Sizce rezil olmuş muyumdur ?

Lütfen cevaplarınızı bekliyorum :(

Arkadaşlar geçtiğimiz yıl hayatımda ilk kez hiç beklemediğim anda aşık oldum ve gerçekten beni çok değiştirdi neyse asıl konuya gelelim, kız farklı bir sınıfta işte ve anladı ondan hoşlandığımı oda sürekli bana bakıyordu sonra arkadaşı ile işte hep ikisi kol kola geziyorlar yine bir gün böyle o karşı sınıfın kapısında bekliyor bende bizim sınıfın kapısında ama öyle bakışma yokya :( işte sonra ben sınıfa girdim ve tahtanın önündeyken kız arkadaşı ile kapıyı açıp bana seslendi bende efendim dedim tabi bu konuşma geçerken kafa full yerde neyse sonra benden kitap istedi ve kız arkamdan sırama kadar geldi ben bu arada heyecandan sıraya bi tosladım sonrada kıza kitap diye kalem uzattım sonra ise kıpkırmızı oldum ve kitabı verdim sizce orada çok rezil olmuşmuyumdur ? Bu nasıl erkeke, bu kadar heyecanlanıcak ne var demişmidir ? Karizmam çizilmişmidir ?

Güncellemeler:

Arkadaşlar bir keresindede kız benim olduğum koridorda arkadaşı ile geçerken kendisi benim olduğum taraftaydı neyse işte böyle kalabalıktı o an ve geçrken biraz sıkıştı orası ve kız iyice yakınımdan geçicekti ben kız yanlış anlamasın utanmasın diye arkamı döndüm yani burnumla duvara dayandım anlıyacağınız kız abaza sanmasın diye öyle yaptım yalnız.

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• ahahah kız naptı sen böyle yapınca? ayrıca burcun ne senin

0|1
    0|0

• Aslan ama çok duygusal ve utangaçlık çekingenlikte var ama hiç beklemeiyordum öylece kıza alıştım ve sonradan anladım aşık olmuşum normalde odun gibi yaşıyordum :(

• güncellemen için: iyi yapmışsında ne kadar saplantılısın :D

• Öyleyim ne yazıkki ha birde en az 40 defa rüyama girdi kız ya :( ALLAH'ım ne tesadüftür bu okul bitiyor benim için o lise 3'te şuan sınıf arkadaşalrımı bile okul dışında görmezken onunla 3,4 defa okul dışında karşılaştım hele biri varki ibretlik :(

Kızlar Ne Diyor 6

• Rezil olmamışsındır bence.İnsanlık hali sonuçta. Ama neden bu kadar heyecanlandı acaba hoşlanıyor falan mı diye düşünmüş olabilir.

0|1
    0|0

• Öyle tabi yoksa hoşlandığımı anlamasa kız o kadar bakmazdı ve çok defa yakaladı onu izlerken :) o anki korku hiçbir yerde yok yalnız.

• Uğraşıyorum inaşşalh bi gün bulurum :)

• İnşallah :)

• biraz ilginç olmuş ama ileride muhabbetiniz gelişirse şuanki durumuna gülerek, görüyor musun nasıl aklımı başımdan aldın diyeceğin anlar gelir umarım... kız heyecanlandığını anlamışsa bundan dolayı çarptığını da anlamış olmalı. yani bence çok takman gereken bir şey değil

0|1
    0|0
  • bu kadar heyecanımsana olan sevgimden her şeyim olmanı istiyorum diye bir not yaz :D

0|1
    0|0

• Ya işin sonunu getirmedik ya :( onu ne kadar düşündüğümü rüyalarımda gördüğümü ağladığımı bilemedi :(

• bir yolunu bu panpa böyle olmaz

• Haklısın :(

• kız senden hoşlanıyosa senden hoşlanması yok olmamıştır hatta o da heycanlandı falan die ama eğer o hoşlanmıyosa ayy salakk demiştir içinden :D

0|1
    0|0
  • Yok be kasmana gerek yok bu kadar rahat ol az

0|0
    0|0
  • karizman cizilmis

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• len kıza sırtını dönmüşsün ya la. daha ne :D :D güldüm vallahi ne alaka abazalık. hayret bişey.

dokunma sürtüşme olursa pardon dersin olur biter. duvara dönme ne ki ?*

ama şu sıra mevzusunda biraz rezil olmuşsun birazda mevzu netleşmiş :D

0|0
    0|0

• Olum gülme amk(Gazete) olum zaten olucağımız kadar olduk bi işin sonunu getiremedik ya :( olum burnum duvara değdi la orda, sırayada tam malum bölgeyi geçirdim soluğum kesildiydi :)

• cesaretsiz.

• Olsan ne olacak üstünden 1 yıl geçmiş :D

0|0
    0|0

• Abi halen karşılaştığımda kız gülümsüyorda :(

• :DD yaw boş ver gitsin o kızla ömür boyu yanna olacak değilsin ya , hem sen kötü bişeyde yapmadın içinde saflık temizlik olduğundan heyecanlandın asıl rezil olması gereken serseri ,utanmaz erkeklerdir.

• Orası öyle ya :)

• bence hoşuna gitmiştir. kızlar heyecandan şapşallaşan erkekleri sever.

0|1
    0|0
Yükleniyor...