Bilinmezler yumağının arasında kaldım

9 aylık bir ilişkim oldu 8 ay boyunca hiç bir şey yoktu bulutlar üzerinde dolaşıyordum resmen o kadar mutluydum ki kavga bile zor ederdik en fazla 2 saat küs kalmıştık ama son ay sürekli kavga eder olduk o benimle konuşmak bile istemiyordu ben öyle hissediyordum sonra birgün saçma sapan bir nedenden ayrıldık bir ay boyunca hiç konuşmadık sonra mesaj attı beni özlediğini felan söyledi ben zaten onu hala seviyorum tekrar denemeye başladık ama o telefonla uğraşmayı sevmiyorum diyip günde sadece 5 10 mesaj atıyordu ben dayanaamadım ve tekrar ayrıldık onu hala özlüyorum ama olmayacağını biliyorum ne yapmalıyım sizce?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• günde 5-10 mu :)) o kadar mesajı az mı buluyorsun sen. adam senin bu davranışlarından sıkılmıştır. azcık rahat olun yaa. artık nedense hep erkekler bu kızlardan kaçıyor ve her köşe başı ağlayan kızlarla dolu. erkekler altın çağını yaşıyor sayenizde :)))

2|0
    0|0
    • senin gibi düşünenler yüzünden kızlar bu halde ve ben o ağlayan kızlardan hiç olmadım ben ağlarım ama kimse görmez

• böyle yaşamayı öğreneceğiz tamam:D

• kendine cici davran küçük hanım. iyi geceler.

Erkekler Ne Diyor 5

• bu ilişkinin zembereği boşalmış,eski tadını bekleme..umutla her bekleyiş,kendine yaptıgın işkenceden başka bişi diil..zorlama onla ilgili herşeyi silmeye bak kafandan ve hayatından..

0|0
    0|0
    • evet onu beklemiyorum artık bana mutsuzluk verdiğinin farkındayım herşeyi kafamdan silmenin yolunu bulamıyorum az değil ben ona 1 yılımı verdim sonuçta bir yolunu bulabilsem unutmanın

• yardıma ihtiyacım olur kesin:D

• her zamn;)

• üff ne saçma olay

1|0
    0|0
  • Tencereden kapa ayırmışsın hadi yoluna git yolun acik ola:)

0|0
    0|0
  • bu nedir arkadaş ya.milletin karnı aç bunlar gönül eğlendirme derdinde.

0|0
    0|0
  • - senin için mesaj atmaya üşeneni, terk et üşenme :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ßence üstüne düşme kaçan kovalanır o birini bulamadı ki döndüü

üzlmee herşey olacagına varırr.. Ama dedigim gibi kendini kasma böylee kafanı dinlendir.

0|0
    0|0
    • onunla tekrar olmayacağını biliyorum ama aklımdan çıkaracak birşeyler arıyorum ama olmuyor işte

• bak @apsolen bile durumun farkında. sen değilsin.

• adnan sen anlamıyorsun ki benim amacım onunla tekrar olmak değil beni istemeyeni ben neden isteyeyim ama bu ruh halinden kurtulmak istiyorum ve o yüzden sordum ama sen beni onsuz yapamam yaşayamam o sevmesede geri dönsün diyen 10-15 yaş grubuyla karıştırdın

Yükleniyor...