Türkiye'nin önemli yerlerini görmek istiyorlar. Ama sınırlı bütçeleri var. Siz olsaydınız ne yapardınız?

Arkadaşlar İngilizce ödevim için fikirlerinize ihtiyacım var.Düşünün ki siz bir rehbersiniz bir grup turisti gezdireceksiniz onlar Türkiyenin önemli yerlerini görmek istiyorlar.Ama sınırlı bütçeleri var.Bu konuda ne yapılabilir?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten nerede pinti turist varsa Türkiye ye tatile gelir.. Allah'ın çulsuzları çektirin gidin geldiğiniz yere.! derdim.. What did say that man.? Lan bi giiittt..!

2|0
    0|0
    • Onlara ne yapabileceklerini mi anlatacaksın ?

• Evet

• Önce onlara ilgi alanlarını soracaksın ve ne tür tarihi olayları bildiklerini soracaksın Türkiye hakkın da sonra verecekleri cevaplara göre ilgili yerleri kapsayan bir tur önereceksin.. Doğal güzellikler mi tarihi yapılar mı falan gibisine önerilerde bulunacaksın :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Arkadaşında dediği gibi İstanbul en iyisi...

1|0
    0|0
  • Ben olsam turistlerin gideceği otellerin en ucuzlarını internetten bulur rezervasyon yaptırırdım. Sonra da önemli yerlere gitmek için otobüs, minibüs yada feribot seferlerine bakardım. Uzun mesafe olanlarının rezervasyonunu yaptırırdım. En son olarak da günlere göre ne yapacağımı planlardım

0|0
    0|0
  • müzekart

:DDDDDDDDD

0|0
    0|0
  • ne kadar sınırlı ve hangi ili gezdirceksin.bu bilgilere ihtiyaç var

1|0
    0|0
    • ben de bilmiyorum

• Evet de Türkiye nin önemli yerlerini gezmek istiyorlar bu yüzden tek şehir olacaksa İstanbul daha uygun diye öneride bulundu arkadaşlar bana da en uygunu bu geldi.Önerinize teşekkür ederim :)

• tamam o zaman ödevini yaptıktan sonra banada gönder haftaya istanbula gelcem ödevindeki yerleri gezmeye başlıyım.Ama bende turist fiyatlandırması isterim bak ona göre :)

• wc 50kr ekonomiye katkı :/

0|0
    0|0
  • sınırlı bütçe ile en fazla yeri istanbulda gezebilirler..beyazıt sultanahmet süleymaniye sirkeci karaköy galata taksim beşiktaş,yetmezse karşıya geçersiniz..bi vapura binecek paraları da vardır herhalde=))

0|0
    0|0
    • Doğru bir yaklaşım zaten Türkiye nin en önemli yerlerinin çoğu İstanbul da

• jokersy nin yorumu olmasaydı çok isterdim :) Teşekkür ediyorum yeterli mi :)

• neyyysee bi dahakine artıkınn=))

• Şu yapılabilinir.Sınırlı bütçeleri varsa.Türkiye'nin en güzel yerleri havaalanlarıdır.Sınırlı bütçeli turistin bize ne faydası var?Geldiği uçakla geri gönder gitsin p.zevenklerii.Dolaşmasınlar fazla ayak altında.Hem kel,hem fodul hemde fağır :)

0|0
    0|0
  • yazılırlar bi tura gezerler onlar uygun oluyor genelde kapadokya peri bacaları hasankeyfe falan gidiyolar

0|0
    0|0
  • hepsine ver altına bisklet ,birde harita ,gidip görsnler

0|0
    0|0
  • bizim köye götürürüm:))))

0|0
    0|0
  • En ucuzu Tur firmaları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1