Hamit-Selçuk-Umut-Burak dörtlüsü mü? Yoksa Arda-Lincoln-Kewell-Baros dörtlüsü mü?

Evet sizce bu iki 4 luden hangileri rakipleri daha korkutur

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• arda-lincoln-kewell-baroş tabi ki de.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 8ide benim canım <3 Arda farklı ama

Hamit-Selçuk-Umut-Burak diyorum. Ama diğerleride iyi. En iyisi ayırt etmemek.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Arda-Lincoln-Kewell-Baros diyeceğim ama şu da var mevki ve tarz olarak çok farklı oyuncuları yazmışsın.

Hamit sağ kanat gibi ama esas yeri sağ iç.

Selçuk çift yönlü ofansif yönü ağır basan ortasaha.

Umut koşan mücadele eden defansif forvet.

Burak Türkiye Ligi için iyi bir kontratak yani geniş alan forveti.

Arda her ne kadar saçma sapan 10 numarada denense de çok bariz Robert Pires tarzı bir sol kanat oyuncusu.

Lincoln bana göre oynadığı/oynamak istediği her maçta 10 numaranın hakkını veren çok zeki göze hoş gelen bir oyuncu.

Kewell bize gelen en çalışkan en efendi yabancı oyuncu. Bunun yanında çok iyi bir sol açık ve sol forvet. Sakatlıkları olmasaydı ben şu anda bile isterdim kadroda yaşı hiç önemli değil.

Baros uzun zamandır bize gelen en iyi bitiriciliğe sahip golcü. Her türlü gol atabiliyor ama fiziksel olarak güçsüz ve hakemle rakiple çok oynuyor.

Kısacası 1. dörtlü daha defansif, 2. dörtlü daha ofansif bir takım. Lincoln ve Kewell sağlıklı ve formdalarsa Baros hareketlerine mukayet oluyorsa 2. dörtlüyü tercih ederim bu dörtlünün potansiyeli daha yüksek.

Yalnız modern futbol ve istikrar açısından da kesinlikle 1. dörtlü derim.

0|0
    0|0
    • Hamitin sağ kanatta oynamasına karşıyım çünkü Hamit ortada oynayıp saha liderşiğini üzerine alıp ve bol bol şut çekmeyi seven birisi Sağ kanata atınca pasif kalıyor

• Arda-Lincoln-Kewell-Baros

0|1
    0|0
  • Formda olan Hamit-Selçuk-Burak-Umut daha iyi bence.

0|0
    0|0
  • burakın olduğu her şeyin karşısındayım , messi iniesta xavi burak mı yoksa recep şaban ramazan davut mu desen 2. şıkkı seçerim

0|0
    0|0
  • sakat olmasalar aşağıdaki dörtlü

0|0
    0|0
  • Arda-Lincoln-Kewell-Baros bunlar varken bu kadar gol sıkıntısı çekmiyorduk. Özellikle Arda gibi bir adamı arıyor takımımız.

0|1
    0|0
  • Arda-Lincoln-Kewell-Baros ilk senelerinde müthiştiler ama sonrası için bir şey diyemem, Hamit-Selçuk-Umut-Burak dörtlüsüde gayet iyi başladı sezona.

0|0
    0|0
  • valla bence emre melo necati elmander galatasaraya daha iyi duruyordu

0|0
    0|0
  • İkisinden bir karışım yapmak istiyorum, selçuk arda kewell burak diyorum:D

0|0
    0|0
  • Arda-Lincoln-Kewell-Baroş-Nonda 5'lisi Terim zamanında olsaydı Şampiyonlar Ligi yarı final oynardık.

0|0
    0|0
  • hagi arif hakan bülent korkmaz dörtlüsünü tercih ederim bunlarda ruh yok

0|0
    0|0
  • alex tuncay nobre van hooijdonk dörtlüsü

0|0
    0|1
  • Selçuk Arda kewell Baroş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...