Monoton bir hayatınız olsa ve ezik bir kişiliğe sahip olsaydınız ne yapardınız?

Şöyle düşünün ilginç ve tehlikeli olan her şeye ilginiz var örneğin motorsiklet sürmek , tuhaf insanlarla takılmak , cesur eylemlere katılmak gibi bu tarz hayalleriniz var ama siz hayalinizdeki kişinin bırakın 10'da 1'ini 100'de 1'i bile değilsiniz. Cesur değilsiniz , durağan ve uyuşuksunuz çok şey istiyor ama aslında tam olarak ne istediğinizi bilmiyorsunuz utangaç ve eziksiniz otobüsten ineceğiniz zaman bile otobüstekilerin sizi izlediğini sanıp gerilen bir insansınız ve tek bildiğiniz şu : Kendiniz olmalısınız biran önce kendinize gelmelisiniz ve cesur olmalısınız artık ama bir türlü kendinize gelemiyorsunuz ne yaparsınız ?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• yanlış bir izlenime kapılmadıysam senin ilginç şeylere ilgin falan yok;neden diyeceksin

çünkü bunları daha cesur olmak için yapmak istiyorsun ama tuhaf şeyler yapmakla cesur olunmaz ki

yavaş yavaş adımlarını büyüteceksin

mesela bir ortama girdiğinde ilk sen selam vereceksin-ucunda ölüm,hastalık vb. şeyler yok ya!-düşünürsen herkes bir zamanlar senin gibiydi ama çabaladılar

hayret edeceklerine gayret ettiler yani...

en basitinden sokakta,işte,okulda gördüğün herkese yardım etmeye çalışacaksın

mesela bugün otobüste bir kadın ve 2 çocuğu hastahaneye gidiyordu,kadın kaçıncı durakta ineceğini bilmiyormuş

çocuklarıyla da o kalabalığın içinde kalkamadı,ben de gittim ve şoföre sordum kadının yerine

ne oldu bana,hiç bir şey...Allah yardımcın olsun

dert büyükse dermanı veren daha büyük

çabalayacaksın,hayret etmeyeceksin;anlaştık mı?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ya olduğun gibi dörün yada göründüğün gibi ol fikrinden hareketle başka şeylere yönel.

0|0
    0|0
  • ezik değiliz olduğu kadarıyla yetiniyoruz. Hava atacak hayatımız yok. Hayallerimiz var ve beklentilerimiz buna ezik demiyoruz hayattan nasibini almış diyoruz.

0|1
    0|0
  • olmadıgım ıcın bu soruyu hayatım boyunca merak edıcem sanırm

0|0
    0|0
  • Reset düğmesine basarım!

0|0
    0|0
  • Yer içer geri yatardım...

0|0
    0|0
  • senin o saydığın hayatı yaşadım sonra birden tam tersini bazen bünye hemen alışmıyor ama pes'de etmemek lazım umut fakirin ekmeğidir sonuçta.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• işe basit bi soruyu gizli olmadan sormakla başlayabilirdin

0|0
    0|0
Yükleniyor...