Hiç beklemezdim. Siz olsanız ne yapardınız ?

Ben bir kızdan gerçekten hoşlanıyodum .. Aynı apartmandayız .Ben bide insanlara kız erkek demeden yakın davranırım .Neyse buda bunu bilir .Geldi 1 hafta önce yanıma dediki aynı ortamdayız o düşündüğün şey olmaz dedi yarın yüz yüze bakıcaz dedi .Bende belli ediyodum hoşlandığımı baya .Ama herkese yakın davrandım için göze batmıyodu. Biraz ağır konuştu bana karşı değil ortaya anlayan anlar hesabından . Ben dedim ben farklıyım bi insana ilgi göstermek için illa flörtsel bişi istememe gerek felan ama halbuki istiyodum ..Ama yanıma gelip ben daha bişi sölemeden bana böyle konuşması sinirlendirdi beni .Bende sen nerden çıkardın bunları arkadaş olarak sevemezmiyim seni vesayre konuştum .Sonra bu gitti yanımdan .Ama eminim oda benden hoşlanıyo ama yarın öbür gün ayrılırız diye korktu sanırım. bende mesaj attım bundan sonra daha az görüşelim diye ama gerçekten hoşlanmıştım ben .Siz olsanız ne yapardınız ?

Güncellemeler:
Okuduysanız lütfen cevaplayın ...

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• ben senin yerinde olsaydım senin yaptığını yapar haha sen çok yalşnış gelmişsin ayağına yatardım evet

kızın yerinde olsaydım açılmanı beklerdim seninki resmen havaya girmiş bi de gelip düşündüğün olmaz demeler falan hey allam

0|0
    0|0
    • O bu konuşmayı yaparken benim: bi şansımız bile yokmu , daha hiç böyle olmadım lütfen ben red etme dememi bekliyodu herhalde ..Bende dünkü çocuk değilim anladım ne yapmaya çalıştını hemen modu değiştirdim ..Dünya kendi etradında dönüyo zannetti bu bi an için..Cevap için sağol.

• rica ederim her zaman

Kızlar Ne Diyor 2

• Doğru yapdın bence

0|0
    0|0
  • dogru yapmssn valla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• inan senin yaptığını yapardım hatta onu biraz umursamazdım bu aralar iki gün sonra aşkı artar ve işin kolaylaşır :D denedim biliyorum :D

1|0
    0|0
    • katılıorum kaçan kovalanır hesabı ama dıozunda kaç :)

• Sonra sen mi iletişime geçtin kardeş o mu ?

• o hemde ne iletişim ben konuşmadım o bir saat konuştu çektiği zorluklar beni unutamaması ben tek kelime tamam sonra başladık

• Bence de doğru yapmışsın.

0|0
    0|0
  • Yapacağın en doğru hareketi sergilemişsin dostum... Yanlız bu tavrı, hareketlerine de yansıt...

0|0
    0|0
Yükleniyor...