Bacak kalinlastirma ve popo buyutme?

Benim popom kucuck ve bacaklarim cok ince. Bana gore guzel egzersizler onerebilir misiniz? Spor salonuma gidemem ama evde dambil var onlari kullancagaim. Herkese +1 :)

0|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

• Squat yaz youtube a 8 dk lik egzersiz var onu yap iki kere. 2 günde bir yapsan yeterli.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• 1. bir cantaya doldur su siselerini cök kalk ama agr olsu. Birz gunluk 50liyle basla bir kota koy onune o sayiya gelene kdr dewam et gelincede gunluk set sayin o kota kdr olsun 2. Komando dansi zordur sabredersen cabuk sonuc alirsin bu yontemle tek ayagin ilerde dieri geride olac sekilde dur backlar birz acik olmsi gerekio çökuosun kalkip ayaklarinin yerini degstrion ondekini arkaya arkadakini one alip tekrar cokuon hizli olmk şart zor ama kesin cozum

1|0
    0|0
  • Bunlarla uğraşacağına otur yemek ye hem daha zevkli 😁

1|0
    0|0
  • Masa başı işi ve bol bol ye (: akşamlarıda hoş al sana koca popo

0|0
    0|0
  • Kilo al konu kilit

1|0
    0|0
  • pilates yapabilirsin

1|0
    0|0
  • peki neden böyle birşey istiyorsun ne gerk var yani sırf begenilmek için mi insanlar seni popon için mi begenecek , bence bu gibi şeyler yerine Manevi Değerlere Önem Vermelisin

0|0
    0|0
    • Ya iyi biriyim iyi biri olmak icin ineriye ihtiyacim yok :Dd

• Ya bacaklarim cok ince rahaysiz oluyorum herkes popo kismina takilmis bacak daha onemki oysa ki

• evet bacaklar onemli Fiziksel duruşa renk katar ama popoya takmamak lazım bir kızla poposu göğsü vb bu gibi şeyler için evlenecek değilim bunlar gelip geçici popo ve bacak evlendiğin zaman fazlasıyla çok üyücek kalınlaşcak

• La kas mı yapcn halter de al istersen sukuart yazlısnı bilmiyorum o hareketi yap uzmn tv den baka bilirsn

0|0
    0|0
  • Yee bol bol ve sevgiline ellet büyür

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaş edin

0|0
    0|0
  • programa uygun olarak squat yap senide kocaman ve güzel olur :)

0|0
    0|0
  • anal seks yapma kıcım büyüsün diye makarna ye bol bol

0|0
    0|0
    • Yapacak degilim zaten yok makarna yiyom ama olmuyo

• Oyle olmuyo ki

• kavrulmus yer fıstığıda etkili kilo almada 5 kilo aldm bu sayede bnde zayifim da

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...