Mutluluğunuzu başka insanların mutsuzluğu üzerine inşa eder misiniz?

Arkadaş/Sevgili/Aile gibi mutlu ilişkiler yaşamak istediğiniz kişiler vardır.

Bunun yolu başkalarının mutsuzluğu ile sonuçlanacak bile olsa bu inşaatı yapar mıydınız?

Başka bir yol bulamıyorsunuz sadece başkasının mutsuzluğu üzerine mutluluğunuzu yaşayacaksınız yada mutsuz olacaksınız...

Hangisi?

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• İlk önce kendi mutluluğumu düşünürüm.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• şimdi birinin mutsuzluğu üstüne mutluluk inşa edersem mutlu olamayacağımı biliyorum ama şu da var zaten inşa etmesem de mutlu olamıcam bari denerim ya duruma göre değişir gerçi ama..

0|0
    0|0
  • Vicdan denilen kelimeye has anlamı insanlar için büyük olan bir şey varsa zor kardeş. Mutsuz edip mutlu olanını da gördüm herkesi mutlu edip mutsuz olanını da gördüm...Bilmiyorum kafam karıştı bencillik mi denir yoksa başka bir şey yada ben bu aralar kötü moddayım ne yazdığımı bilmiyorum öyle işte...

0|0
    0|0
  • denedm yapamadım üzülüyrum lan

0|0
    0|0
  • ailem mecbur birakti buna evet :-) hem mutlu oldum hem mutsuz...en azindan kendi kararlarimi verecek cesareti kendimde buldum..

0|0
    0|0
  • eğer onu mutlu edip kendim mutsuz olacaksam kusura bakmasın

0|0
    0|0
  • başkasının mutsuzluğuna yol açıcak olsa bile mutlu oluyosam sorun yok

0|0
    0|0
  • koşarak uzaklaşırım oradan

0|0
    0|0
  • En sevdiğim arkadaşım yaptı bunu...

0|0
    0|0
  • mutsuzluğumun üzerine mutluluk kurdular malesef

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yok etmem. çok zor. tutarım kendimi. ama olmaz diye birşey de dememek gerek. her insanın mantığının bulandığı zamanlar olabiliyor

0|0
    0|0
  • mutsuzluğuma neden olan insanların bile mutlu olmasını diledim her zaman. herkes payına düşeni ve hak ettiğini alır; ne daha az, ne daha çok.

0|0
    0|0
  • asla...nasıl bir psikopatlıktır bu:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...