Günde kac kalori yakmam lazim?

yuruyus bandi aldim nerdeyse bir haftadir yuruyorum. Gunde 30 dkka yurumeye 160 kalori yakiyorum sizce iyi mi zayiflamak icin daha fazlasimi gerekir gercekten bilgisi olanlar yazsin.

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• bu iş sadece yürüyerek ya da koşarak olmaz, Sağlıklı yağ yakım işi 2-3 ayaktan desteklenmelidir, bunun en önemlisi beslenmedir adam akıllı kaliteli besleneceksin çikolatymış gofretmiş, şekermiş unmuş tuzmuş hayatındna çıkar, sebze ve et ağırlıklı beslen (yağsız etten bahsediyorum) o yarım saat yürüyüşe 15 dk koşu da ekle 250 kaloriden aşşağı düşme bantta, disiplinli olursan amacına ulaşacaksın

0|0
    0|0
    • Simdi daha yeni basladigim icin sadece yuruyorum bir anda kosuya baslamak sacma olur. Tesekkurler bilgi icin :)

• hafif tempoda koşabilirsin, rica ederim

Erkekler Ne Diyor 14

• 160 kalori çok düşük bir rakam? yanlış olmasın o. 30 dakika boyunca bana kalırsa en az 400 vermen gerekir.

0|0
    0|0
    • 5.0 hizinda yuruyorum kosu yapmiyorum

• Ne sinirleniyosunya 😄 kendim evde yuruyorum yeni basladim bilmedgmiz icin burada soruyoruz heraldee

• Kızmadım ki (: Gel ben bir program yazım :)

• Sen zaten günlük olarak oturduğunu yerden belli bir kalori yakıyorsun. 30 dk da çok az kalori yakıyormuşsun. Biraz daha hızlı yürümeyi dene.
    Kilo vermek istiyorsan günlük kalori ihtiyacını hesapla ve ona göre bir beslenme programı yap.
    Kalori ihtiyacının altında bir kalori alırsan vücut yağ yakmaya başlar. Çok düşük kalorili beslenme , kaloriyi çok düşük tutarsan vücut kas kaybetmeye başlar ve vücudun sarkar.

0|0
    0|0
  • Ben beş dakikada 200 yaliyorum sen nasıl 30 dkda 200 yakıyorsun anlamadım

0|0
    0|0
    • Yakıyorum pardon

• Normal yuruyorum kosu yapmiyorum anca bu kadar oluyo :)

• En başta 5.0dan yürümeye başla. Bir dakika çalış. Sonraki dakika 6.1 sonraki 7.2 sonraki 8.3 şeklinde devam et. Hem yorulmamış hem daha çok kalori yakmış olursun hem de verim almış olursun

• 160 kalori yakiyosun bir yedigin gofretli cikolota 180 kalori sen dusun :)

0|0
    0|0
  • Bak bunu nasıl hesaplaman gerektiğini şöyle düzenle. Yediklerinin kalorilerini hesaplaman gerek. Daha sonrası için koşudan daha fazlasını yapman gerek. Yüzme bu konuda fazlasıyla işini görür.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Yardır daha fazla

0|0
    0|0
  • Kaç gram fazlan var? :D

0|0
    0|0
    • 5 kilo ya da 7 kilo vermem lazim

• Ahha evde kosarsin gdp mutgaktn bir sey atstrrsn aynisi olur. d

0|0
    0|0
  • daha fazla yürümeli veya koşmalısın

0|0
    0|0
  • 1 kilo vermek için 7000 kalori yakman lazım

0|0
    0|0
  • Beslenmenin düzeltilebilir daha iyi olur

0|0
    0|0
    • Diyet falan isini yapamadigim icin yuruyorum zaten. Ben fazla yemek yiyen biri degilim sadece tembellikten kilo oluyo:))

• Ozaman her yediğim çikolata herneyse onun için de yürü ozaman yemesin artık

• sende yan benide yak tutuşmayan kalmasın :D

0|0
    0|0
  • bebegim mesaj at bana ben sana yardımcı olurum çok yakarız kalori senle beraber

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Gunde 1400 kalori alip 2000 kalori yakman lazim

0|0
    0|0
  • Besinlere de dikkat et biraz da hafif tempo koş 15 dakikadan sonra vücut yağ yakmaya başlar :) Yakın zamanda zayıflarsın:) Spor salonundan bunları öğrenmiştim:)

0|0
    0|0
  • bence yeterli

0|0
    0|0
  • Yediklerine dikkat ediyorsan hergun 30 dk yeterli. Hatta uzmanlar 2 günde bir 30 dk önerir yürüyüş bandı için. Dizlerin sağlığı açısından.

0|0
    0|0
    • Evet dikkat ediyorum. Tesekkurler :)

Yükleniyor...