Ben kuruntu mu yapıyorum yoksa kızın bir amacı mı var ?

sevgilimin sınıfına bu sene gelen bir kız var. kız ilk geldiğinden beri sürekli bakıyormuş. hatta bende sevgilimi bırakmaya gittiğimde gördüm bize bakıp durdu hep. kızın sevgilisi olmasına rağmen bugün yanı boşmuş sevgilime yanım boş gel otur demiş. sevgilim hiç bişey dememiş yanınada oturmamış amacı ne ya ?

Güncellemeler:
ben ne yapabilirim bu durumda peki ya :( ? dövemem bişey diyemem çünkü üniversitede okuyorum sonuçta ve kendimi öyle küçük düşürecek bi insan değilim.

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• hm peki onunla tanışmalısın. ama ağır ve uzak ol ki ne amaçla yaklaştığını anlamasın. hatta sevgilinle iş birliği yapın sevglin sınıfta olmadğı bi anda haber versn sana mesajlaşın falan ayarla işte. git kıza sevgilini sor nerde gördün mü falan tanışmış olursun sevgilinden habern yok mu falan diye zırvalarsa ona sürpriz yapmayı seviyorum ummadığı anda beni karşısında görünce mutlu oluyo falan dersin. en ince ayrıntısına kdr düşünrm :) demez ama dediğini varsay yani.. onun sevgilisinin bu durumdan haberdar olmasını falan sağlama çocuk ayrılırsa kızdan bu sefer iyice musallat olur sevgiline. varlığını hissettir kıza pasif kalma sessiz olma ezik sanmasın sana. kararlı ciddi ve en önemlisi --dik-- dur . Dik durmak önemlidr.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ya lütfen şu sorularınızı güncelleyipdurmayın

0|0
    0|0
  • kız diyeceğini demiş işte daha ne desin gönlüm sende diyo üstü kapalı

0|0
    0|0
  • Bisikletine bir tur binebilir miyim diyor... Verirsen kaçırıp gider bak.. Hırsız ruhlu şıllık..

2|0
    0|0
    • Bekleyip göreceksin sevgilinin iradesi ne kadar güçlüymüş..Sevgilin de bu durumdan kıllanmaya başladıysa konuş onla derim ama bilmiyorum ne kadar mantıklı olur ya aslında kahpelik insanın içindeyse üzerine milyon tane kilit vursan yine yapacağını yapar. Sevgilinin de kıçını kaldırmadan usul usul rahatsız olduğunu belli et sevgiline..

• senin bu durumda yapacağın bişiy yok bu sayede erkek arkadaşının sana vermiş olduğu değeri öğrenebilirsin

0|0
    0|0
  • :) Bak Kızıcan Ama Bunun Sözü Var:) Kalede Kaleci Var Diye Gol mü Atmıyalım ?

Derler Yapıcağın Bir Şey Yok Dua Et Sevgilin Saf Olsun Yoksa Çok Fena Oynar Sizle ...

0|0
    0|0
  • Amacı belli. Anlamayacak bir şey yok. Sevgilini elinden almak için düğmeye basmış. Düğmeye bastığı parmağı kır derim.

0|0
    0|0
  • Kıskançlık krizine girmişsin gerçeklerle yazdığının arasında fark var midir acaba ama bi fikrim var eminim sende onu düşünüyorsun .. Kızı öldürelim ha ha ha yaşasın kötülük:)

0|0
    0|0
  • manita eelden gidio=)) şaka bi yana dikkat et..siz kızların fenasından korkacaksınn valla=)

0|0
    0|0
  • Bir Şey Yapabilme Şansın Yok Bunları Yapamıyorsan Sevgilini Elinde Tutmayıı Bilcen :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• gidin dövün lan . kim ne derse desn böyleleri dayağı hakediyo. ben hiç yaşamadım allahta yaşatmasın ama bi uyar ayağını denk alsın.

0|0
    0|0
  • sevgilinde gözü var

0|0
    0|0
Yükleniyor...