Hoşlandığınız kıza/erkeğe ondan hoşlandığınızı nasıl belli edersiniz/ederdiniz?

Haydi toplanın arkadaşlar sorum sizlere !

arkadaşlar hoşlandığınız kıza/erkeğe ondan hoşlandığınızı nasıl belli edersiniz/ederdiniz?

NOT: direk söylerimden başka cevaplar bekliyorum :)

(özellikle lisedeyken)

0|0
2|20

En İyi Kız Görüşü

• bana baktığında tatlı tatlı tebessüm ediyodum o yşta öyle.d sonra yanaşıodu hemn.d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Gider kantinde otururken meyve suyundan veya kolasından içerdim.. Başlamak için iyi bir sebep olurdu sanırım.

0|0
    0|0
  • Lisedeyken benim bi kankam vardi kiz o hallediyodu islerimi :D

0|0
    0|0
  • İzinsiz toplanınca biber gazı yiyoruz.

menemene döndüm.

0|0
    0|0
  • WALLA BEN COK GUZEL BELLI EDERIM DEEE..KARSI TARAF ANLAMIYCAK KADAR MAL İSE ORASINI BILEMEM..BIRDE ANLAYIP NAZA CEKENLER VAR DAHA ILISKININ EN BASINDA ! OMLARDAN DA BÖÖÖ GELDI ARTIK..

DAHA ADIMIN TELLAFFUZUNU YENI YAPAN BIRI BANA NAZ VEYA KAPRIS YAPINCA CILDIRIYORUM SOGUMA GELIYO DIREK...

0|0
    0|0
  • onunla daha fazla vakit geçirmeye çalışırım, sürekli onunla görüşmek için basit bahanelerle onunla görüşürüm, onun ilgili alanına giren konulara yönelirim vb...

0|0
    0|0
  • onun defterinin arka kapagina rafet el romanın şarkısını değiştirerek yazmıştım yar ben bu okula geldim geleli bir sana aşık sana deli seninle açtım bu gozleri seninle kaparım ancak vs ( sonrasında disiplin cezası almıştım ) :(((

0|0
    0|0
  • onun benim iin sıradan olmadığını hissetirirm yani koroyucu tavır takınarak yada küçük küçük ama göze batmayan sürprizler yaparak bişeyi bahane edip arayarak ve bunu da ona hissettirerek:)

0|0
    0|0
  • Lisedeyken ya da şimdi fark yok bende.

Bulunduğu yerde bulunurum. Göz teması kurmaya çalışırım ve en doğru zamanda gidip duygularımı söylerim.

0|0
    0|0
  • direkt söylerim hiç çekinmem.

0|0
    0|0
  • onun arkadaşına onu sevdiğimi ama açılamadığımı söylerim oda ona söyler

0|0
    0|0
  • Özellikle lisedeyken derken bu soru liselilere gelmiş.

0|0
    0|0
    • geçmiştekindende bahsedebiirsiniz :)

• mesela teneffüste kitabının arasına küük bir not koyarak gizli hayran gibi

0|0
    0|0
  • Telefonuna mesaj atarak

0|0
    0|0
  • Bakışlarlan

0|0
    0|0
  • Ben liseli değilim üniversiteliyim sizin o tarafı bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • kulağına fısıldarım

0|0
    0|0
  • müsait oldugu bir akşam dışarı çıkartırım zaten anlar :)

0|0
    0|0
  • gider omzuna vurur homurdanırım.

0|0
    0|0
  • iyi güzel gittin de o lise batırdı ya anında kaç evlat yine bir ergen vakası dedim kendime

0|0
    0|0
  • Bugün birisinden hoşladım. Alışveriş merkezinde.

Bir şeyler sordum ve tatlı bi' muhabbet gelişti. O da memnundu. Pek iyi değildi dili sanırım anlamak için içime kadar girdi.

"You are pretty nice girl. I just want to say. Thats All"

"(gülümseme) Ahh... Thanks. You too. You are so cute. (utangaç bakışlar)"

"Thanks. I said, i just wanna say."

"Yeap. (Ne diyeceğini bilemeyip, konuşma sırasını savmak için garip garip hareketler)

"Okk-keyy. Mmm... Let me show you something else"

Ortamı biraz dağıttıktan sonra bir kaç şeye bakıp uzaklaştım. Bir kaç kere daha göz göze geldik.

Yarın bi' sorti daha düzenlesem mi diye düşünüyorum. Buluşma falan işleri...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...