Dönüm noktanız oldu mu?

yani sıfıra inip toparlandığınız,sizi değiştiren ,hayatınızı değiştiren bir dönüm noktanız oldu mu hiç?sonrasında iyiki de olmuş dediğiniz bir olay geçti mi başınızdan?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Her insanın hayatında inişler ve çıkışlar vardır..Olmaması imkansız..Doğru çözümü bulup dağılıp parçalara ayrılmadan kendini toparlayabilmek marifet oluyor..Her insanda zamanı ve şekli değişik oluyor..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Babam bize bakamadı ve 2 abim ve beni çocuk yuvasına bıraktı... Evet bu bir dönüm noktası oldu benim için...

0|0
    0|0
  • evet oldu, benim dönüm noktam çk zevkliydi link

0|0
    1|1
  • evet oldu. annemin vefatı bi dönüm noktası oldu ama keşke olmasaydı çünkü 5 buçuk sene geçmesine rağmen toparlayamadım kendimi. ve sanırım bu bütün hayatımı etkliyicek

0|0
    0|0
    • başın sağolsun.ne diyeceğimi bilemiyorum.üzüldüm...

• zor zamanlar geçiriyorsun.ne yaşadığını anlayamam belki ama içini dökmek istersen burdayım.malesef bazı durumlar için ne desem boş kalır.

• senide sıkmıyım anlatarak boşver. zaten çoğunu anlamazsın bile. yine de teşekkür ederim dinlemek istediğin için :)

• hayatta hergün bir dönüm noktasıdır

0|1
    0|0
  • Üniversite

0|0
    0|0
    • senin değişmende o kadar etkili oldu yani.

• üniversteyi kazanmakla hayat kurtuluyo mu cidden ya.bilemedim.

• Sizi bilmem biz doğu tarafında ki insanların zorunlulugudr iş güç para.. Oda mecbur okulla olacak... Bitirince iş mesleğin olacak herşey yoluna girecek .. Başka ne yani

Kızlar Ne Diyor 6

• çok ama çok değer verdiğim birini kaybettim. 'o bana hep gülümse herşeyim hayat çok kısa..' derdi. onun acısı asla geçmedi söyledikleri de dün gibi aklımda. ne zaman dibe batsam bu sözleri aklıma gelir..dönüm noktam o, yanımda olmasa bile...

1|0
    0|0
    • +1 en iyisi dibe batma... :)

• arada batıyorum malesef :/ biliyosun ilk kayıt olduğum günleri :( + vermemişsin yine :D

• başın sağolsun.yaşadıklarınızı canlı tutman ve onu hatırlaman çok güzel.teşekür ederim yorumunu paylaştığın için.

• dönüm noktamda dönmedim.

0|0
    0|0
  • oldu.. hastalık geçirmem hayatımıdaki dönüm noktam oldu,kimseye hakettiğinden fazla değer vememeyi ve hayatın çok değerli olduğunu öğrendim.

0|0
    0|0
    • geçmiş olsun.umarım daha iyisindir şimdi.hastalığın neydi?istemezsen cevaplamak zorunda değilsin.

• teşekkür ederim,şimdi çookkk iyiyim şükürler olsun... yoo söylerim hastalığım kanserdi,canını sıkma derim hiçbirşeye ve hiçkimseye değmez şu hayatta,gez eğlen keyfine bakk derim.

• zor bi savaş vermişsin.sağlığına kavuşmana çok sevindim.teşekür ederim yorumun için .

• olmadı.

0|0
    0|0
  • İyiki oldu dıyecegım bırsey yasamadım

0|0
    0|0
  • Evet oldu ondan sonra başka biri oldum.

0|0
    0|0
    • ne oldu mesela?

• o bende kalsın hatalarımı anladım o dönüm noktasından sonra değiştim diyebilirim.

Yükleniyor...