlasını istiyorum dedim oda deniyoruz işte dedi,sana karşı bişi hissetmiyorum,hissetmek istiyorum bunun için hergün görüşelim dedi kilitlendim kaldım ne yapıcam ben ya.

0|1
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• "sana karşı bişi hissetmiyorum"

Cevabi senin yorumun icinde bu is bitik zaten senin anlayacagin ,hayatini baska bir yonde dusuneceksin

Zorlamaya gerek yok ne yapacagin belli.

saygilarimla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Oyalama sozleei bunlar bosa vaktini harcamak istiyoelrsan devam edebilirsin tabi

0|0
    0|0
  • Sende mesafe koyacan ya tam kayb edecen yada hep elinde tutacan ..esafeni iyi belirle ustune fazla dusme seninle gorusmek istediginde musait oldugumda haber veririm de agirdan al sonuc alirsin emin ol :-) kendimden biliyorum

0|0
    0|0
  • aga kimsede dememişki bu ne

0|0
    0|0
  • SANA İYİ BİR TÜRKÇE EĞİTİMİ GEREKLİ EVLADIM :D -ÇILGIN BURJUVA 90-

0|0
    0|0
  • işte yanlış bu odak noktan sevgilin. İlk önce hayatını düzene sokmasına izin ver.

0|0
    0|0
  • eline almak istiyor seni

0|0
    0|0
  • yalnız kovboy demek ki bir sen yaklaş bkalım

0|0
    0|0
  • oho bıraksana, ne uğraşıyosun, salkmıdır nedir kıza mesafeli olunrmu..

0|0
    0|0
  • Sana karşı birşey hissetmiyor hızlı düşün çabuk karar ver yapılcak şey belli değil mi ?

0|0
    0|0
  • kitlenim kaldıysanız sıcak su çözer..

0|0
    0|0
  • ben bu bazı erkekleri anlamıyorum kız diyor sevgilim gibi davran bana çata çuta gir diyor yok bu illa ossbir .s

0|0
    0|0
  • hergün görüş bakam ne olacak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aşık olduğu biri çıkarsa seni shutlar gibime geldii..çok saçma ben kaldıramam sevmiyosa zorlamasın güle güle yani

0|0
    0|0
    • bende diyorum ya senin hayatına yada benim hayatıma biri girerse diye öyle birşey olmaz diyor,bende kaldıramıyorum.

• haklısın çok saçma bir durum.. sen seviyormusun peki sevmiyorsan zorlama sonra aşık felan olursun daha beter acı çekersin sil hayatından bence

• OYALIYO BEN SANA DİYİM

0|0
    0|0
  • Boyle sacma sey ne gordm ne duydm

0|0
    0|0
Yükleniyor...