Bendeki bu şansızlıkla nasıl başaracağım ?

İş yerinden bir kıza gizliden gizliden sevdalandım fakat pek muhabbetim yoktu herneyse 2 gün izine çıktım evde hep onu düşündüm tam iyice konuşmak için işe dönmeyi bekliyordum birde ne olsun kız işten ayrılmış bütüngün ağlamaklı şekilde çalıştım o günün akşamı faceden ekledm kabul etti ilk gün yazdım çok ufak bir konuşmamız geçti 2. gün yazdım cevap vermedi ben bu kıza abayı yaktım ne yapmalıyım sizde ?

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• Aç arabesk dinle:))

0|1
    0|0
    • Çelik Yaman Sevda 1998 2 Gündür dinliyorum sorma brder

• Banada garip geliyorda elimden gelen bişey yok

• ne deyim kardeş

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence henüz birbirinizi tanimiyorsunuz. Birdahaki sefere tekrar yaz. konu bulun konusun. akici bir konusmaniz olacaktir ;)

Bol sans..

0|0
    0|0
  • Takıntıya dönüştürme derim ben. Dikkat et...

0|0
    0|0
  • senı tanımadan neden hemen muhabbete girsin ki?_kızlar herkesle konuşmaz öyle..(herkes dememdeki kasıt senı tanımıyor tam)

0|0
    0|0
    • Peki Ne Yapmalıyım Geneli kötü insanlarla dolu bir dünyada soğuk durmakta herkez haklı ama benm iyi biri olduğumu ona nasıl anlatacağım nasıl benmle konuşmasını sağlayabilirim teşekkür ederm

• kızın erkek arkadaşı var mı yok mu bunu öğren derdim ama ayrılmış...iş yerındeyken konuştuğu kızlar ıollakı vardr sır tutan bır arkına sor önce ardından harekete geçersn:)rica ederm

• kızın bildiğim kadarıyla erkek arkadaşı yok

• daha fazla yakmadan uzak dur... eğer oda sana bişeyler hissetse 2.gün cevp vermeden cıkarmıydııı:(

0|0
    0|0
    • birbirimizi yeterince tanımadığımız için olamazmı bu

• en azından cıkmak zorundaydım deseydi..hiç cevap vermemekte neyin nesi? insan komsusunun oyun davetine bile cevap veriyor su devirde :(

• Sende haklısın teşekkür ederim

• Eger gonlu varsa cevap verır bence buluşmaya davet et ordada acıl

0|0
    0|0
    • Kızların fazla tanımadığı kişilerle buluşmaya gidebileceğini sanmıyorum yazdığıma bile cevp vermezken hele :(

Erkekler Ne Diyor 1

• Birbirinizi daha iyi tanıyabilmeniz için fırsat kollamaya devam et bence.. Ama hemen de seni seviyorum falan deme derim ben..

0|1
    0|0
    • Galiba öyle yapmaya devam edicez de bizdeki şansla o da olmaz

• savaşmaya tabi devam edicezde harbiden insanın yüreği sızlıyor çok sağlasın kardşim

• Gönlüne göre biriyse inşallah mutlu olursunuz.. Şansı kafaya takma.. Fırsat yakalamışsın hemen bırakma kendini..

Yükleniyor...