Öğretmenler hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

evet arkadaşlar bilirsiniz ki genelde çoğu öğrenci kendi öğretmeni hakkında pek iç açıcı şeyler düşünmez hatta nefret bile eder öğretmeninden.. öğrencinn bu denli yaklaşımı sizce doğrumudur ? yada şöyle diyim böyle davranmasına sebep olan etkenler nelerdir öğretmenin tavrımı sizce? öğretmenin öğrenciyi anlamaması nı? yada öğrencinin öğretmenini anlamamasımı? koyulan kuralların dsiplinn verdiği zorlukmu sizce etken olmuştur bu nefrete ? neler düşünüosunuz arkadaşlar yorumlarınızı alalım?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben çoğu öğretmenimi sevmezdim.15 yıllık okul hayatımda sevdiğim öğretmen sayısı topu topu 2 tane.İki öğretmenim de çok disiplinliydi otoriterdi.Otoriterlerini sert davranmakla öğrencilere korku salmakla kazanmamışlardı.Gerçekten saygı duyulası insanlardı.Öğrencilerle içli dışlı sohbetleri olmazdı ortalık yerde sınıfın ortasında derdiniz varsa bana anlatın demediler hiç ama bunu hissetirdiler.Her şeyden önemlisi öğrencileri ezmezlerdi adil davranırlardı.Kızdıkları zaman bile hayran olunası insanlardı 2side.

0|0
    0|0
    • şanslıymışsın ozaman ne kadar sertde olsalar yanınızda olduklarını hissettriebilmişler yaa ne mutlu sana:)

Erkekler Ne Diyor 3

• mesleğini hakkıyla yapanlar ıcın mınnetterlıgımı ve saygımı bır omur boyu gösterırım...

2|0
    0|0
  • Artık öğrenciye bilgi aktarmaya çalışan öğretmeni bulmak çok zor. İstisnaları ayırıyorum ve onların emeğine saygı duyuyorum ama bu böyle artık herşey değiştiği için öğretmenlik kavramıda değişti malesef..

0|0
    0|0
  • Öğretmenlerde tek sevmedîğim şey hep aldıkları maaşı az bulmaları hep şikayet ederler genelde .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bizim ethik ögretmeni kendini nazi kamplarinda saniyordu ( yabanci düsmaniydi) hic sevmezdim hatta o yaratigin yüzünden karneye zayif gelmisti ethik.

fizik dersi ögretmenimiz alkolikti, sinifa sarhos girerdi ara sira. ayik girdiginde sevmiyordum. cünkü cok asabi oluyor ve hicbir soru soramiyordun.

spor ögretmenimiz de fizik ögretmenimize eslik ediyordu. derse girmeden önce iciyordu. ama onun ayik halini seviyordum.

türkce ögretmenimden nefret ediyordum, cünkü ismimi ilk duydugunda islama aykiri bir isim, ailende din iman yokmu demisti. (verdigim cevap karsisinda siniftan atmisti beni) hala nefret ediyorum ondan (:

0|0
    0|0
  • hakediyoalr cidden normal değiller hepsi için bunu diyemem ama 12 senelik öğrenim hayatımda bunu gözlemledim artık öğrenci baaşrılı olsun diye çabalayan yok imzaalrını atıp vakit geçirme derdinde birçoğu üniversitedeki hocaalr desen tam antika ego küplerinden başka bişey değiller ezbervi mantık hiç değişmiyo hiç olmazsa üniversitede yapmayın ama nerdee onlarda o zihniyet

0|1
    0|0
Yükleniyor...