Bilen birii yardim edebilirmii?

Boyum 1.55 civari kilomsa 53 vermeye calisiyorum ama bir yerde yanlis yapiyorum 48e insem yeter. Spor yapiyorum ama baya tembellesmisim yerimden kalkasim gelmese de zorla kalkip bir 30 dakika zumba squat vs seyler yapiyorum. Ama bogaz durmuyor biraz sıkıntilarim var okul ev ev okul hayatim kendime bakmayi kestim yedikce yiyorum her an acmisim gibi bazen duzene giriyor ama bozuluyor sonra. Doktor falan da gitmek istemedim diyet listesi hazirlamaya calisiyorum ama onerebilceginiz seyler var mi varsa yazar misiniz lutfen kilo vermem lazim artik boyum yeterince kisa bir de kilo olunca topac gibi dolaniyorum ortalikta

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlar zamanla olacak şeyler. Bir anda tüm yemeni kesmen veya yüksek tempolu çalışma uygulaman vücudunu adeta şoka sokar. Öncelikle amacını belirleyip bunun doğrultusunda ne (ler) yapman gerektiğini kestirmen gerekli.5 kilo kadar vermek çok aman aman bir iş değil. Biraz yemek düzenine dikkatle ve aktif yaşam ile 2-3 ayda verilebilir bir kilo.

0|0
    0|0
    • Ben dogru duzgun bir liste calisma programi hazirlayamiyorum yardimci olsan? 😒

• Çalışma programını salonundaki eğitmende yapabilir. Daha çok beslenmene dikkat etmen gerekli. Bunun için de 3 öğünden özellikle sabah kahvaltısını yoğun tut ve protein ağırlıklı beslen. Her an açmışsın gibi geliyorsa da bu açlığını çiğ badem, kuru üzüm gibi besinlerle bastır.

Erkekler Ne Diyor 1

• Su ic , ip atla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence kilolu değilsin.

0|0
    0|0
    • Herkes kilo almissin diyor sisko diyen bile oldu psikoloji biraz da 1 2 kilo versem bile rahatlarim

Yükleniyor...