Radyp programını kaç kişi dinler?

internet üzerinden size özel bir radyo yayınına başlasam beni kaç kişi dinler. sevdiklerinize sevenlerinize kendi sesinizden kendi duygularınızı canlı canlı haykırın. nedersiniz. istek belirli sayıya ulaşırsa beraber güzel bir akşam ve istekli güzel parçaların yer aldığı muhteşem dakikalar geçirebiliriz.

Güncellemeler:
Yayındayız Dinlemek İsteyenler Gelebilir. www.canikfm.com

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• senin gerçek amacın ne kuzum ..? :DDD

0|1
    0|0
    • Amacmı. Bilmiyorum Senin Düşüncende Ne Var. Ama Yazdıgım Gibi Dinleyici Toplamak Ve Güzel Bir Yayın Geçirmek.

• :SS baksssss yaaa :DD damardan girme bıraktım o işleri... eski sevgilim de radyoocuydu hiç sevmem o işleri..

• Bende Bırakmıstım Bi Gireyim Dedim. Kırdın Hevesimi Zaten Dinleyende Olmıcakmıs. Pehh.

• aman ne çılgınlık

0|0
    0|0
  • youtube takılıyorum.

0|0
    0|0
  • ben spiker olmak istiyorum ve bu işe başladım sayılır radyo olursa yapımcı ve sunuculardan biri olmak istiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• dinleriz kardes :)

0|0
    0|0
  • Ben dinlerim dostum :D

0|0
    0|0
    • Eyvallah Kardeşim. Dün Aksam İçindi Yinede Sagol. Yayın Yaprsam Buraya Yorum Atarım. :)

• işsizmisin dostum

0|0
    0|0
  • Radyo dinlemem.

0|0
    0|0
  • bu işlerin modası geçeli 10 sene oluyor seslichatler falan vardı o zamanlar kıllıbacak'ta takılırdı herkes motor berna, topal saddam, tokmakçı adem o serverın müdavimleri idi eyy gidi eyy anılarım depreşti

0|0
    0|0
Yükleniyor...