Kızlar bacağınız tüyünü neyle alıyorsunuz ?

ilk başta jiletle alıyordum sonra epilatör oda çok kötü canımı yakıyor diye ağdayla almaya başladım oda acıtıyo ama den den yolmuyor sonuçta acısı önemli değilde bacağım kızarıyor öyle kolayda geçmiyor biraz geçsede haifçe kırmızı benekler gibi bişiy kalıyor :( bikaç gün sonrada kaşınıyor yaaa :( bu ne epilatörle alamıyorum ağdyla yok kaşınıyor napcam ben ya sizce sorun ağdadamı daha iyisinimi almalıyım cildim hassas ondan belki yardım edin lütfen :( şu an çok kötü kaşınıyorrr

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Özbek bir hatunla tanışmıştım cinsel bir şeyler de yaşamıştık hatunun vucudunda hiç tüy çıkmıyordu ne kadar şanlı olduğunu anlattım bizim oralarda çoğu kız benim gibi dedi. Biliyorum sorunla alakası yok ama söyliyim dedim Bizim Türk kızlarında da böle olanlar varmı?

0|1
    0|0
  • bak şirine şöyle yap kanal a da 2 hafta önce 1 reklam izledim bi krem var sadece sürüyosun yedirmiyosun bile 3 dakka sonra yıkıyosun tüm tüyler gidiyo 4 kereden sonrta kökleride ölüyomuş

0|0
    0|0
  • yha tüy dökücü al sürüyon sıpatula gibi bi aleti var onla sadece kazır gibi yapıyon hepsi gidiyor :)

0|0
    0|0
    • o kökten almıyor kırıyor

• diğerleride almıyor ki zaten bi epilasyon alıyor kurutuyor kıl köklerini oda pahalı bi işlem :)

• kismenin kalbini kırmak istemem ama kıllı kızlardan iğreniyorum malesef kötü bi huyum bu benim.

0|0
    0|0
    • bizde götü kıllı erkeklere bayılmıyoruz :) e varda böyle dolaşmıyoruz temizliyoruz dimi

• ee ne haksızmıyım :D pardon ama kardeşim kıllı kzlardan iğreniyorum demen çok saçma ha kızın kıllı veya kılsız olduğunu nasıl anlıycan e alıyoruz sonuçta kıllı kıllı dolaşmıyor :D

• kıllı kıllı dolaşmıyoruz olucaktı :)

• boş ver alma, dolunay olunca çıkar gezersin.

0|0
    0|1
  • karınca yağ kullan tüy döker yılan yağ ise tüy çıkarır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Uyanık olsanız biraz,ilk defa aldığınızda çam sakızı var..bilirsin sen..

Sonra o,bu,şu hiç bir şeyin acısını hissetmezsin.Vız gelir tırıs gider..

0|0
    0|0
  • Epilatörle.

0|0
    0|0
  • ohoo kızım bacağında öyle oluyorsan koltuk altını hatta genital bölgeni nasıl alıyorsun onu merak ettim yani.Epilasyon aleti alışınca hiç acıtmıyor şahsen ne bacakları ne koltuk altını.

0|0
    0|0
Yükleniyor...