Bugün onsuz birinci günüm....

arkadaşlar dün yazmıştım sevgilimden ayrıldığmı ve hergün onu görmek zorunda kaldığımı çünkü aynı sınıfatyiz diye işin ilginç yanı ise kız çok mutlu görünüyor anlamıyorum iki senelik bir ilişkinin bitmesinin ardından bu neşe kaynağı nerden geliyor sırf bi ara tenefüstyken bana baktı habire nispet yaparcasına yanımdan geçiyor bide biraz cool olmuş gibi fazla yüz verdim diye sizce böyle davranması normallmi bu kızın ?

Güncellemeler:
telefon kartida vermistim daha geri vermedi
seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm onu beeeeeeeeeeeeeeeeeee seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm deli ediyor beniiiiii dayanamiyorummm cik aklimdan beee cikkkkk

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• arkadaşım seninle aynı konumdayız. Soruyu görür görmez kaptım fırrlamanın elinden pcyii. Bende sevgilimden ayrıldım ve aynı sınıftayız. Onu hala deli gibi seviyorum ama bende ona karşı öyle davranıyorum. Onun beni görme ihtimali olan heryerde şen şakrak dolaşıyorum. Mutlu görünüyorum ama içimde ne fırtınalar koptuğunu bi ben bi Allah biliyo. O kız da şuan benim gibi rol yapıyor olabilir. İnan o da senin gibi düşünüyosa daha ne isterim. Dışarfan gördüğüne inanma. Not=karmonya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• normal oyun yapıyor..mutlu gbı görünecekde senı kıskandrcak mantığı..bız kızlar hep aynıyız yaww

0|0
    0|0
  • Aşk meşk bitmiş işte.Neden mutsuz olsun ki?Sen de yoluna bak artık.

0|0
    0|0
  • Normal, o da öyle yaşıyor ayrılık şeysini demek ki.

0|0
    0|0
  • Hisleri bitmis anlasilan. Sende yoluna bak bosver.

0|0
    0|0
  • inşallah bininci günün olmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...