Erkekler kızların hoşlandığını sezer mi ?

sorum gayet açık, siz erkekler bir kızın sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayabiliyormusunuz

siz kendiniz o kızdan hoşlanıyorsunuz veya hoşlanmıyörünüz karar size kalmış

samimi cevaplar istiyorum

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Gözü görüyorsa ve ortalama bir zekaya sahipse sezer.

1|0
    0|0
    • hangi davranislarindan sezer?

• Kendini çok kasarsan ilgin olmadığını düşünür.

• hmm tamam ona göre davraniyim ozmn , tesekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 8

• valla bi kızla bakışıpduruyoduk bayadır bakıyodu hani dönüp dönüp neyse bu bida bakınca yanına gittim meraba dedim kız beni ilk defa görmüş gibi davrandı ne diyosun sen be falan dedi bende afalladım :D kızları anlamak zor zorrrr

0|0
    0|0
  • anlarda yanınıza gittiğimiz zaman da tersliyosunuz veya kardeşim olarak gördüm seni diyosunuz...

1|0
    0|0
    • peki kiz bi öyle bi böyleyse yani cogunlukla göz göze geliyorsunuz fakat oglan yakinindaysa bakmiyorsa ama oglan selam verirse cana yakin davraniyorsa

• bi şey olmaz olur öyle şeyler görmemezlikten gelme gibi fakat sürekli sürekli yapma bunu... yanına gelip konuşmaya başladığı zaman sende ona sorular sor tamam okuyomusun ne yapıyosun felan gibisinden ...

• hmm tamam denicez artik... yardimin icin tesekkür ederim

• Tabii anlayabiliriz :) Ancak karşı tafafta hiç belli etmicem diye kendini kasıyorsa o zaman bilemeyiz tabii

1|0
    0|0
    • peki kiz bi öyle bi böyleyse yani cogunlukla göz göze geliyorsunuz fakat oglan yakinindaysa bakmiyorsa ama oglan selam verirse cana yakin davraniyorsa

• cok tesekkür ederim :)

• her zaman :) ö.değil

• Ben sezerim. Bunu anlamak çok zor değil.

1|0
    0|0
    • hangi davranislarindan anlarsin?

• hmm ilginc.. tamam ozmn , sanada cok tesekkür ederim yardimin icin

• Bilmem çok zor kapalı kutusunuz cok yanıltıyorsunuz

0|0
    0|0
  • valla ben 30 yaşına geldim, hala anlayamıyorum. anlasam şuan tek takılmazdım heralde.

0|0
    0|0
  • saf değilse anlar tabi

0|0
    0|0
    • hangi davranislarindan anlar?

• ben şahsen konuşmasından çözebiliyorum bir kız bir erkekten hoşlanıyorsa alakasız birşey bile söylese terslemez erkeği devamlı ilgilenir

• Gözünden anlarım

0|0
    0|0
    • nasil yani nasil bakar sana ?

• Hoslanan bir kız sana deger verir davranislarindan her turlu belli eder, gozlerinin ici guler veya bana hep boylesi denk geldi :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...