3 Ayda 15 kilo verebilir mıyım?

Arkadaşlar bana yardımcı olun 3 ayda 15 kilo vermem lazım nasıl yapabilirim? Biri bana neler yapacağımı söylesin hediye v. s herşeyi alırım yardımcı olsun yeter ki?

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bir şey almaya gerek yok. Spor salonuna yazılacaksın yani fitness clup a.
    haftanın 6 günü düzenli kardiyo yapacaksın koşu bisiklet bunların yanında basit mekik hareketleri bel hareketleri. Un tuz şekerden uzak duracaksın diyet yapacaksın 3 ayda 15 değilse bile 12 kilo vermezsen gel yüzüme tükür. Ama diyeti bozmaman koşuluyla haftada bir gün en çok istediğin şey çikolata ise bir tane yiyebilirsin motivasyon açısından haftada 1 gün 1 kere ödüllendirebilirsin kendini. bunları yap kaçarı yok

0|0
    0|0
    • Geçen yaz gitmiştim fitnesse bir ayda 8 kilo vermiştim

• O sağlıksız. Ayda vermen gereken kas kaybı da gerçekleşir. Ayda vereceğin sağlıklı kilo 4 ve 5 arasıdır. Bir ayda 8 kilo verdiysen niye sorup vaktimi çalışıyorsun bacım? 1 ayda 8 veren 3 ayda 15 vermez mi yürü git sporunu yap

Erkekler Ne Diyor 7

• Diyetisyenden yardım almanı öneririm. Burada sağlıklı bilgilere ulaşaamzsın.

0|0
    0|0
  • 3 ayda 15 kilo verebilirsin. Spor salonuna yazıl, spor hocasının diet ve egzersiz programından çıkma.

0|0
    0|0
  • Yok oyle bir dunya. En fazla 8 kilo verebilirsin

0|0
    0|0
  • yeme verirsin.

0|0
    0|0
  • Evet verebilirsin.

0|0
    0|0
  • Akşam yemeğini kes, şekerden kesinlikle uzak dur ve sabahları bir bardak sirkeli su iç

0|0
    0|0
  • Verilir dün hasan survivorda 20 kilo vermişti 2 ayda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Niye yumurta kapiya dayanmadan baslamazsinizki. cok marjinal bisey degil duzgun bir rejim ve fitness yapican

0|0
    0|0
  • Herbalife diye bir ürün var 1 ayda 40 tan 36 bedene düşenler var bimiyorum kullanmayı düşünüyorum ürünü istersen bir araştr

0|0
    0|0
  • Kilosu fazla olanlar baslangic asamasinda daha fazla kilo kaybediyor. Boy kilo?

0|0
    0|0
  • Verilir boğazını tut

0|0
    0|0
  • 13 günde 7 kilo verdim isvec diyeti ile,

0|0
    0|0
  • bol su içerek verilir tabi

0|0
    0|0
  • 3aya 15 kilo fazla ama snn kilon kaç