Zayıflamak istiyorum

son zamanlarda hayvan gibi oldum. zayıflama önerilerinizi bekliyorum. yemeyeyim dedikçe yiyorum. yardım edin.

Güncellemeler:
yardımcı olmaya çalışşan üşenmeden cevap yazan tüm arkdaşlar çok teşekkürler...

0|0
20|24

En İyi Erkek Görüşü

• Diyetisyenden önce psikiyatrist öneririm, anorexia nervoza hastalığına yakalanmana az kalmış. Kendinden nefret etmen veya aç kalman bir şey değiştirmez. Maalesef bu psikolojik bir rahatsızlık ve tedavi olman lazım.

Aşağıda bulimia demişsin. Eğer bu şekilde davranıyorsan, ön dişlerinin ucu erir, sindirim sistemin harap olur ve hayatın boyunca çekeceğin mide rahatsızlığın başlar. Bunlara değer mi sence? Cinsellik bölümüne aç bak kızlara ne hayvani fanteziler uygulanıyor, sağlığından vazgeçip ilgi gören bir kız olunca bu talepleri duymakta seni mutlu etmeyecektir.

Ağır oldu ama kendine gelmelisin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Vücut kitle endeksin 23.14 çıktı verdiğin boy ve kiloya göre.Normal sınırlar 20-25 arası.Yani bu kritere göre şişman filan değilsin.25 tavan çünkü.Bazı bölgeler yağ birikimi olmuş .Bu yüzden sana şişmanmışsın gibi geliyor.Ben destek olabilirim psikolojik olarak.Sorun yapma öncelikle.Beslenmene dikkat etmen gerekiyor.Düzenli sporla süper olursun bence.Biraz sabret ama.Bir de vücut ölçülerini yazarsan sevinirim.

1|0
    0|1
  • ya biz ne söylesek boş..bu tamamen senin iradenle ilgili.ben diyeceğim ki spor yap az ye spor yap az ye ama sen ne spor yapacaksın nede az yiyeceksin dolayısıyla irade gösteremeyeceksin.bu yüzden iş önce kendinde başlar.ama ilk adımı attın ve kilonun fazla olduğunu biliyorsun.bune göre yapman gerekenler belli.

0|0
    0|0
    • bugün başladım

• Öncesi ve sonrası belli olabilecek birer fotonu profilinde paylaş.Ama sen gizlisin.Bana mesaj at en iyisi.

• Sabah normal kahvaltı yap hatta bolca yap.Öğlen atıyorum mesela 2 tabak yiyosan 1 e indir yarı yarıya yani.Akşam yemek yeme acıktığın zaman meyve ye yemek yerine tokluğunu gidermesi için.Ondan sonra nasıl zayıflıyosun bak.Ama tabi bunların en önemlisi yediklerini eritmen mesela yemekten sonra yatma yürüyüş yap biraz yediklerini eritmen için.

0|0
    0|0
  • Bol Bol yüzmeye gidin tek care bu

0|0
    0|0
  • sakın zayıflama ilaçları ya da bitkisel çzüm adı altında piyasaya sürülen,tv de reklamları yapılan ürünleri kullanmyın.bir çok insan zarar gördü bunlardan.çok hareket edin ve az yemeye çalışın.sağlıklı günler dilerim.

0|0
    0|0
    • doğal bi şekilde ve emek ederk zayıflamak istiyorum ki o kilo bidaha geri gelmesin kolay yoldan değil

• Dukan Diyeti.

Al kitapçıdan kitabını başla. Arkadaşı gayet memnun şu an hem kendisiyle hem de vücuduyla. Anladığıma göre bu diyeti yapması zor da değilmiş.

0|0
    0|0
  • hafif bir öğün sabahları 1 kibrit kutusu büyüklügünde peynir 1 dilim ekmek biber vs vs

öğlen fındık - fıstık - ceviz yada salata

akşam ise yoğurt - meyve - ve baklagiller olabilir

tabiii sporuda unutmamak lazım hafif tempolu koşular olabilir eğer koşu yapacak vaktim yok diyorsan yine hafif tempo aerobik olabiir karın ve bek çevresi için ufak ve hafif dumbell 'da işine yarayacaktır

0|0
    0|0
  • sende üşenmesen de cevaplara bişeyler yazsan.sen cevaplara bile üşenirken cevap yazmaya zayıflamayı unut derim.şişko:)

0|0
    0|0
    • genel olarak bi yorum yazdım yeterli olduğunu düşünmüştüm ama ...

• genel olarak istemekte zayıflamaya sebep olmuyo.pc başında oturduğun sürece zayıflayamazsın:)domdom:)

• bol bol su ic

gunde en az 6 ogun ye

az az ye sik sik ye

hergun yuruyus yap

0|0
    0|0
    • çok teşekkürler bütün önerilerinizi yapmaya çalışacağım

• bende cok yiyorum ama bir turlu hayvan gibi olamiyorum kilom hep sabit ne iniyor ne cikiyor cok hareketliyim herhalde ondan sende kos yuru atla biseyler yap harca

0|0
    0|0
  • kaç kilo fazlan var? burdan bir kaç arkadaşa bazı öneriler vermiştim gerçi geribildirim alamadım hala ama eminim istediklerine kavuştular.. bana kilo miktarını söylersen sevinirim..

0|0
    0|0
    • 60 kiloyum 53 benim için ideal diye düşünüyorum çünkü öyleyken kendimi iyi hissediyordum yani 7 kilo

• lütfen memnun olurum ama çok kötü duruyor anlatama ve huzurlu hissetmiyorum kendimi

• ee bana msj atman lazım önce :)) gizli olunca atamıyorum msj :) gizlilik ihlali yapmıcam söz :))))))))))

• Hehhheee süper bayıldım:) Hayvan gibi ha:))) Yemiceksin dostum yemiceksin:) Şimdi biraz koş diycem sabahları ama 40gr vercen 4kilo yiycen:) O yüzden bence dur durduğun yerde yeme işte:)

0|0
    0|0
  • bol su ve kayısı diyorum yemeklerden sonra ekmek olmasın yemek yerken tuz şeker ve yağdan da uzak dur kayısı ne alaka diceksin tuvalete çıkmanı sıklaştırır

0|0
    0|0
    • evet su gerçekten insanı tok tutyo çünkü hep karnında şişlik var

• en önemli kilo verme yöntemi aşk acısı direk 2 günde 4 kilo verdim tavsiye ederim tabi sevgilin yoksa önce aşık olmalısın

0|0
    0|0
    • neden kilo verdin mutluluk =yemek değilmi

• açlığına, bir dur demelisin

bir fitness salonuna yazıl veya sabah akşam çık, koş.

ha bir de, sabahları mekik çek*

0|0
    0|0
    • evde yapabileceğim öneriler olmalı şu araklar bu halimle dışraı çıkmak istemiyorum teşekkürler cevap için

• lütfen böle söylemeyin;(

• boyun kaç cm? kaç kilosun?

• seviş bol bol seviş:)

0|1
    2|2
  • Kendinle barışık ol.Zayıflamak seni mutlu etmez yoksa.

0|0
    0|0
  • çift yatak diyetini uygula

0|0
    0|0
  • bol bol karpuz ye şişkinlik yapar tok tutar

0|0
    0|0
    • şişkinlik de iyi bir şey değil ki :(

• evet çok ağrılı oluyor ama mantıklı belki zayıflamak uğruna değer

• akşam 7 den sonra bişey yeme.

0|0
    0|0
  • az ye çok hareket yap

0|0
    0|0
  • zayıflamak istiyorsan bi erkek bul o seni zayıflatır...:))

0|0
    0|0
  • "taş devri diyeti" diye arat internetten. doyana kadar yiyorsun, tıka basa yiyorsun ve şaka gibi kilo veriyorsun.

ben mesela çok rahat duble iskender falan yiyorum bu yolla :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 20

• mutlaka bunu oku https://www.wattpad.com/story/29689913 katılım olmazsa yazar yazmaya devam etmeyecek. bende yaymaya çalışıyorum. özellikle son bölümü iyice oku bende yorum yaptım. normalde diyeti hemen bozarım ama bu kız sayesinde devam edebiliyorum ayrıca diyet konusunda tecrübeli. diyetisyene gitmiş nasıl beslenmek gerektiğini biliyor 80lerden 60lara inmiş. eğer katılım olursa zayıflama grubu falan kuracak diyet listeleri yayınlayacak kız bir sürü şey yapıyor. ayrıca insanı öyle bir motive ediyor ki bozmayı düşünmüyorsun. psikolojin de bozulmuyor beni bunalımdan kurtardı resmen. mutlaka bak ve son bölümde sende katılımını belirt. eminim pişman olmayacağız

0|0
    0|0
  • yemıycem deme bır defa.. ve yedıklerını yarıya ındır beyaz ekmegı kesmelısın ..

Bırde cacık ye bol bol..

1|0
    0|0
  • bende de var aynı sorun zayıflamaya kafayı taktıkça göbeğim büyüyor iş yerinde bi kız var ya nasıl kiloluydu şimdi manken gibi oldu bide kısla küsüz soramıyorumda nasıl zayıfladığını hele onu gördükçe açıkçası kuduruyorum... ama bence olay kararlı olmakla başlıyo demekki gerçekten çok istemiyorum zayıflamayı diye düşünüyorum ya bi yürüyüşe bile doğru düzgün başlamadım..

0|0
    0|0
  • üzgünüm ama başka yolu yok. hergün düzenli 1 saat yürüyüş.. güzel bir diyet. kendini sıkmak zorunda değilsin.. akşamları çorba ve salata tutar ama öğlen yemeğin sebze, et, balık yada tavuk olmalı.. tuz-şeker-yağ ile aran bozulsun öncelikle... şuan o gücü bulamıyorsan 2 ay sonraki halinin hayallerini kur.. yardımcı olacaktır.. benim ilk hatırladığım 1.62 boyuma 64 kilo olduğumdu ve şuan bu saydığımla 52 kiloyum.. ha bu 2 ayda olmadı.. 1,5 yıl felan sürdü ama bunun 7 kiloluk kısmı 7 ayda gelişti...

0|0
    0|0
  • Run Forrest Run! Heheh.

Koşarsan kolayca kilo verirsin. Ama eve gelip yer yatarsan geri alırsın. Biraz çaba biraz.

0|0
    0|0
  • Hareket hareket hareket, aynı zamanda da yediklerini kontrol altına almak. Formül bu. Ancak daha profesyonel bir destek almak istersen besin destek ve gıda takviyesi ürünlerini bilgili bir danışman yönlendirmesi ile (ki ben MaTuTa Dengeli Beslenme Firmasını öneririm, google da yaz onları bulursun) kullanabilirsin.

0|0
    0|0
  • tatlım evinde koşu bandı var ama sen koşmuyorsun, ben geçen yaz para verdimde spor salona gittim. birazcık morallendir kendini. Zayıfladığın halini düşün, bu şekilde spora başla.. Diğer bir yandanda vücudunla barışık ol. 1,65 boya 63 kilo anormal bir kilo değil. etrafına bak 100 kiloda insanlar var.

0|0
    0|0
    • bende bulimia hastalığı başlıyor çok korkuyorum aynaya baktığımda berbat bir vücudum olduğunu görüyorum kendimden nefret ediyorum kendimle barışık olmak bana çok uzak birşey

• ilk yapıcagın düzenli yemek yemek ayrıca kendini meyvelerle kandır cok boğazından kısmana gerek yok internetten bakacagın bölgesel zayıflamalar var onlarıda tavsiye ederim. mesela mekik cok ısıne yarar ayrıca zahıfladıktan sonra sıkı bi vucuda sahip olursun sarkmaya yol acmaz. umarım kilo verirsinn :)

0|0
    0|0
    • teşekkürler bugün başladım

• sadece bir ay gunde 10 defa mekik çekersen göbeginden kurtulabılırsın ilk baslarda yorucu olabılır ama sonradan alısıyorsun. hadi bakalım! insallah istedıgın gıbı olur:)

• Bol bol su

0|0
    0|0
  • bi spor salonuna yazıl

0|0
    0|0
  • etten uzak dur sebzeli yemekler ye. her gün 2 saat yürü zayıflarsın. doğal bi çözüm. hani zayıflamasan bile sağlığa çok yararlı öneriler bunlar

0|0
    0|0
  • Canım ekmeği kes.. Yemekden önce iki bardak su iç.. Porsiyonlarını azalt.. Bol bol yürüyüş yap.. Yüzmeye gidebilirsin imkanın varsa.. Pilates yapabilirsin vucudun sıkılaşır..

0|0
    0|0
    • ekmeği sadece kahvaltıda kullanıyorum ama gerekirse onuda keserim benim yemeğe merağım tatlı şeylere merağım çok kendimi alamıyorum

• Canım nefsine sahip olucaksın o zaman sende armut piş azıma düş diyorsun... Emek olmadan yemek olmaz.. Gayret ediceksin pes etmeyi kaldır lügatından.. Sen başarabilirsin devamlı böle şeyleri telkinde bulun kendine..

• Arkadaşında dediği gibi suya ağırlık ver bazıları zehirler falan diyecek ama hiç bir halt olmaz korkma yemeklerden önce iç özellikle.

• az ye sık ye

0|0
    0|0
    • en fazla iki öğün yiyorum ama ne yazıkki abartıyorum iki gündür kendime söz verdim akşamları yemiyorum ama moralim bozuluyor sevvdiğim insan bile bu ne hal dedi artk kötüyüm;(

• ben 8 10 öğün yemenden bahsediyorum ve azar azar...ben 10 öğün falan yerim yani elimden düşmez yiyecek birşeyler azar azar yediğimden hiç açlık hissetmiyorum midem baya baya küçüldü kilo almak için öğünü azaltmaya çalışıyorum...elinde cebinde badem falan olsun ,bi ekmek ısır acıkmadan bi kaşık çorba iç açlığın devamlı yatışsın.hiç açlık hissetmemelisin yani kap kap yemek değil azar azar devamlı atıştırmalısın

• düzenli yemek ye,spor yap,yürüyüş yap,çok su iç,akşam yemek yeme bu kadar.

0|0
    0|0
  • Tek basina spor yapmak hosuna gitmiyorsa kendine bir arkadas bulup spor salonuna git

0|0
    0|0
  • Diyetisyene git, spora da başla kurtulursun dert etme.

0|0
    0|0
  • az ye

0|0
    0|0
  • Bağırsakları çalıştıracak bitki çaylarından içmeyi denemelisin.

0|0
    0|0
  • spora git

kendinide tutmaya çalış

0|0
    0|0
  • yeme

0|0
    1|0
Yükleniyor...