Kapat

Spor salonuna gidenler cevap atın...

Ben de haftaya falan başlamayı düşünüyorum , ne gibi faydaları oldu , ne kadar zamanda istediğiniz vücuda kavuştunuz , ?

0|0
11|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bir başlayacaksın devam etmek zorundasın.. Eğer bulk yapma hedefi var ise zaten devam edeceksin.. 6 ay yaptım bitti tipi birşey değil..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 11

• ben gidiyodum bi ara... ordaki kendini afedersin bi bok sanan eğitmenlre uyuz oldum.. gitmiyorumm mutluyum :DD

0|1
    0|0
    • evet sende 100 kişi içinde çıkıntılık yapan 2. kişisin / tamam bayanlar için normaldir şimdi ben kazma gibi herif olduğum için sorun yok :DD

• senin bildiğn kızarın ne özelliği var kuzum :DD 3 kulak iki burun mu onlar. :dD

• yok ondan demedim hani böyle yapan kızlar der ya ben senin bildiğin kızlardan değilim hayvan herif diye ondan dedim . :DD

• Eğitmenin ilgiliyse seninle gerçekten işe yarıyor ama bırakınca iştah artması oluyor işte o çok kötü .s 2,5 ay gittim daha da gitsem süper olurdu ama sınav zamanına denk geldi işe yaradı da

0|0
    0|0
    • aynen doğrudur bizim evin altında var bi yer orası fazla ilgi çekmediği için gitcez sakin olur diye :)

• Uygun diyetle kısa zamanda uzun mesafe kat edersin.

0|0
    0|0
    • yok diyet yok kilo alcam vermicem :D

• :DDD ona göre bir protein diyeti yapabilirsin. diyet kelimesini yeme düzeni olarak anlaman gerekir. Protein ağırlıklı beslenebilrsin. Tavuk, et, yumurta, süt, yoğurt falan.. Ama eğitmenin sana düzenli bir program çıkaracak. Yaşadığın il neresi?

• Denizli :D

• Ne için gideceksin zayıflamak için mi vücut geliştirmek için mi ?

0|0
    0|0
    • vüücut geliştirmek için , zayıf bişey kadlım ortada yaa şu an bi kavgaya girsem adam en fazla 5 dakka yerden kalkamaz , onun için biraz kalıp iyidir :)

• cok faydasi var özellikle kosu bandi :d :-))) iyi hissetmeni sagladigi gibi fit olmakta zarar yok

0|0
    0|0
  • 2. dönem yazılacam bende. =))

0|0
    0|0
    • 2. dönem benim için çok geç olur bu yaza kadar bu işi bitirmem lazımdı çalıştığımdan bide tatile gittiğimden yapamadım asıl hedefim , okul zamanı vücudu tamamlayıp yazında antalya bodrum çanakkale akmaktı ama hepsini yaptım vücudu yapamadım neyse 1 sene rötarlı giderim ben de :DD

• Evet işte uzucam diyorum ya işe yarar mı sence.

• kilo aldırıp kas yaptıran antrenör boyda uzatır :DD ama ben hiç görmedim duymadım boy uzatan bi spor salonu ama ..

• hiç bi şey olmadı,bi iştahım açıldı bi iştahım açıldı,öldüm acımdan,iyice tosuncuk oldum :D

0|0
    0|0
  • bayan olduğum için ilgilim yok gerek yok

0|0
    0|0
  • spor salonları çok sağlıklı değil

0|0
    0|0

• Yok

7 ay önceNASIL KI BU MILLETIN TACIDIR YILDIZLA AY,YÜKSEL TAA ARŞA KADAR ŞANLI GALATASARAY...1905 TE DOGDU ASKIMIZ ,SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ,CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ OLENE KADAR HEP YANINDAYIZ. aaaa

0|0
    0|0

• Yok

7 ay önceNASIL KI BU MILLETIN TACIDIR YILDIZLA AY,YÜKSEL TAA ARŞA KADAR ŞANLI GALATASARAY...1905 TE DOGDU ASKIMIZ ,SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ,CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ OLENE KADAR HEP YANINDAYIZ. aaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 7 ay kilo alma programı ve body building 181 boy 62 kilodan 84 kiloya yaklaşık 3 buçuk ay.. aynı zamanda body building ve kickboks 2 senedir.

0|0
    0|0
    • boy 1.80 kilo 57 falandı yazın şimdi tam bilmiyorum kaç ayda adam olur bu vücut ustaa :D

• hııı tamam :D

• hedef belirle :D hadi başarılar.. :D

• vucuduna metabolizmana ağır çalışmana bağlı bide yediklerine dikkat ettinmi 1 hafta 10 gunde vucut muazzam sekılde degısır

0|0
    0|0
  • spor salonunu ne para bayılcan :) evin yakınında bi park filan varsa hafta sonu 10 km koş ben öylr yapıyorum ve bedava :) haftada bir de semt pazarına git :) ivdede iki tane agırlık yap oldu biti işte :) evine koşu bandıda alabilirsin 1000 tl bende var kışın süper oluyo açıyorum elk sobasını açıyorum camı gökyüzünde koşuyo gibi oluyorum :)

0|0
    0|0
  • İnsanoğlu hep daha iiyisini istiyor , eğer vucüdun bu spora el verişliyse 4 5 ayda güzel fit bir vucüda erişirsin . Erişmekle bitmiyor kendindeki gelişmeyi gören dahada ileri gitmek istiyor .

0|0
    0|0
    • yok yaa ben okadar da abartılı istemiyorum biraz belim kalınlaşsın , kol karın , göğüs kası olsun yeter belli olcak kadar / ha bide bel kası olursa makbule geçer :)

• yyapma yaa ben zaten istesem de öyle yapamam

• Dediğim gibi vucüdun bu spora el verişliyse .

• Ben zayıftım,kilo almak için gittim,komik olan kilo almak için gidip belimin incelmesiydi :)) İlk öncelikle kendine olan güvenin artıyor,kendinden emin bir şekilde duruyorsun,zaten güzel bir vücut yaptığında da,duruşun değişecek kaslarına bağlı olarak.

0|0
    0|0
    • tabi öyledirde mesela sen kaç ay gittin nasıl bi vücudun vardı nasıl değişti :D ?

• ben de başlıyim bakam nasıl bişey olcak :D

• hadi bakalım kolay gelsin :)

• sadece spor yapılarak bişeyi elde edemezsin spor + yediğin yemeklere dikkat edersen 2-3 ayda istedğin vücuda tamamen olmasa da bi' nebze kavuşabilirsin..

0|0
    0|0
  • ben lise zamanımda gittim 4 sene boyunca hiç toz hap falan almadım baya yararını gordüm ama bırakınca resimdeki gibi göbek falan oldu :))) sanırım üşeniyorum artık

0|0
    0|0
    • yok yaa istediğim gibi vücut olsun kendim evde çalışırım :)

• düzenli yaparsan 6 ayda bi şekil alır sanırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...