Kilo vermeden vucudumu sıkıslastırabilirmiyim?

8 kilo kaybettim vucudumun dengesi bozuldu. evde spor yaparak hem kilo alıp hemde vucudumu sıkıslastırmam mümkün mü yardımcı olur musunuz evde spor yapan var mı.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sanmıyorum sıkılaşmak için yağ vermeniz gerek yani Kilo..:)

0|0
    0|0
    • insanlara yaza kilo vererek girmek ister ben kilo almak istiyorum !!! bir caresi yok harika.

Erkekler Ne Diyor 6

• spor olmadan (: ne kilo nede sıkılasma imkansız. rejim faso fiso, anca başın ağrır (:

0|0
    0|0
  • P4P nin youtubetaki 8 dakikalık karın egzersizlerini ve buttocks egzersizlerini yap, tamamiyle programa bağlı ve herhangi alete gerek kalmadan müthiş çalışacaksın, faydasını göreceksin ve bunu eig seçeceksin :D

0|0
    0|0
    • peki kilo alabilmem icin?

• Bunları yaptıktan sonra kilo almak için birşey yapmadan zaten kaslanan vücudun seni ideal şekle getirecek, yağın kasa dönüşecek hepsi o

• Spor değilde ağırlık çalışman faydalı olacaktır.

0|0
    0|0
  • fitnessa gidersen evdekine göre çok daha verimli şekilde sıkılaştırırsın vücudunu

0|0
    0|0
  • Ben savunma sporları antrenörüyüm kilo bizim işimiz savuna eşofmanı al ve yürüme koş hafif tempoda sabah kahvaltısı yap öğlen gerekirse yeme akşam da az ye yağlı yeme tavuk yumurta balık gibi lifli yiyecekler tüket

0|0
    0|0
    • ama kilo almam gerek bir yandanda

• Yemek saatlerini şaşırma düzenli ye makarna tüket bugün kaçta yediysen kahvaltı yarında aynı saatte olsun kilo alırsın

• Evet kas kütleni arttırarak hem yağ yakarsın hem sıkılaşırsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...