Erkek arkadaşınız başını göğsünüze yaşlamış sarılarak ağlıyor ne hissedersiniz?

Sorum özellikle kızlara cevaplarsanız sevinirim .

erkek arkadasınız başını göğsünüze yaslamış sarılarak ağlıyor ne hissedersiniz ? şefkat duyar mısınız?

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

• Benim icim cizlar. Gercekten cok üzülmüstür/ cok aci cekiyordur diye düsünürüm sanki ben agliyormusum gibi olur heralde bende aglamya baslarim... sebebini ögrenmek isterim gider o sebebin agzini burnunu kirarim.

1|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• ne yapacağımı bilemem. o an 3-5 seyi birden düşünebilirim. şefkat hissedip hissetmediğmi bile anlayamam sevgilimin güçlü durmasını isterim ama bazı anlarda ne akdar güçlü olursa olsun insanın ağlamaya ihtiyacı olduğnu bilirim ama teselli edemem öylece dururum basiretim bağlanır nutkum tutulur, soruyu cevaplarken bile alnımdan terler damladı bi de bunu yaşasam ne yapardım kimbilir.. gercekten hiç düşünmediğim bi anı düşündürdüğün için sağol..

0|0
    0|0
    • şu kadın beyninin aynı anda duyguları yaşayıp, neden sonuç ilişkisi oluşturup, durumları değerlendirip hem de bunları yaparken normal duruyormuş gibi kendisini göstermesi beni şaşırtıyor açıkçası. gerçekten çok ilginç o.O

• normal duruyoruz yani sorun ne ? anormal mi olalım kardeşim?

• Kıyamam ki ilk başta gözyaşlarını elimle silerim bunu yapmama rağmen hala ağlıyorsa oturur birlikte kusana kadar ağlarım :(

0|1
    0|0
  • bırı karsımda aglasa gülme gıbı bır huyum var sanırım gülerdimm üzüntümden :)

0|0
    0|1
  • oy canim benim mendil verin bakim ben de agliyorum

0|0
    0|0
  • Ağlayan erkek iticiliği hiçbir şeyde yoktur herhalde. Yani ağlasın ama benim yanımda ağlamasın abicim. Ağlayacaksa da gizli gizli ağlasın. Öyle her şeye ağlamasın. Sevmem ben.

0|0
    1|0
  • benim iki kere başıma geldi pardon 3 biri tel.de diğer 2 si yanımda ben ne kadar zavallı biriyle birlikteymişim dedim hepsinde...

0|0
    0|2
  • Evet. Cidden üzülürüm.

0|0
    0|0
  • odurumda gormek ıstemezdım uzulurum tabıkı

0|0
    0|0
  • Bi mendil uzatırım.

0|0
    0|0
  • zayif erkeklerden hoslanmiyorum aglamasin mümkünse karsimda

0|0
    1|0
  • Üff napıyo bu salak derim içime fenalık gelir.

0|0
    2|1

Erkekler Ne Diyor 3

• ağlamayalım,ağlayan erkekleri uyaralım

0|0
    0|0
  • "sorum özellikle kızlara" diye vurgulamana gerek yok birader burada erkek sevgilisi olan bi erkeğin çıkacağını pek sanmıyorum :)) dmi KS erkekleri :D ama biz dışardan gözlüyor olsak diyelim ki, ne düşünürüz? duruma göre değişir hacı. küçük bi sebepten salya sümük ağlıyosa, kız gibi davranıyosa bence erkekliğe yakışmaz ama geçerli bi sebebi vardır, bi erkeği de ağlatacak bi acıdan dolayı ağlıyorsa normaldir. sonuçta insan zor zamanlarında sevdiğine çok ihtiyaç duyar. böyle bi durumda kız şefkat göstermeli tabi, onu teselli etmeli, destek olmalı

0|0
    0|0
    • ha ben ağlar mıyım? sevgilimin göğsüne başımı koyup ağladığım an gömün beni, imamı da beklemeyin hiç öyle hayır hasenat da istemem..

• O benim göğsümde ağlasın ama ben ağlamam. O ne öle.. Zaten kadınlar erkekleri kndınden güçlü gördükleri için de seviyolar. Erkeğinin güçsüz oldugunu görmek onu soğutur

0|0
    0|0
Yükleniyor...